интайм_не_предлагать• 22 мая в 03:13

Киевтеплоенерго подает в суд за долги?

С какой суммой долга?
Добра всем!• 22 мая в 06:18
уже да
Всех анонимов аноним• 22 мая в 06:53
Да
Простецкая• 22 мая в 08:18
Только если полностью отсутствует движение по счету. Платите хоть что-то и вас не будут трогать.
автор интайм_не_предлагать • 22 мая в 09:07
А с какой суммой долга или через какой период?
И как?они присылают письмо?
Помеха справа• 22 мая в 09:38
ничего. знаю близко человека,который не платит за электричество более 3 лет. долги большие. и никто ничего не отключает. Киев.новострой.
далее. мой сосед не платит более 2 лет за электричество.. все норм. никто не приходит и не отрезает. долги пишут.
Володарка мрій• 22 мая в 11:49
Ответ дляинтайм_не_предлагать
И как?они присылают письмо?
Приблизно 2-3 місяці заборгованості опалювального сезону. Сума не грає ролі.

Жодних листів. У вас в кожній платіжці попередження про необхідність своєчасної оплати.
Доки в суд - судовий наказ без вашої участі - виконавча служба....
автор интайм_не_предлагать • 22 мая в 12:04
Ответ дляВолодарка мрій

Тобто можуть подати до суду що я і не знатиму?
Чи як?
Володарка мрій• 22 мая в 14:45
Ответ дляинтайм_не_предлагать
Чи як?
Так.
Абсолютна більшість боргів за комунальними стягується на підставі судових наказів.

Судовий наказ видається на підставі документів, наданих заявником, без виклику сторін.
Володарка мрій• 22 мая в 14:57
Якщо дійде до суду, то стягнення включатиме борг+пеня+судові витрати+комісія виконавчої служби+неприємності, пов´язані з блокуванням рахунків/карт (чи навіть обтяження на майно, у разі дуже значного боргу)
автор интайм_не_предлагать • 22 мая в 15:07
Ответ дляВолодарка мрій
Так.

Ну якось же сповіщають про це ж?
Як же тоді відбувається стягнення?
Володарка мрій• 22 мая в 15:13
Ответ дляинтайм_не_предлагать
Ну якось же сповіщають про це ж?
Як же тоді відбувається стягнення?
Після суду копія судового наказу.
Якщо до вас з якоїсь причини не попаде і не буде добровільного погашення боргу, то, як це буває з багатьма боржниками, про стягнення взнають після блокування банківських рахунків і списання з них коштів відповідно до виконавчого провадження.

В судовому наказі буде кому і скільки сплатити (постачальнику + суду)
автор интайм_не_предлагать • 22 мая в 15:27
Ответ дляВолодарка мрій
Після суду копія судового наказу.

Ну то як це?
Вони на присилають листа чи як?
Копію наказу як?
Володарка мрій• 22 мая в 15:39
Ответ дляинтайм_не_предлагать
Ну то як це?
Вони на присилають листа чи як?
Копію наказу як?
Вони мають вислати .
А от чи дійде він до вас, то інше питання ;)

Якщо боржник, то звіряйтесь в Дії чи в реєстрі боржників Мінюсту
автор интайм_не_предлагать • 22 мая в 17:28
Ответ дляВолодарка мрій
Вони мають вислати .

А в дії де саме?судові послуги?
Володарка мрій• 22 мая в 18:41
Ответ дляинтайм_не_предлагать
А в дії де саме?судові послуги?
Судові послуги/судові справи + виконавчі провадження