интайм_не_предлагать• 22 мая в 03:13
Киевтеплоенерго подает в суд за долги?
С какой суммой долга?
Простецкая• 22 мая в 08:18
Только если полностью отсутствует движение по счету. Платите хоть что-то и вас не будут трогать.
интайм_не_предлагать
• 22 мая в 09:07
А с какой суммой долга или через какой период?
И как?они присылают письмо?
Помеха справа• 22 мая в 09:38
ничего. знаю близко человека,который не платит за электричество более 3 лет. долги большие. и никто ничего не отключает. Киев.новострой.
далее. мой сосед не платит более 2 лет за электричество.. все норм. никто не приходит и не отрезает. долги пишут.
Володарка мрій• 22 мая в 11:49
Ответ дляинтайм_не_предлагать
И как?они присылают письмо?
Приблизно 2-3 місяці заборгованості опалювального сезону. Сума не грає ролі.
Жодних листів. У вас в кожній платіжці попередження про необхідність своєчасної оплати.
Доки в суд - судовий наказ без вашої участі - виконавча служба....
интайм_не_предлагать
• 22 мая в 12:04
Ответ дляВолодарка мрій
Тобто можуть подати до суду що я і не знатиму?
Чи як?
Володарка мрій• 22 мая в 14:45
Ответ дляинтайм_не_предлагать
Чи як?
Так.
Абсолютна більшість боргів за комунальними стягується на підставі судових наказів.
Судовий наказ видається на підставі документів, наданих заявником, без виклику сторін.
Володарка мрій• 22 мая в 14:57
Якщо дійде до суду, то стягнення включатиме борг+пеня+судові витрати+комісія виконавчої служби+неприємності, пов´язані з блокуванням рахунків/карт (чи навіть обтяження на майно, у разі дуже значного боргу)
интайм_не_предлагать
• 22 мая в 15:07
Ответ дляВолодарка мрій
Так.
Ну якось же сповіщають про це ж?
Як же тоді відбувається стягнення?
Володарка мрій• 22 мая в 15:13
Ответ дляинтайм_не_предлагать
Ну якось же сповіщають про це ж?
Як же тоді відбувається стягнення?
Після суду копія судового наказу.
Якщо до вас з якоїсь причини не попаде і не буде добровільного погашення боргу, то, як це буває з багатьма боржниками, про стягнення взнають після блокування банківських рахунків і списання з них коштів відповідно до виконавчого провадження.
В судовому наказі буде кому і скільки сплатити (постачальнику + суду)
интайм_не_предлагать
• 22 мая в 15:27
Ответ дляВолодарка мрій
Після суду копія судового наказу.
Ну то як це?
Вони на присилають листа чи як?
Копію наказу як?
Вони на присилають листа чи як?
Копію наказу як?
Володарка мрій• 22 мая в 15:39
Ответ дляинтайм_не_предлагать
Ну то як це?
Вони на присилають листа чи як?
Копію наказу як?
Вони на присилають листа чи як?
Копію наказу як?
Вони мають вислати .
А от чи дійде він до вас, то інше питання ;)
Якщо боржник, то звіряйтесь в Дії чи в реєстрі боржників Мінюсту
интайм_не_предлагать
• 22 мая в 17:28
Ответ дляВолодарка мрій
Вони мають вислати .
А в дії де саме?судові послуги?
Володарка мрій• 22 мая в 18:41
Ответ дляинтайм_не_предлагать
А в дії де саме?судові послуги?
Судові послуги/судові справи + виконавчі провадження