Фіфачка• 17 мая в 18:20
Як ваша дитина реагує, коли у неї щось не виходить з першого разу?
Ображається, сердиться, кидає все чи пробує знову? А може, одразу кличе на допомогу? Поділіться, як це у вас — і що ви в такі моменти робите. Підбадьорюєте, пояснюєте, даєте час?
Клин_Кляйн• 17 мая в 18:24
Ридає. Постійно ридає, і це з самого малечку, при чому ставить перед собою занадто високі цілі, я їй кажу, спробуй легше, ні впреться, робить по своєму. Розривається, розказує як вона ні на що не здатна. Потім я їй розказую як краще, вона пробує, все виходить, і вона щаслива. Вже 9 рік пішов, коли це зміниться? Чого з першого разу не послухатися?
Крижана бурулька• 17 мая в 18:28
Старша дитина просто залишає те, що не виходить на час або на зовсім. А молодша- достигатор, вона буде робити,поки не вийде якнайкраще
Клин_Кляйн• 17 мая в 18:28
Ответ длясладкий_ноябрь
Ніяк не реагує, пробує 2,5,20, поки не вийде
А дитина такою була від початку, чи ви її так навчили?
ГонУрова дівка• 17 мая в 18:31
Все от темперамента и характера зависит.
Сразу стоит наблюдать за малышами, как они себя ведут еще младенцами, включая как садятся, становятся на ножки, учатся ползать и ходить и не лезть самим это делать.
Вилосипедниця• 17 мая в 18:35
Пробует несколько раз спокойно, потом психует. Но он маленький. 1,11. Когда начинает психовать говорю: попробуй еще раз, все получится. Если совсем не получается - помогаю и комментирую, что именно делал неправильно
Дрібка щастя• 17 мая в 18:42
Старший ребенок с малолетства делал спокойно, пока не получится, также потом и в школе учится, решал, пока не поймет, сам. Младшей вообще плевать было всегда, не получилось - и ладно, пошла и забыла тут же, настроение супер.)) И со школой та же фигня.))
Сяду на шию, дорого!• 17 мая в 18:51
Ответ дляКлин_Кляйн
В моєї теж так
Люблю кетчуп• 17 мая в 18:57
Дитина реагує так, як один з батьків або обидва - бере приклад дорослого.
Молчалка• 17 мая в 19:16
Ответ дляЛюблю кетчуп
Увы нет. Это зависит от нервной системы
Жена брата Админа• 17 мая в 19:24
Моя коли була менше дуже псіхувала. Все!більше не буду і тому подібне. Через деякий час всеодно пробувала знову. Зараз вже зрозуміла, що все зразу уміти ніхто не може.
сладкий_ноябрь• 17 мая в 20:42
Ответ дляКлин_Кляйн
Ну діти були різні.
Але з часом просто почали розуміти, що психи нічого не дають