Кицюююня• 19 мая в 03:05
Мое разочарование…
Я всегда с огромным уважением относилась к такому волонтеру, как Леся Литвинова.
Не спалось, листала фейсбук. Увидела ее пост и я не просто разочарована, теперь полное отвращение к этому волонтеру. Если б раньше меня спросили куда закинуть, то сразу бы назвала ее фонд, но теперь нет… И не потому, что не доверяю, а потому что она честно сказала что думает о таких как я и моя семья. Принять на счет может, но послать ей меня еще приятнее. Ну что ж… гребись со своими счетами сама.
Скопировала текст с Фейсбука.
Два світи….
- Друже, лікар дивився твій знімок. Ось - направлення на термінову операцію, ти стоїш в плані на тиждень. Бігом до начмеда і командира, чекаю в Києві, все організую.
- Лесюнь… Я зараз не можу. Всі на позиціях. Нема людей. Взагалі немає.
- Ти розумієш що таке «терміново?». Це значить, що це треба було зробити рік тому. В будь-який момент ти припиниш ходити. Ну уяви, що по вас був приліт. Тебе забрали на евак. Війна скінчилась? Ні. Вона пішла далі. Давай, зараза, їдь оперуватися.
- Я не можу. Мені немає на кого хлопців лишити. Але я буду намагатись якось вирішити….
- Пані Лесю, я читав Ваш пост. Хочу допомогти. Я в 22 році не зміг повернутись в Україну з мандрівки в Африці. Вирішив допомагати жінкам в Варшаві, бо піти на мʼясо було нерозумно. Моє ккд тут було корисніше. Я коуч. Готовий з Вами попрацювати безкоштовно.
- Дякую. Мабуть, Ви - хороша людина. Але я в 22 пішла «на мʼясо» не розмірковуючи. Різниця досвіду не дозволить плідно співпрацювати.
- Такої відповіді я не очікував. Мабуть, Ви намагались мене не образити, але я образилася. Я донатив кожного місяця. Ви воювали за Україну там, а я в Варшаві. Аби мами не почували себе кинутими. Я тут був в лютому лише в футболці. Якби не такі як я - хіба б Україна встояла?
… Їм обом трохи за 30. І вони обидва не були народжені для війни. Обидва - молоді, гарні і бородаті. У обох за спиною якісь досягнення, досвід і цивільне життя.
Але за першого я готова рвати глотку і вивертатись навиворіт, аби допомогти. А другого послала під три чорти і мені геть не соромно.
Скопировала текст с Фейсбука.
Два світи….
Antoninaya1• 19 мая в 11:13
Ответ дляКундалина
Ну, скажем так, в подсчётах ошиблись мы обе. Только я написала цифру от балды, а вы уверенно говорите про 400 гривен даже с минималки
Давайте же посчитаем.
Минимальная зарплата сейчас 8000.
Знаете, сколько будет 1.5% от 8000?
И кто был ближе к реальной цифре - я или вы?
Давайте же посчитаем.
Минимальная зарплата сейчас 8000.
Знаете, сколько будет 1.5% от 8000?
Ага. І скумбрія в нас по 8. Цікаво в якій ви країні, якщо у вас все ще 1,5 відсотка.
долой_лама• 19 мая в 11:13
Ответ дляАсобеннАя
А я с ней согласна. Меня прям воротит от этих пародий на мужиков, которые спрятались заграницей, получают пособие и рассуждают о войне. Никто не хочет умирать, это понятно, ну так сиди себе тихо. Но он лезет с какой-то помощью
а ті, що сховались всередині країни, никаються всіми способами, працюють неофіційно, що не дай Боже військовий збір не заплатити - від тих не воротит?
Оввва, то вже виявляється ’лезет с какой-то помощью’... мда....
очки_ннадо• 19 мая в 11:14
Ответ дляКундалина
Матерь божья! Это получается теперь ФОП платит 400 гривен в месяц на ’эту войну’? И даже айтишники на едином налоге? И все дропшиперы и контент криейторы?
Ахереть
Как бедный народ сможет жить теперь с таким ярмом?
Ахереть
ФОП платит 800грн(( даже 1 группа. и 2-я. 3 группа платит 1% с оборота.да, фактически платят все((
woman Warrior• 19 мая в 11:14
Ответ дляГл. Амурная
Так і думала)
Ваші пости з претензією на об´єктивність, але вона будується виключно на писульках у фейсбуці, і виставляється не як припущення, а ствердження. Що немає нічого спільного із реальністю.
