Добра, коли сита!• Изменено 21 мая 2025
Ленивая ПП лазанья. Вкусно.
На 565 ккал. Первый раз сделала по рецепту, из лаваша. Вкусно и быстро делается. 20 минут в духовке. Может кому для разнообразия на обед, берите на заметку.
Царевна в уггах• 21 мая 2025
Ответ дляElani
Всегда можно грызть лед)) ноль калорий 😁
Именно 👏👏👏
Королева Сарказма• 21 мая 2025
Ответ дляElani
Очень смешно. С таким же успехом можно просто булки есть и не париться с лазаньями
На циголках• 21 мая 2025
Боже, какой у нас народ Душный стал… девочки, вам самим не тошно? Не лазанья, лаваш, творог, сухая, без соуса, не пп, ни так, ни эдак… ну никто ж не заставляет. Ну почему просто не пройти мимо?
Ответ дляНа циголках
Потому что душнилы))) голодные, злые и неудовлетворенные тетки, которым надо везде свои 5 коп вставить.
Автор, пишите ещё что-то вкусное, простое и интересное 🌷
Коли мовчу- приємна жінка• 21 мая 2025
Ответ дляElani
Та це не просто, просто купити пачку сиру кисломолочного 180 гр і готово. Я завжди дивуюся, як над людьми знущаються на тих марафонах, купи купу продуктів суто за списком, готуй окремо, це треба ніде не працювати тільки тулити в той листок весь час. Автор, без образ, нормальна страва у Вас.
Пасхальний тролік• 21 мая 2025
Ответ дляLonda___
Автор, дякую за ідею перекусу чи обіду. Беру собі на замітку. Виглядає смачно.
Класно що на порадниці досі можна зустріти реально корисний контент а не просто час злити.
Шкода, що з такими зміями, які нерви тріпабть, тепер мало хто захоче ділитися класними простими рецептами.
Я якось порадила підливу з фаршу, так мене обісрали, що це по типу бешамель.
Я не знаток всяких модних страв, а тут попався простий рецепт, приготувала, сподобався, хотіла поділитися..а тут понеслося..
Ответ дляПасхальний тролік
Я з вами повністю згодна, по всіх пунктах.
З одного боку - не хочеться ділитись бо зразу «обісруть», навіть не внікаючи у суть.
А з іншого - заходячи на форум іноді просто неможливо натрапити на реально класні теми як ця до прикладу, бо вони просто «зникають» із зору уваги через масу хламу тут.
Добра, коли сита!
• 21 мая 2025
Ответ дляLonda___
Автор, прикріплюю фото як доказ того що я загорілась зробити ваш рецепт:)))
Лаваші на завтра - планую приготувати.
Можливо форма не дуже зручна для лінивої лазаньї, але думаю непогано буде.
Дякую ще раз за ідею страви 🙏🏻❤️
Лаваші на завтра - планую приготувати.
Дякую ще раз за ідею страви 🙏🏻❤️
Покажіть потім результат