А вот недавно• 23 мая 2025

Амніоцентез. Підвищений ризик за скринінгом.

Скажіть будь ласка щось розумне.
Робили перший скринінг тижнів в 13, за УЗД все ок, але підвищено ризик по трисомії (1:117).
Сказали чекати на біохімічні розрахунки, там мовляв рекомендації будуть написані. Ок, за кілька днів надійшли: блаблабла "що зумовлено
відміченою при ехографії тристулковою регургітацією і є підставою включити жінку до групи підвищеного ризику"

Рекомендації - повторити скринінг в 17 тижнів і консультація генетика.
Сьогодні приходимо на другий скринінг - лікар в шоці, як то ви нічого не зробили?? Показуємо його ж рекомендації - відмахується, що мали сходити до генетика давно.

Кров НЕ набрали!! Зробили УЗД - патологій розвитку не виявлено, але кров не набрали! Сказали терміново до генетика, НІПТ і кров в нас вже нічого не дасть.

Як діяти в цьому випадку, я розгублена, не можу зрозуміти чи чекати на генетика в понеділок, чи прям зараз бігти шукати хто дасть направлення на амніоцентез, чи ще щось?
ОдинРазНадетое• 23 мая 2025
Амніо не спішіть. Після нього у багатьох преждевремменные роды. Шукайте іншого лікаря
Лялькодзьоб• 23 мая 2025
сколько вам лет
Садоводница• 23 мая 2025
Чекайте генетика, сенсу поспішати прям зараз вже немає. Це була думка лише одного лікаря, послухайте іншого.
Садоводница• 23 мая 2025
Ответ дляОдинРазНадетое
одні на тисячу- це у багатьох?
Печенюшка• 23 мая 2025
А что генетик сделает??? Он же не изменит набор генов и нипт как раз и надо делать . У вас есть гинеколог??? Вы ему деньги платите или это бесплатный врач жк???
ОдинРазНадетое• 23 мая 2025
Ответ дляСадоводница
одні на тисячу- це у багатьох?
Так. Це багато. Знайома так народила раніше. Вже й нема дитини
Лялькодзьоб• 23 мая 2025
и по которой тменно трисомии такой риск
So_so• 23 мая 2025
Я не совсем поняла. Вы в 13 недель получили скрининг с повышенным риском СД у ребенка и ничего не сделали?
Садоводница• 23 мая 2025
Ответ дляОдинРазНадетое
Це небагато, досвід однієї вашої знаймої ні про що не свідчить у глобальних масштабах.
So_so• 23 мая 2025
Ответ дляСадоводница
Как это нет, прерывание по медицинским показаниям ограничено сроком, а у автора второй скрининг уже.
Садоводница• 23 мая 2025
1до 117 це не дуже, якщо чесна..я народжувала у 39 , і в мене був 1 до 10000, і то я нервувала..бажаю вам , щоб все було хорошо
Садоводница• 23 мая 2025
Ответ дляSo_so
так 17 тижнів...яке преривання вже..це вже роди
So_so• 23 мая 2025
Ответ дляСадоводница
Так у автора ещё ж и регургитация трехстворчатого клапана у плода, это один из маркеров хромосомных аномалий, там и указано, что поэтому отнесена в группу риска.
Садоводница• 23 мая 2025
Ответ дляSo_so
та отож..
автор А вот недавно • 23 мая 2025
Ответ дляЛялькодзьоб
сколько вам лет
автор А вот недавно • 23 мая 2025
Ответ дляСадоводница
Це Краснов, вважається одним з найкращих УЗИстов країни. Я б не нервувала, якби то був не він.
кнопкодав• 23 мая 2025
При первой беременности ставили 1:60.
Был сильный токсикоз. Не знаю, может это повлияло.
Тогда скрининг ещё был не обязательный за приличные деньги, откуда шел откат врачу (видимо). Мне навешали лапшу, что нужно поехать и оплатить. А я наивная поверила
От вмнио отказалась, т.к. в любом случае беременность прерывать не планировала.
Нервы мне тогда потрепали конкретно, рыдала от нарисованных перспектив. Муж ходил разбираться, что за фигня творится.
Ребенок родился без особенностей.
автор А вот недавно • 23 мая 2025
Ответ дляЛялькодзьоб
и по которой тменно трисомии такой риск
За результатами комбінованого пренатального скринінry І триместру індивідуальний ризик жінки
по трисомії 21 у плода склав 1/117 та перевищив граничне значення (1/250), що зумовлено
відміченою при ехографії тристулковою регургітацією і є підставою включити жінку до групи
підвищеного ризику.
Лялькодзьоб• 23 мая 2025
Ответ дляА вот недавно
підвищеного ризику.
возраст??
автор А вот недавно • 23 мая 2025
Ответ дляSo_so
Мені не казали щось робити. Сказали чекати на біохімічні розрахунки, в розрахунках вказано:

необхідно
продовжити подальше допологове обстеження у ІІ триместрі вагітності за наступною схемою:
1) поглиблене ультразвукове дослідження у 17- 18 тижнів з ехокардіографією та оцінкою більш
пізніх маркерних ознак хромосомної патології (21-27 травня 2025 р.);
2) консультація генетика після ехографії для визначення подальшої тактики пренатальної
діагностики.
Паралельно з генетичним було розраховано ступінь ризику по ряду перинат

Я й прийшла у 17 тижнів на 2 скринінг!
автор А вот недавно • 23 мая 2025
Ответ дляЛялькодзьоб
возраст??
32 і 45
So_so• 23 мая 2025
Ответ дляА вот недавно

необхідно
діагностики.

Я й прийшла у 17 тижнів на 2 скринінг!
Я подумала, что Вы каком-то глубоком селе живёте, а тут Краснов.
Даже если гинеколог у Вас совсем древний, но как Вы можете сама не знать про нипт?
Ms. Iphone• 23 мая 2025
Ответ дляА вот недавно
лікар хороший
у мене був ризик 1:75
робила у них прокол
все ок
дитина здорова
автор А вот недавно • 23 мая 2025
Ответ дляSo_so
Навіщо?? Я питала в Краснова, сказав чекати рекомендацій на підставі біохімічнихї розрахунків.
Там нічого не було такого, ну з якого дива треба було тривожитися??
автор А вот недавно • 23 мая 2025
Ответ дляMs. Iphone
лікар хороший
у мене був ризик 1:75
робила у них прокол
все ок
дитина здорова
В Геномі прямо амніо?
So_so• 23 мая 2025
Ответ дляА вот недавно
Ничего такого не было? Повышен риск синдрома дауна и сердечная аномалия всего лишь?
Ms. Iphone• 23 мая 2025
Ответ дляА вот недавно
ніпт - фігня
не є підставою для переривання, наприклад.
все одно будете робити інвазивну діагностику
тому краще робіть відразу амніо
відсоток викидів дуже невеликий, сам Краснов казав
Сама купляю квіти• 23 мая 2025
Ответ дляSo_so
Серцеву аномалію лише тепер виявили, наскільки я зрозуміла. Як і рекомендували , у 17 тижнів
Ms. Iphone• 23 мая 2025
Ответ дляА вот недавно
В Геномі прямо амніо?
так
Краснов і робив
і генетик їхній консультував
So_so• 23 мая 2025
Ответ дляСама купляю квіти
Ладно. Что-то я слишком пронялась.