Ваші дописи ви вважаєте ’думкою’ і ’позицією’, яка має право на існування, її ж - дискредитацією волонтерів.
І так, Леся мені імпонує. Бо знаю її особисто, пройшла з нею 1,5 роки волонтерства, тому стверджую не спираючись на ’спілкування у фейсбуці’, а на факти, які особисто бачила. Чудова людина і чесний волонтер.
А такі як ви тільки і вміють, що рвати контекст і голосно бігати зі своїм мнєнієм.
Не подобається позиція, йдіть до тих хто подобається.
Оу.
И где я это бегаю со своим мнением, еще и громко?
Да, это мое мнение, в чем пролема?
Когда человек ведет свою страницу и хочет( требует) внимания к своей деятельности и участия других людей, помощи, донатов и прочего, она это делает это с какой целбю? Как полагаете?
Вот как общается-так и получает.Такое мнение и составляется.
Ваше мнение о чудесном человеке вполне не совпалает с мнением других.
В чем проблема?
Да, это мое мнение, в чем пролема?
В чем проблема?
долой_лама• 19 мая в 11:14
Ответ дляРекламама
А на какое мясо она пошла? А вообще пост срачный. Да и тема тоже.
гроші збирати)))
долой_лама• 19 мая в 11:15
Ответ дляАннуитет
Каким ’мясом’ она бегала? И да, бросить детей и бежать ’помогать’ уже о ней, как о человеке и матери многое сказало. Я никогда не понимала восхищение ее фондом, она просто управленец и зарабатывает на этом и любой другой работник.
причому нехило так заробляє, якщо тільки по офіційних звітах дивитись
долой_лама• 19 мая в 11:17
Ответ дляНастасья Пицун
Ви так і не відповіли, як змінилося поняття геройства?
Діти, здорова атмосфера, за рахунок кого? За рахунок тих , хто на 0, яких ви мʼясом називаєте. А ветеранів з маршруток будуть виганяти, так, такі як ви.
Ветеранів з маршруток вже виганяють ті, хто сидить закритий в Україні
Кундалина• 19 мая в 11:17
Ответ длядолой_лама
Я давно вже перестала отакі ’фонди’ фінансувати. Є група однодумців, у кожному населеному пункті, в кожній громаді є мобілізовані, загиблі, поранені. Гуртуємося на місці і конкретно кожному допомагаємо. Причому, ніхто не ділить земляків на виїхавших-невиїхавших, всі разом робимо одну справу, без посередників-паразитів, котрі до 50% забирають на своє ’утримання’
Не допомагаєте. Не фінансуєте. Не гуртуєтесь.
Тому що, всі маленькі локальні волонтерські спільноти добре знають, що без великих фондів нічого не буде.
Жодна маленька спільнота не зможе закупити основу для сіток, спандбонд та тканину, ліки, адаптивну білизну, аптечки, турнікети і так далі такими об´ємами і по таких цінах, як це роблять великі фонди. Тільки у великих фондів є ресурс, склади та логістика. Є промо коди та бали на Новій Пошті. Є виходи на іноземних донорів. Є можливість оперативно оформлювати декларації для ввозу машин для війська.
Як тільки я бачу оце ’збираємо тільки своїм, щоби не кормити дармоїдів’, я одразу розумію - ви нічого не збираєте , не передаєте та не робите.
woman Warrior• 19 мая в 11:20
Ответ дляКундалина
Никакого ’здорового скепсиса’ относительно волонтёрского движения нет и быть не может. Это первое.
То, что вы не знаете, кто такая Литвинова, для меня, лично, говорит о многом. Но это - мое мнение и оно ни в коем случае не должно вас оскорбить. Потому что - это мое мнение и я на него имею право, правда же? Это второе.
Никакого ’поведения Литвиновой’ тоже не существует. Есть ее пост на ее странице в соцсети, где она высказала свое мнение по произошедшей с ней ситуации. А ее мнение не может быть названо глупым только потому, что оно отличается от вашего, так же?
да ну.Не может?
Еще как мжет.
Люди не просто сломя голову чем то делятся, а думают и взвешивают, кому.И стоит ли.
Не волнуйтесь, меня оскорбить вообще вряд ли выйдет.
Что бы кто не писал и не говорил, а здесь и подавно, никак не может ни удивить. ни обидеть , ни задеть от слова совсем.Для мнение людей, большинства, вообще мало значит.
И повдение Литвиновой я не нзвала глупым.
И его классифицировала как поведение больного человека, попутавшего берега.
