Кумедна• 16 мая в 16:00
Чоловік питає, нащо йому така дружина яка їсти не готує
Задовбалась. Я не їм те що їсть чоловік ( м´ясо, жир, вуглеводи)
Чоловік не їсть те що їм я ( риба , овочі, супи)
Дитина не їсть ні м´ясо ні рибу
Я працюю! На мені всі домашні обов´язки
Оскільки чоловік мені не допомогає, я готую те що подобається мені.
Кому не подобається - готує сам.
Вже пів року сопе, пельменями морозилка забита.
Не витримав, сказав що сотні жінок були щасливі готувати йому плов і відбивні.
Що я геть розлінилась.
Дитина не їсть ні м´ясо ні рибу
Я працюю! На мені всі домашні обов´язки
Кому не подобається - готує сам.
Що я геть розлінилась.
Заліковий троль• 16 мая в 16:12
Ответ дляКумедна
Рихлуватий, але без пуза.
В одязі прям нормально
А я навпаки. Тіло нормальне, але пузо почало рости
В одязі прям нормально
Он понимает, что если найдет женщину, которая будет так питаться вместе с ним, то её разнесет до 150 кг, а его ждёт инсульт и импотенция?
Дівчина заглядєніє• 16 мая в 16:12
Вы только работаете или ещё и зарабатываете на уровне с мужем?
Кумедна
• 16 мая в 16:13
Ответ дляЭкспертиза
кто какой вклад в семейный бюджет вносит?
вы ребенку готовите?
всегда можно найти компромисс- договориться с мужем, что вы ему будет готовить раз в неделю, он вам взамен что-то сделает, что нужно вам.
вы ребенку готовите?
Це окрема тема .
Бо мені відразу почнуть писати щоб я розлучалась.
Вбигудях• 16 мая в 16:13
Це Ваш вибір знаходитись поруч з людиною, яка Вас не чує. І аналогічно для чоловіка. Ви обоє дорослі люди, тобто комунікація ніхто ще не відміняв. Люди сідають поряд і ГОВОРЯТЬ, а головне, намагаються один одного почути, дійти якихось компромісів. Я впевнена, що поки є діалог, все ще можна врятувати. Якщо ні, то це лише питання часу і у кого першого здадуть нерви,розставання не уникнути
Мудрецыха мира• 16 мая в 16:13
Ответ дляLove_Love_Love_
Удалено администрацией...
Учитесь вежливости, женщина. Вы не дома. И учитесь искать информацию о том, что едите
Кумедна
• 16 мая в 16:14
Ответ дляLove_Love_Love_
Ну в мене в сім’ї аналогічно, я їм зовсім іншу їжу ніж всі. Але в мене чоловік готує і мені і собі чи може щось собі замовити, зараз вже більше зі мною їсть. Коли собі готую заготовки на пару деів. , можу і йому щось паралельно зробити, от вчора зробила плов і борщ.
А взагалі він ще африканські страви їсть, це ще окремий вид заняття))))
Я зауважу що все це відбувається ввечері, після роботи. Коли ще потрібно пралку загрузити, вишиванку погладити, уроки перевірити.
Тому настрій, відверто, не до африканських страв
Кумедна
• 16 мая в 16:15
Ответ дляSo_so
Ваша тема как Вы ездили за деньги к квартирантам?
Если да, какая Ваша цель?
Де паралель?
Я навіть не знаю що за тема
Экспертиза• 16 мая в 16:15
Ответ дляКумедна
Це окрема тема .
автор, вы сами себя слышите?
если вы сами зарабатываете, еще тянете на себе все, значит, вам так нравится. Зачем жаловаться?
Обнемашечка• 16 мая в 16:15
Сотні жінок будуть щасливі готувати йому плов ?)) Ржу вголос 😂
Кому він всрався))))
Покажіть йому скрін )))
Кому він всрався))))
Покажіть йому скрін )))
Love_Love_Love_• 16 мая в 16:16
Ответ дляМудрецыха мира
Удалено администрацией...
