Милая девочка Лиза• 20 мая 2025
Чоловік різко змінився. Став якимось грубим, не хоче спілкуватися. Кажуть
ніби є у нього інша жінка десь на стороні. Я не дуже вірю в магію, але здається тут є приворот. Можливо можете порадити якийсь ритуал чи когось, хто може допомогти його повернути. Я не бачу сенсу життя без нього…
Ответ дляНе чіпай - вб ю
Може він теж закохався у Віктора Павлика поки ви його рекламували?
Дуже доречний коментар…
VivaForever• 20 мая 2025
Чтобы магия подействовала, у них должен быть физический контакт, поэтому не стоит оправдывать мужа