Если проблем с ее поведением не было бы, то не было и этой грязи в соцсетях, и этой темы.
И я тут совершенно не при чем.
Еще как мжет.
И я тут совершенно не при чем.
Кундалина• 19 мая в 11:20
Ответ дляwoman Warrior
Оу.
Да, это мое мнение, в чем пролема?
В чем проблема?
Да, это мое мнение, в чем пролема?
В чем проблема?
Ни в чем. Вы как не делали донаты, так и не будете делать. Как и 99.99% возмущенных поведением Литвиновой. У вас не изменилось ничего.
Аннуитет• 19 мая в 11:21
Ответ длядолой_лама
Я знаю, а корона такая, как свои отдает, а не наоборот.
Кундалина• 19 мая в 11:22
Ответ длядолой_лама
гроші збирати)))
А чому ви не хочете так гроші збирати, як роблять нечесні на руку українські волонтери?
Дивіться - схема проста.
Реєструєте ГО, заводите Фб та Інста сторінку - і гроші починають текти рікою. Немає ж не перевірок, ні фіскального контролю. Тільки сили - і складай бабло в сейф! Ви можете розпочати цю історію хоч сьогодні!
Дивіться - схема проста.
woman Warrior• 19 мая в 11:23
Ответ дляКундалина
слив засчитан.
А что я делаю и расход моих финансов не касаются ни вас, ни Литвиновой тем более.
долой_лама• 19 мая в 11:23
Ответ дляХачапууури
Эта дележка будет только наростать, уровень хейта в обществе, мы сами себя сожрем
Выехал не выехал, донатил- не донатил, сидел под обстрелами - сидел в ужгороде, потерял близких - не потерял, воевал - не воевал, на мове - не на мове...
Все це дуже гарно режисується і режисура чітко прослідковується. Бо поки будуть жертись, як пси, між собою, не будуть часу мати озирнутись навколо. Бо попри скуління зелених опаришів, їм якраз таки не потрібне повернення українців, котрі пожили в цивілізованому світі і котрі на власні очі побачили ЯК має бути, вони погонича терпіти покірно не будуть. Тому і йде хвиля зсередини, щоб читали і не повертались
долой_лама• 19 мая в 11:25
Ответ дляВладина
’гребись со своими счетами сама’. Це не позиція дорослої свідомої людини. Це не Лесіни рахунки, а поранених. Тих, хто обрав свою країну, а не зберегти тата дітям, тобто за усіх інших воює. Волонтер - як змішувач на крані, допомагає допомагати війську. І дякую їм, що тягнуть це, на ломаються через ’образливих’. Так, внесок військового не можна порівнювати з донатом - зовсім різні левели. Огидно ховатися за образою, щоб не допомагати.
В громадах чудово допомагають безпосередньо своїм без прокладок-фондів. Всі люди знають одне одного, всі все бачать, допомога йде з рук в руки
Кундалина• 19 мая в 11:25
Ответ дляwoman Warrior
да ну.Не может?
Еще как мжет.
И я тут совершенно не при чем.
Еще как мжет.
И я тут совершенно не при чем.
Позвольте я зафиксирую.
Вас обидеть невозможно, потому что вы значительно выше всего этого. И вообще обидеть в сети невозможно.
Литвинова - больной человек. Вы это заявляете категорично и прямо. В сети.
Скляна миша• 19 мая в 11:26
Не побачила абсолютно нічого образливого у відповіді Лесі, а от з боку «коуча» писати ветеранці про те, що нерозумно було піти «на мʼясо» було доволі образливо. Ну от мʼясо і відмовилося від його допомоги
Ашотакоя• 19 мая в 11:27
Ответ дляIvanIrushka
Нарештi розумна думка. Зараз волонтерство для багатьох стало бiзнесом, навiть бiльше, бо в бiзнес вкладатись треба. Про фонди взагалi мовчу. I вибачте, навiть думаю, що частина населення, не хоче завершення вiйни, так як не погано прилаштувались при нiй. Цi висновки не безпiдcтавнi, доводити не збираюсь нiчого, але допомогли конкретнiй людинi коли потребувалась допомога.
Згодна.
Тільки адресна допомога.
Какое-то с нее очень живучее мясо получилось. Как пошла в 22 - так и бегает, живехонькая. Ну или так пошла. Что-то у меня в окружении пока одни похороны, пропажи без вести и осваивание навыков пользоваться протезами. Невезучие, что ли, в отличие от пани волонтерки
woman Warrior• 19 мая в 11:29
Ответ дляКундалина
Позвольте я зафиксирую.
