Шлях до зірок• 21 мая в 21:36

Чоловіка викрали ТЦК

Додому не відпускають,завезли в частину,вже майже тиждень там,щось пвдписав не каже толком що,каже пообіцяли що залишать в тилу в цій частині як обмежено придатного(проблеми з зором),він в це вірить,я ні(((сказали на наступному тижні присяга ,що далі ?в кого як було?може можна втікти якось?
котопёс• 21 мая в 21:49
Ответ дляШлях до зірок
Раз в день телефонує,і не в тцк в в розподільчій частині
в якій-якій??
Парасюха• 21 мая в 21:49
Ответ дляШлях до зірок
Це ж мабуть лише через знайомих потрібно?просто так не принесеш гроші
Давайте ви відкриєтеся. Жертв тцк треба знати в обличчя
Ромашкинная• 21 мая в 21:50
Ответ дляДевальвация
Всех неверующих приглашаю с мужчинами в Запорожье, увидите где правда, где ложь, где гугл переводчик
Я верю. Можно мне в Запорожье не ехать
котопёс• 21 мая в 21:50
Ответ дляДевальвация
у вас там ’розподільча частина’? де чоловік типу авторки
Парасюха• 21 мая в 21:51
Ответ дляШлях до зірок
Бажаю вам пережити таке ж
А ми пережили. Ну не таке, але чоловікам нашим допомога вашого через три роки дуже потрібна
Черный Ловелас• 21 мая в 21:51
Варианта 2, идти в сзч или принимать присягу и проходить службу, третьего не дано.
котопёс• 21 мая в 21:52
Ответ дляЧерный Ловелас
та зачекайте...там якась розподільча частина
то може бути й третій варіант
Асталависта бэйби• 21 мая в 21:52
Ответ дляМати драконів
Це наші кітенятка
Це Ви з мови знущаєтесь, чи маєте таке ’тонке’ почуття гумору?
Будьте так ласкаві• 21 мая в 21:53
Ответ дляЧервона калина
Гугл переводчик подвёл матрёшку...
Ну да. У нас же людей не крадуть посеред білого дня бугаї в формі. Це все ІПСО
месяцкие• 21 мая в 21:53
Ответ дляШлях до зірок
Краще б це була не правда,я на емоціях,можливо з помилками пишу(((
Вряд ли его оставят в тылу. Отправят на фронт. Не надо было ничего подписывать.
Черный Ловелас• 21 мая в 21:53
Ответ длякотопёс
то може бути й третій варіант
он скорей всего уже в учебке где его уже одели обули поставили на довольствие, приймет присягу и начнется бзвп.
Девальвация• 21 мая в 21:53
Ответ дляРомашкинная
Я верю. Можно мне в Запорожье не ехать
Конечно, и не нужно
котопёс• 21 мая в 21:54
Ответ дляЧерный Ловелас
нє
авторка каже - розподільча частина, значить, розподільча.
вона краще знає
Ромашкинная• 21 мая в 21:54
Ответ дляДевальвация
Конечно, и не нужно
Спасибо
Девальвация• 21 мая в 21:54
Ответ длякотопёс
Есть рядом. К чему вопрос?
месяцкие• 21 мая в 21:54
Ответ дляМати драконів
А хто захистить Україну?
Ну вы например. Вы же пойдете на фронт защищать Украину? Женщин тоже берут в ЗСУ.
автор Шлях до зірок • 21 мая в 21:55
Ответ дляЧерный Ловелас
Так форму видали вже там
котопёс• 21 мая в 21:55
Ответ дляШлях до зірок
Так форму видали вже там
в розподільчий
Девальвация• 21 мая в 21:55
Ответ длякотопёс
нє
вона краще знає
Так это и есть учебка
Ну вы тут и ***е
Кондуктор маршрутки• 21 мая в 21:56
Ответ дляМати драконів
Чого це? Чоловіки мають захищати країну - жінки народжувати дітей.
Жінки народжують майбутніх захисників.Багато народили?
Однозначно• 21 мая в 21:56
Дурачек что верит.. Но в сзч всегда успеет уйти. Сроки сейчас опять будут отменять за сзч! Пусть свалит сразу с автобуса
котопёс• 21 мая в 21:57
Ответ дляДевальвация
Так это и есть учебка
Ну вы тут и ***е
учебка не розподільча
автор Шлях до зірок • 21 мая в 21:57
Ответ длякотопёс
Так є Тцк,є частини в яких перебувають до того як їх розподілять кого куди,а потім вже навчальні частини (може не правильно називаю,пишу як чула)
Мати драконів• 21 мая в 21:58
Ответ длямесяцкие
Так было еще с незапамятных времен. Он в походах бьется с турками - она с детьми дома и хранит очаг. Все остальное - от лукавого. Мое дело - рожать будущих казаков-защитников родной Украины
Мати драконів• 21 мая в 21:58
Ответ дляКондуктор маршрутки
Да
котопёс• 21 мая в 21:58
Ответ дляШлях до зірок
розкажіть ще шось цікавого дружині військового
про ’розподільчі частини’
автор Шлях до зірок • 21 мая в 21:58
Ответ дляДевальвация
Так это и есть учебка
Ну вы тут и ***е
Ну це він мені так сказав,я взагалі в цьому нічого не розумію.То виходить він вже в учебкі?
месяцкие• 21 мая в 21:58
Ответ дляМати драконів
И сколько защитников вы уже нарожали, вырастили и отправили на фронт вместо себя?
Парасюха• 21 мая в 21:59
Ось недавно тут читала. Тцк- уроди-гади- вбивці викрали брата. А потім - ой як чудово, сказали обмежено придатний, буде служити в тцк, ура! І вже не такі і гади виявляється)
То може і ваш, якщо зір поганий, скоро теж людей буде викрадати, не засмучуйтеся наперед)
Молчунья• 21 мая в 21:59
Ответ дляШлях до зірок
Чому вам не коригують текст з поправкою на загальний рівень iq електорату?🧑‍🎓