Кумедна
• 16 мая в 16:16
Ответ дляЧупакабраЗеБест
у вас такая диета изза сахара?
В мене не дієта.
Я просто прибрала з раціону жирне, солодке, харчове сміття
Love_Love_Love_• 16 мая в 16:17
Ответ дляКумедна
Ну а чому він не гладить, не загружає і не перевіряє уроки?
ЧупакабраЗеБест• 16 мая в 16:17
Ответ дляКумедна
В мене не дієта.
тоже правильно.
Мудрецыха мира• 16 мая в 16:17
Ответ дляLove_Love_Love_
Удалено администрацией...
Ок. Ешьте крахмал дальше
Love_Love_Love_• 16 мая в 16:18
Ответ дляМудрецыха мира
Ок. Ешьте крахмал дальше
Типу, ви мені дозволили?
Цирк якийсь.
ВыФсеВрете• 16 мая в 16:18
Ответ дляКумедна
Складіть список справ і скажіть чоловіку, що ви готові йому готувати, якщо він забере на себе половину ваших інших справ
Кумедна
• 16 мая в 16:18
Ответ дляЗаліковий троль
Ви абсолютно праві.
І йому подобається що я не гладшаю.
І йому все одно що їм я
Йому просто хочеться щоб я готувала йому калорійні стрвви
І йому подобається що я не гладшаю.
І йому все одно що їм я
Пошаманю• 16 мая в 16:18
Ответ дляКумедна
Трохи поясню. Я їм гречку на воді, грубий рис,
А чоловік. Картоплю з м´ясом печеня, брізолі, пиріжки
ну, бризоли и пирожки пусть в кулинарии покупает
А тушеная картошка с мясом - это ж проще простого. Мясо и картошку в скороварку кинул, оно и приготовилось
У меня муж тоже мясоед и сыну 16 лет - я натренировалась готовить простые блюда вот типа такой картошки тушеной, курицы с грибами в сливках (тоже 10 минут дела), плов в мультиварке. Но у меня муж с работы раньше намного позже приходил, а потом вообще на двух работает - поэтому реально даже как-то неудобно хоть еды ему не приготовить
сейчас, к счастью, мы все, включая сына, перешли на правильное питание )))
Кумедна
• 16 мая в 16:19
Ответ дляДівчина заглядєніє
Не на рівні, більше за нього
Мудрецыха мира• 16 мая в 16:19
Ответ дляLove_Love_Love_
Типу, ви мені дозволили?
Цирк якийсь.
Ну хорошо, хоть признали, что крахмал ❤️
Кумедна
• 16 мая в 16:20
Ответ дляВбигудях
Діалогу вже немає.
Злюсь до кипіння• 16 мая в 16:20
Напишу непопулярное мнение, но домашняя еда это не просто калории. Вы же вкладываете душу в еду, так вы заботитесь о семье
С одними жареными пельменями он чувствует себя брошенкой. Может, нужно компромисс найти?
Пошаманю• 16 мая в 16:21
Ответ дляКумедна
Не на рівні, більше за нього
блин, ну это в корне меняет дело. А вы спрашивали, зачем вам такой малозарабатывающий муж?
Дівчина заглядєніє• 16 мая в 16:21
Ответ дляКумедна
Не на рівні, більше за нього
Тогда и бытом его нагружайте, как минимум половиной.
Кумедна
• 16 мая в 16:21
Ответ дляСАМ_ТАКОЙ
Автор, в чем проблема приготовить отбивные и плов?
Я чоловікові задаю теж саме питання. А він каже що тільки жіночі пальчики можуть таак дрібонько по порізати моркву, і відбити мясо
Пошаманю• 16 мая в 16:23
Ответ дляКумедна
скажите ему, что на плов морковь режется крупно (и это так и есть). Не говоря уже о том, что плов всегда был исключительно мужским блюдом. Даже в семье моих родителей, где главный кулинар - мама, плов готовил только папа