Удалено администрацией...
Реанимация• 19 мая в 11:31
Ответ длядолой_лама
авторе, ні один т.зв ’фонд’ чи відомий отакий волонтер не буде вести свою справу без кришування зверху. Нагадати Вам, хто ще в травні 2022 підгріб під себе волонтерські потоки? Звідти ж і йдуть ’темники’, котрі транслюються на аудиторію. Ви ж бачите, як активно розкручується тема протистояння між замкненими і виїхавшими, і це йде від верхів. От і поважна пані волонтерша транслює те, що сказали... інакше прийдеться шукати роботу
Вот спасибо вам! Только хотела написать. Буду говорит про Польшу. В начале полномасштабной помощь (включая мед технику) рекой текла в Украину. Но в первые же дни вопрос стал с таможней. Наши законы не были к такому готовы. На помощь неожиданно пришли наши ребята, которые всю жизнь занимались мелкими перевозками, ребята у которых практически в каждом пункте были «решала» типа тети Люси и дяди Бори. Ребята, а их было немало, взяли на себя абсолютно бесплатно организацию логистики до границы и саму границу. Потом в Украине это все забирали волонтерские фонды. А потом…..Оказалось, что 80% этой помощи (особенно мед техники) просто исчезает. Ребята решили организовать в Украине адресную доставку. На что после первой же попытки один из небезызвестных фондов доходчиво «объяснил», что и к чему. Нужно ли говорить, что и ребята, тетя Люся и дядя Боря мгновенной вышли из этой лицемерной «игры».
То, что были угрозы и все такое -это полбеды. Но как же после некоторые фонды , занимающиеся гуманитаркой завели шарманку, про монстров на границе, про зрадоньку, что заграничные переселенцы ничем не помогают и дальше по списку… так что противостояние между закрытыми и выехавшими активно раскручивается с первых дней и бОльшей частью такими, как главная героиня этого поста.
Кундалина• 19 мая в 11:35
Ответ дляwoman Warrior
слив засчитан.
Удалено администрацией...
woman Warrior• 19 мая в 11:38
Ответ дляКундалина
Удалено администрацией...
сразу видно сторонников Литвиновой.Хамство и переход на личности-знакомый почерк)
Простой вопрос-какое вам лично дело до того, кто , где и что.
Большего же вы ответить и не можете.
барабанщица• 19 мая в 11:42
для меня эти все волонтерки, дочки полка, девушки каких-то там комбатов и прочие мадамы стремные до одури.
Кундалина• 19 мая в 11:43
Ответ дляPrervana
Удалено администрацией...
Скляна миша• 19 мая в 11:44
Ответ дляРеанимация
Ох… різні досвіди є. Багато чула історії як Ви описуєте про рєшал і дерибан допомоги прямо на кордоні, але в той же час є живий приклад - мій сусід, який возив допомогу від американського фонда і його ніхто не чіпав абсолютно. Але, знаю, що в нього вантаж був запломбований і отримувач був безпосередньо Міноборони або військова частина, з запитами. Якщо вказано отримувача медтехники конкретну установу і запит від цієї установи до фонда, то ніхто не чіпав
долой_лама• 19 мая в 11:44
Ответ дляКундалина
чудово закуповуємо для своїх, вже не один пікап пригнали, дякуючи землякам, котрі за кордоном. Декларації для ввозу абсолютно оперативно оформляютьсяТак само і всім решту наші мобілізовані забезпечені, не рахуючи те, що 1-2р/міс. їдуть продуктові і з предметами першої необхідності набори кожному мобілізованому персонально.
А я, як тільки отаких, як Ви читаю, відразу розумію - або прикормлена, або розпирає від гордості , що копійку кинула і підписана на ’фонд’, помагальниця)))
ВсеПроВсехЗнаю• 19 мая в 11:44
Ответ дляКундалина
Зачем так категорично заявлять? Разве фонд может помочь конкретной бригаде? Нет, он скажет становитесь в очередь или откажет, так как есть свои наработанные направления, а помощь нужна сейчас. Вот и собирают близкие.
ВсеПроВсехЗнаю• 19 мая в 11:46
Ответ дляPrervana
Вы в своем уме? Насмехаться с Волонтера, что осталась жива за 3 года войны?
Добротная• 19 мая в 11:46
Ответ дляwoman Warrior
слив засчитан.
Слив засчитан.
Ваши ’простыни’ текстов - пустословие. Как всегда, впрочем)