Потребую апгрейду• 18 мая в 12:24
Порадьте контору, яка може зробити проект невеличкого будинку
Цікавить щоб не потрібно було довго чекати.
Бо ті що знаходила в інтернеті, треьа пару місяців чекати,а мені потрібно зараз
из желе я• 18 мая в 12:47
Автор, тут на сайті є архітектор, іноді в темах відписується. Я думаю він зайде в тему і когось порадить
Потребую апгрейду
• 18 мая в 13:26
Ответ дляЗабагаловка
якшо треба зараз, то тільки купівля готового проекту
Може знаєте де продаються готові?
Забагаловка• 18 мая в 14:43
Ответ дляПотребую апгрейду
Може знаєте де продаються готові?
в архітектурному бюро і спитайте, вони ж раніше робили комусь, задайте параметри будинка, які вам треба, нехай підберуть з того що є