ЯблокоРаздора• Изменено 20 мая в 19:26
У слові "кілометрів" де ви робите наголос?
:)
Анчо Ус• 20 мая в 19:28
Якщо кіломЕтр, то кіломЕтрів. Але знаю, що люди перекручують, як хочуть . Так само і сантимЕтр
Як ухурделю• 20 мая в 19:29
Порадниця це не те місце де шукають відповіді на такі питання.
У слові «кіломе́тр» наголошуємо останній склад, як і в інших словах на означення довжини, складовою частиною яких є слово «метр»: міліме́тр, сантиме́тр, дециме́тр. Але у назвах вимірювальних приладів наголос падає на передостанній склад: баро́метр, спідо́метр, термо́метр.