Результат:
вже голосів:
305 (53.23%)
Віддати області які хоче ворог
187 (32.64%)
Ваш варіант в коментарях
81 (14.14%)
Воювати далі, роки
Ответ дляlus_so
Харків має сказати Запоріжжю, що їх здадуть, в обмін на ’гарантії’ Харкову? Ви це хотіли сказати?
Не, все сказала выше, что хотела.
Людям должны открыто сказать, что мы против переговоров и хотим (правительство) воевать дальше, а потому ваши города следующие, готовьтесь к участи Бахмут а и т.д..
Не чіпай - вб ю• 23 мая в 19:33
Ответ дляannu-b519
Знаю, я ваши опусы читала)
Хм. І навіщо ж тоді брешете? З любові до мистецтва?
Wendy Rhoades• 23 мая в 19:33
Ответ дляОдуванчик number one
Ну як мінімум 4-5.
ви досі думаєте, що справа в областях? 4-5 чи 8-10?
Не чіпай - вб ю• 23 мая в 19:33
Ответ дляlus_so
Подивіться в очі жителям окупованих областей і ще не окупованих і міст, і так їм і скажіть - на фіг вас всіх, я вас здам, як макулатуру, бо хуйло так сказав, прямо в очі скажіть. Зможете?
Зможе. Ця зможе, навіть не сумнівайтеся.
Не чіпай - вб ю• 23 мая в 19:36
Ответ дляAesonne
Удалено администрацией...
Якби вам були дорогі саме люди, ви б давно відкупилися і звалили, як це зробили інші такі як ви
А не влаштовували ось це заламування рук на публіку і причитаннями про погану Україну.
Ответ дляlus_so
а где эти жители? в окопах? или в европах ждут пока их города кто-то другой отвоюет?
Самая большая проблема сейчас-нехватка людей. Хотите окупированные земли вернуть- пусть миллионы выехавших возвращаются и отвоевывают. Не хотите лично в окопе под кабами сидеть-тогда не трындите.
Olga Zelenyak• 23 мая в 19:39
Ответ дляMiaoMiao
Удалено администрацией...
Ну, да, разве можно мечтать о том, чтобы оккупанты свалили, нет, конечно.
Не чіпай - вб ю• 23 мая в 19:40
Ответ дляMiaoMiao
Про закінчення війни і умови припинення вогню
А що ж твій улюблений Хуйло не приїхав на перемовини і не припинив вогонь?
Ответ дляalex-3f3c
Там де вхід там і вихід, наприклад хтось дав команду розмінувати Чонгар і скасувати ракетну програму, а хтось цим скористався і напав, то треба прибрати першопричину, або того хто напав, або того хто посприяв нападу
Первое нереально, так може второе?)
Не чіпай - вб ю• 23 мая в 19:41
Ответ дляMiaoMiao
Удалено администрацией...
І не мрій, бідося) Я ще тебе переживу. Болотяні чмошники ж довго не живуть)
Не чіпай - вб ю• 23 мая в 19:41
Ответ дляannu-b519
А у вас какая цель? Чего вы хотите и что для этого делаете?
Збереження країни. Ціль, якої вам не второпати і яка вам нецікава.
Не чіпай - вб ю• 23 мая в 19:43
Ответ дляannu-b519
Это вы идите посмотрите в глаза людям в прифронтовых и скажите, что никаких переговоров, ваши города следующие, слабо?
Еу так слідуючи болотяній логіці вашій та вашої товарки - так вони лише щасливі там, адже кацапи ось ось їх звільнять
Мама Никитки-2• 23 мая в 19:43
Ответ дляgaga-48ba
Мій варіант - відкрити кордон и дати поїхати тим, хто хоче, військових теж відпустити, хто захоче. Хто хоче воювати далі - хай воює.
Як Україна кордони відкриє -Європа закриє. Нікому не потрібно десяткі мільйонів захребетників. Ніяка економіка не витримає такого навантаження
Не чіпай - вб ю• 23 мая в 19:44
Ответ дляannu-b519
Какие отмазки? Кто в интернете реально закачивает с платных сайтов?
Не смішіть. Достатньо зайти на Спотіфай та інші платформи, щоб побачити що саме слухають такі як ви.