lilul990• 17 мая 2025

Чому путін висуває такі наглі вимоги до України

Бо нам ніким воювати.
Marinamariana• 17 мая 2025
Ответ дляannu-b519
Хорошая фантазия, а в реальности что делать? По флоту били бриты через нас, армия их имеет все, нашей лопаты предлагают, людей у нас тоже нет, так какая у нас армия?
Самая сильная армия в Европе
LudaSHS• 17 мая 2025
Ответ дляannu-b519
Отличный ход, но нет)

Почему вы полностью проигнорировали мои вопросы? Почему вы не хотите аргументировано вести беседу? Что вас заставляет так слепо оправдывать власть и даже боятся усомниться в ее несостоятельности?
Та ж відповідь
На флуд не відповідаю, по пво і зе як закривальщик неба і вплив на запуски бомб, шахедів русні ви не розгорнули думку, не надали пояснення, тож дискусія неможлива далі
Olvia1987• 17 мая 2025
Ответ дляAksinia 111
Вы надеетесь хуйло разберётся? Мы хоть за пса патрона проголосуем ! Это НАША СТРАНА и границы прописаны в куче международных документов, которые и сам хуйло подписывал ! Нет таких причин, которые дают право хуйлу бомбить Украину и нашей кровью вписывать себе в конституцию наши территории !
Без понятия. Но в Украину, как социальное и справедливое государство я не верю.
annu-b519• 17 мая 2025
Ответ дляMarinamariana
Мне отлично , я а Одессе живу , мне нравится жить в Великие Времена и находится в самом центре исторический процессов которые ведут к тектоническим разломам и уничтожения в итоге- российской кровавой империи.
Удалено администрацией...
annu-b519• 17 мая 2025
Ответ дляLudaSHS
Та ж відповідь
Ещё раз, ну не могут они решить этот вопрос, так почему как проф не пригодные не оставят свои посты? Где тут флуд? Я вам 1! вопрос задаю, а вы все уходите от ответа, почему?
Magnifique_• 17 мая 2025
Ответ дляnatlem
Почалося все набагато раніше 2014.
Коли Україна ще у 90-х пропускала через свою територію окупаційні війська на територію Придністров´я, хоч хтось задумався що ми робимо і яка буде наша колективна відповідальність за цей злочин? Коли у 2008 мовчки спостерігали як узькі віджимали територію Грузії хоч хтось обурився? Як українська влада прокоментувала це вторгнення? А українці? А коли до нас так само, то ми чекаємо підтримки...
Влада і не тільки чудово розуміли, що ми наступні. І що робили? Роззброювали і розвалювали власну армію?
Пускаючи узький флот у Крим, ви правда вважаєте, що наша влада не розуміла наслідки? Відмовляючись від ядерки вони не розуміли наслідки? Розуміли, звичайно. Але ж чомусь відмовилися. Добровільно, між іншим. Так само, як зараз продавлюють ’добровільно’ відмовитися від територій. Думаєте, влада не розуміє, що буде далі? Розуміє, звичайно.
Українці самі обирали собі владу. Але запитувати чомусь хочуть з британців чи росіян за Будапештський договір. А запитувати треба з себе. Наголосували тих, хто прощався росії? То питайте з себе.
Ні, не стояли українці мовчки. Погано володієте інформацією.
Серед іншого, у вас дуже дивні претензії до порадниць. Більшість із них в ті часи ходили в школу. Де вони повинні були воювати?
LudaSHS• 17 мая 2025
Ответ дляannu-b519
Почему? Я за
Пачему президента нам не перезбрати? І всю Вр, адміністраціі, і мерів.хто заважає і що.
Magnifique_• 17 мая 2025
Ответ дляnatlem
Україна жертвує не заради континенту, а заради власного виживання. При цьому її тягне в цій боротьбі вся Європа і США. Але навіть тут постійно йде наратив, що Україна ’все сама’. Сама вона б давно була б у ’визвольних військах’ дегенерації, ’ визволяючи’ Європу. Як це, власне, відбулося з окупованими частинами донецької і Луганської областей.
І окрім сподівання, що раптом ’прилетить ЄС на блакитному гвинтокрилі і ’порішає’ всі проблеми України’ треба хоч трохи самим щось робити. Якщо для вас актуальний асфальт і клумби з квітами, нові парки, а не зброя, то з якого переляку хтось повинен спонсорувати ті парки з асфальтами? Всі хочуть іноземний контингент, а щоб українці сиділи вдома. Але який інтерес умовному португальцю чи норвежцю йти захищати Харків чи Запоріжжя? Це не його батьківщина.
Удалено администрацией...
Marinamariana• 17 мая 2025
Ответ дляannu-b519
Удалено администрацией...
Мне не нравятся бомбежки , но что вы предлагаете ? Это война . Мы должны терпеть и уничтожать русню
annu-b519• 17 мая 2025
Ответ дляLudaSHS
Почему? Я за
Ну так они и мешают, не оглашая выборы, почему?

