РокерША• 24 мая 2025
Не слухала нікого і йшла до цілі
Стільки бруду начиталася, що треба йти працювати, що "пособія" то соромно. А я 3 роки сиділа на виплатах, вчила мову і от отримала роботу, яку хотіла. Яку не скажу, не має значення. Але якби я пішла на кухню чи прибирати, я би цього не досягла, а так би там і залишилась. Тема просто порадіти за себе
КучМала• 24 мая 2025
Ответ дляРокерША
Мене не гнали, навпаки. Казали, що мова потрібна і треба час на дорогу і домашку. І щоб я вчила без стресів. І як отримала В2, теж не гнали на будь яку, чекали, поки я знайду за фахом
Вам дуже повезло.
Я хотіла практику 2 тижні, то на мене бератор веріщала, що тільки на роботу.
Пішла учитися на флегефахкрафт не через відсутність варіантів, а тому, що завжди хотіла у лікарні працювати.
КучМала• 24 мая 2025
Ответ дляРокерША
Я у джоба и не спрашивала. Это же не работа, денег не получаете, в свободное время делаете, что хотите
Немного не так.
У джобцентра нужно брать разрешения.
Но я хотела уже после курсов .
У меня от нуля до сертифіката В2 зайняло год времени. Относительно слишком быстро.
У джобцентра нужно брать разрешения.
Но я хотела уже после курсов .
Даха-сваха• 24 мая 2025
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
если вы не раскрываете сути, ваши достижения сомнительны и эфемерны. да, советчицы?
даааа!
Борець за гаманець• 24 мая 2025
Ответ дляЭт вернячОк
У нас вообще очередь на 3 мес., даже там, где цемент.
Езжу домой, там хожу за осмотр и лечу заранее. И чистку тоже в Украине делаю, бо тут платно и хуже.
Чистку по страховке раз в год делают. Идеально👍
Советчица Года• 25 мая 2025
Ответ дляМіряно-переміряно
А який предмет? Бо мене чудово взяли.
Ви заявку в LASuB подавали? На сайті Lehrer werden чи якось так
А яку саме заявку? У мене англійська.
Стервочка• 25 мая 2025
Ответ дляКучМала
Помічник учителя? Я ледь не пішла.
Але вибрала флеге).
Вам нравится? Тяжело?
Стервочка• 25 мая 2025
Ответ дляКучМала
Вам дуже повезло.
Вы в больнице в итоге работаете или в доме престарелых?
Скокмоно - стокнуно• 25 мая 2025
Ответ дляЛама_мама
В мене одногрупник з універу також на фронті. Приїжджає періодично до своїх у Франкфурт. Які проблеми? Пафос про ’хлопців’ звучить красиво, але не вірю. Є інші причини
Тобто ви не вірите, що людина навіть не зважаючи на війну, любить свою країну і свою роботу. І не потребує виплат іншої держави за можливість там працювати?
КучМала• 25 мая 2025
Ответ дляСоветчица Года
Авторе, яка земля? У нас (Саксонії) для роботи в освіті (навіть Schulbegleiterin) вимагають С1-С2.
В НРВ з В1 помічників учителів шукали. Але треба було добре знати ворд і ексель. Ну це якийсь проект був централізований, мене туди вписали. Хоч освіти педагогічної немає. Але запросили через деякий час на співбесіду в школу, що була через дорогу практично)), не пішла, бо уже училася на аусбільдунгу на флеге, куди добиралася 4ма видами транспорту в інше місто)).
КучМала• 25 мая 2025
Ответ дляСтервочка
У мене аусбільдунг. В лікарні.
КучМала• 25 мая 2025
Ответ дляСтервочка
Вам нравится? Тяжело?
Загалом подобається. Важко іноді вставати надто рано. Наприклад, була практика в іншому місті, потрібно було вставати о 3:30. Та й на звичайну вранішню зміну потрібно бути на 5:45, щоб встигнути передягнутися.
