Кредитная• 18 мая в 19:10

Питання до батьків дітей з РДУГ

Батьки дітей з РДУГ, які щоденні «прийоми» полегшили життя вам та дитині? Як і чи впливає діагноз на навчання у школі? Та те, як веде себе дитина вдома?

Чи застосовують ви медикаментозне лікування і як воно змінило ситуацію?
Вумна, аж страшно• 18 мая в 19:16
Одни приколы сменяют другие, медикаменты не помогают, кроме мелатонина на ночь. Читает и пишет плохо, учиться не хочет, из за этого у нас конфликт.
автор Кредитная • 18 мая в 19:17
Ответ дляВумна, аж страшно
Ого, навіть медикаменти не допомагають. Ви пробували кілька? Це дуже тяжко
Вумна, аж страшно• 18 мая в 19:18
Ответ дляКредитная
Концерну ему не назначали, назначали нооторопы, омега, лецитин, витамины, все это до одного места
На пів ставки• 18 мая в 19:21
Займаюся ігри на запам´ятовування та концентрацію уваги
Говорю-балакаю• 18 мая в 19:30
Це все настільки індивідуально. Немає 2 однакових випадків.
СкрипяСердцем• 18 мая в 19:54
Мне самой надо 3 сочинения написать и презентацию сделать. Лучше на завтра все.
Я сижу/лежу прокрастинирую
Что я могу ребенку сказать? Ему бы 9 класс закончить. Обещает закончить. Вот жду оезультатов
Закуйовджена життям• 18 мая в 20:18
Ответ дляВумна, аж страшно
Может, сменить врача?
автор Кредитная • 18 мая в 20:48
Ответ дляВумна, аж страшно
Що таке Концерна?