Спасибо за прямой ответ.
annu-b519• 17 мая 2025
Ответ дляMagnifique_
Удалено администрацией...
А они все такие, войну по ТВ видят и умничают. По их мнению, нам тут ничего не надо, только воевать, пока они там нормально живут.
LudaSHS• 17 мая 2025
Ответ дляannu-b519

Спасибо за прямой ответ.
Як ви Думаєте Що потрібно для виборів?
Hdodmslpe• 17 мая 2025
Оккупированные все равно будет под русней. Надо смириться и подписывать
annu-b519• 17 мая 2025
Ответ дляMarinamariana
Мы или наш гарант ? С чего мы должны это терпеть?
annu-b519• 17 мая 2025
Ответ дляLudaSHS
Як ви Думаєте Що потрібно для виборів?
Желание действующей власти, а разве в этом вопросе могут быть варианты?
pupsi4ek• 17 мая 2025
Ответ дляMarinamariana
А не надо было борзо ? Трепещите перед Путькой ?😀
И чего, таким образом, криворожский ’четкий’, по его мнению, пацан и ’яжнелох’ добился?
LudaSHS• 17 мая 2025
Ответ дляannu-b519
Так
Інструменти, можливість фронтових, окупованих, виїхавших, військових отримати виборче право, законодавча база в нових реаліях, нові закони через Вр, узгодження з Конституційним судом нових законів, якщо будуть, припинення вогню від пуйла
Magnifique_• 17 мая 2025
Ответ дляannu-b519

Спасибо за прямой ответ.
Вы не получите ответ ни на один неудобный вопрос.
Marinamariana• 17 мая 2025
Ответ дляannu-b519
Удалено администрацией...
Marinamariana• 17 мая 2025
Ответ дляpupsi4ek
Спектакль перед Трампом , что Украина готова к мирным переговорам
annu-b519• 17 мая 2025
Ответ дляLudaSHS
Так
И? Наши законы под себя клепают запросто, что тут мешает?
Magnifique_• 17 мая 2025
Ответ дляMarinamariana
Удалено администрацией...
annu-b519• 17 мая 2025
Ответ дляMagnifique_
Догадалась, но пробую)
annu-b519• 17 мая 2025
Ответ дляMarinamariana
Удалено администрацией...
Так пусть границы откроют, в моей семье мужчины есть, как нам выехать?
Magnifique_• 17 мая 2025
Ответ дляMarinamariana
Удалено администрацией...
LudaSHS• 17 мая 2025
Ответ дляannu-b519
Не знаю
Ви скажіть
Покроково, як організований весь виборчій процес як має бути?. І як добитися припинення вогню від пуйла. І якими інструментами.

Або знову вода, як покроково не змогли відповісти вище в гілці обговорень, як влада зупинить всі шахеди - ракети одноосібно. Поверхнево ж, копнути конкретику, все , не має.
думаю це каруселі будуть, і беззмістовний діалог. Тим паче, скоро буде багато видалено, адже буде флуд, бо деяким не цікаво дискусії по темі.
Marinamariana• 17 мая 2025
Ответ дляannu-b519
Мужчина должны воевать когда в из страну война приходит . Вы историю совсем не учили ?? Мужчины во все времена воевали
annu-b519• 17 мая 2025
Ответ дляLudaSHS
Не знаю
Ви скажіть

При чем тут пуйло и шахеды? Почему наша власть не хочет выборы провести?

Какая вода? Я вам четко отвечаю на все вопросы и объясняю, если кто-то не в состоянии выполнять свои должностные обязанности, то его увольняют, но почему наша власть делает обратное?
LudaSHS• 17 мая 2025
Ответ дляannu-b519

Покроково, як бачите виборчий процес зараз?
Marinamariana• 17 мая 2025
Ответ дляMagnifique_
Удалено администрацией...
Это Путину переговоры не нужны мирные , е у нужна война поэтому он воюют . Это Зеленский на Россию напал ?🤦‍♀️Какие к нему претензии, что не капитулирует ?