КонхфЭдкаТузик• 20 мая в 16:58
Мого коханого звільнили з ЦЕНТРа. Новин більше не буде
КонхфЭдкаТузик
• 20 мая в 17:23
Ответ для12 галюцинаций
))))))))))))))) сподіваюсь у вас все добре
Дякую. Так. Тримаюся наскільки це можливо.
Цідило правди• 20 мая в 17:23
Автор а напомните климатическое оружие испытывают американцы или кто?
КонхфЭдкаТузик
• 20 мая в 17:24
Ответ дляЦідило правди
Ні, це люди різних національностей.
Цідило правди• 20 мая в 17:24
Ответ дляКонхфЭдкаТузик
Ні, це люди різних національностей.
Работают люди на какую страну?
очки_ннадо• 20 мая в 17:25
Ответ дляКонхфЭдкаТузик
Ви даремно смієтеся, тут багато людей володіють Інформацією.
скажіть а Гарі теж з центру?
КонхфЭдкаТузик
• 20 мая в 17:27
Ответ дляЦідило правди
Работают люди на какую страну?
Вони не працюють ні на яку конкретну державу. Ви правда не розумієте про що я?
заварний look• 20 мая в 17:28
Ответ дляКонхфЭдкаТузик
а с мужиком вашим какие отношения теперь?
12 галюцинаций• 20 мая в 17:29
А знаєте, дівчата, реально, так би хотілось аби сказали, що все… кінець війни, відбудовуємся, лікуємо, живемо!
І таке все щасливе та чудове… хочу таку реальність.
І нік у тему ))
Непереможна• 20 мая в 17:30
Ответ дляМлинець Мій
Дамы, хоть в двух словах предысторию расскажите. А то вижу некоторые вкурсии, я тоже хочу
в двох словах не вийде! Це як пухнастик Валєра, морожена курка і смокче грушку - тут треба бути в курсі трендів советчиці!
Непереможна• 20 мая в 17:31
Ответ для12 галюцинаций
І нік у тему ))
да сміх сміхом, але як же хочеться миру і спокою....
Крию матом страшно• 20 мая в 17:31
Мрію про пончик• 20 мая в 17:32
Ответ дляКонхфЭдкаТузик
Так. Відслідкували наше з ним спілкування і дізналися що я викладала тут інформацію про кліматичну зброю... На жаль
Не врите, автор той темы не онлайн сейчас и она многое писала как будет и оно реально так
Акукарача• 20 мая в 17:34
Ответ дляКонхфЭдкаТузик
Маю надію, що ні. Але зараз вимушено не спілкуємося.
То его жена вас спалила
Акукарача• 20 мая в 17:35
Ответ дляЛівий Локіть
По перекладачів ? Так, правда
Останній втік після Стамбулу, до того ще один з Саудівської
Интересно,что они там услышали на тех переговорах,что вынуждены были бежать
Работать надо• 20 мая в 17:36
Ответ дляКонхфЭдкаТузик
Ні. Не моя. Це моя перша тема. Вирішила написати, щоб ніхто не міг ввести вас в оману, попередити. Щоб не вірили всьому, що тут пишуть.
Ну дякую… випробовування кліматичної зброї відмінили, я так розумію- замість аномального тепла у нас аномальна холодрига. І все через вас.
Сумка з негодою• 20 мая в 17:37
Ответ дляАкукарача
«Курс в НАТО прописаний в нашу конституцію і Україна не має наміру від цього відмовлятись, ми не станемо нейтральною державою».
И тут ребятки поняли, что пора бежать.
Без QR коду• 20 мая в 17:38
Ответ дляЧупакабраЗеБест
ну он хоть что то еще говорил вам , из того что вы тут не писали?
Вы реально верите в этот бред?
Нічний дожор• 20 мая в 17:39
Ответ дляБавовнятко
Шкода, тепер вся надєжда на кума з СБУ
И сестру в администрации
Тріль!• 20 мая в 17:41
Ответ дляЛівий Локіть
То звичайно, змінила телефони і почти
Я її розумію, ми навіть в паспортах змінили H на G в призвіщах
Зачем?
Патриоточка• 20 мая в 17:43
Ответ дляКонхфЭдкаТузик
Я зараз виїхала в іншу країну, змінила комп і телефон
Який сенс міняти комп і телефон, щоб потім все це засвітити заходом на порадницю?
Цідило правди• 20 мая в 17:51
Ответ дляКонхфЭдкаТузик
Ну кто-то ж ими руководит...мы вот с вами почему то не собрались экспериментировать
Цідило правди• 20 мая в 17:52
Ответ дляМрію про пончик
Она ж написала ч о новый акк
Видящие_помогите• 20 мая в 17:55
Ответ дляАкукарача
Остается только догадываться,что ничего хорошего,и еще живой свидетель.Потому и тикают,хотя для тех кто ведет переговоры не составит труда и из-под земли достать.
Видящие_помогите• 20 мая в 17:56
Ответ дляРаботать надо
Т.е. летом жары аномальной не было? И зима была холодной? Или у Вас двойные стандарты?
Млинець Мій• 20 мая в 18:01
Ответ дляНепереможна
Я уже прочла обе предыдущие темы автора