Люблю джаз• Изменено 17 мая в 14:06
Рак сечового міхура. Поділіться досвідом, якщо є.
У близької людини підтвердили рак сечового міхура. Зробили КТ, біопсію. Зараз чекаємо документи з зазначенням стадії і подальших рекомендацій лікування.
Як я розумію , треба буде операцію робити.
Можливо хтось має досвід співпраці з хірургами, які займаються пухлинами міхура.
Чи є у вас якісь історії, приклади, навіть негативні, чого чекати від цього виду раку?
КапитанльнаЯ• 17 мая в 14:09
Свекру видалили міхур, стадію не знаю, ходив з мішечком.Років 5- ть був у ремісії.
В танке• 17 мая в 14:12
У моего папы, давний был, когда обнаружили, третья стадия. Две операции ( выскабливание не помню как правильно называется). Курс химии и облучения, хотя предлагали сразу удалить мочевой и вывести катетер, мы отказались, решили попробовать лечение . Летом два года будет, раз в пол года мрт с контрастом. Вроде пока не растёт дальше. Вообще обычно рак мочевого не сильно агрессивный.
Люблю джаз
• 17 мая в 14:15
Ответ дляВ танке
Так, теж десь чула таку фразу, що це «не найгірший» рак, якщо можна так сказати.
побольшомусекретику• 17 мая в 14:23
Отцу удаляли низкоканцерогенную карциному в мочевом. Сама операция несложная, но восстановление очень тяжелое из-за катетора, не получается нормально наладить отток мочи, катетор забивается постоянно, менял их разные уже несколько раз, какие-то дорогие итальянские. Несколько раз приходилось скорую вызывать из-за этого. Обещали что катетор месяца полтора, а по факту уже полгода прошло и до сих пор без него никак.
Люблю джаз
• 17 мая в 14:25
Ответ дляпобольшомусекретику
Будуть жінці робити, тому якщо чесно, я специфіку не знаю.
Ку-кусик• 14 июня в 10:36
В моєї бабусі був рак сечового міхура.Виявили його в 2006 році.Вона помітила кров в сечі,потім на узд побачили три пухлини в міхурі.У Львові оперували ,через катетер відщипували пухлини,потім так само хімію вливали . Більше її це не турбувало.