Вся в кредитах• 25 мая 2025
Ответ дляОдинРазНадетое
Мені 41, чекаю на свій перший робочій контракт зараз. 1.06 маємо підписати. Теж сфера освіти. 2неділі збирала та робила додаткові документи. В2 в мене ще йдуть курси, влітку екзамен, але я гарно говорю ще с В1 курса, вже тоді шпрехен на 100% сдала. Я вас розумію, як це важко все. В мене поки мандраж перед работаю, але дуже хочу. Поки півставки, а далі маю надію що вольцайт знайду. І все більше знайомих знаходять работу, бо якраз або довчили, або довчають мову і вже підтвердили діпломи нарешті.
Це кабзда, ...дівчата, як ви ту німецьку вивчили, якщо української не знаєте ,хз
Пи:чи мамка філолога з німецької, якщо що
КучМала• 25 мая 2025
Ответ дляОдинРазНадетое
Я в НРВ. Меня как Pädagogische Mitarbeiterin в грундшуле взяли. В2 ещё даже не сдала, осталось 2месяца. Но разговариваю хорошо, бегло и словарный запас хороший.
А какие у Вас обязанности?
Вся в кредитах• 25 мая 2025
Ответ дляАноним_
Половина Порадниці за все життя так і не опанували державну мову) Є і такі, що цілком серйозно стверджують, що не розуміють українську мешканців Тернополя (Притула звідти, ну дійсно, нічого ’не зрозуміло’)
І ці люди пишуть, що вивчити німецьку, французьку чи румунську за три роки це ’цілком нормально’
До речі, ці самі люди, що опанували іноземні і пішли працювати за кордоном, платять податки, з яких ви особисто отримуєте дотації на комунальні, на оплату праці вчителів та медиків, які вас обслуговують, з іноземних траншів. Які йдуть з податків українців за кордоном в тому числі.
Ооооо, щойно про це написала, ...яка іноземна, як мову своєї країни не знаєш , ну таке
КучМала• 25 мая 2025
Ответ дляВся в кредитах
Видно, просто, людина російськомовна.
Ну, то ж молодець, що пише українською).
Вся в кредитах• 25 мая 2025
Ответ дляАноним_
ІТ сектор за кордоном отримує значно менше, ви скромно мовчите чому) Зручно не платити податки, у той час як інші платять, і видавати себе за супер спеціаліста. Платіть не з ФОП (по суті це несплата податків), а реально податки як платить ІТ за кордоном чи вчитель/пожежник/ продавець в Україні. Тоді і поговоримо про ’значущість ІТ’.
Люто плюсуюсь!
Секретница• 25 мая 2025
Ответ дляМіряно-переміряно
Вивчитися на пособіях, чесно кажучи, не досягнення.
Досягнення було б, аби без.
Для кого? Для вас? А для когось ваші досягнення це ні про що. Хоча я сумніваюсь що вони взагалі є.
Королева краси• 25 мая 2025
Ответ дляЧебураха з перцем
А автор велика молодець.
А тот кто пришёл к такому же результату и не сидел дома, тот дивный. Понятно.
Оце фіфа• 25 мая 2025
Ответ дляРокерША
В тому, що можу сама себе утримувати і ходити на роботу, яка дійсно подобається, а не на яку прийдеться
Так ви дитину кинули в Україні ? Чи як ?
Оце фіфа• 25 мая 2025
Ответ дляАноним_
Нагадайте, на яку зпл тут 100% ’самі себе утримують’? Теми ’як вижити на всю зпл’ ’Ціни жах’ і т.д. - це від тих, хто себе утримує? Як подивитися зпл, то на них неможливо когось утримувати, можна лише виживати.
І це ваші досягнення?
Про автора: людина приїхала без мови, в чужу культуру, незнайоме середовище, без друзів і зв´язків. Вивчила мову, пройшла конкурс і працює. Обрали не місцевого, а її. Це вже дофіга. Ви навряд чи колись досягнете такого рівня. І так, автор дійсно себе утримує, а не виживає. Вона і її дитина у безпеці. Це її досягнення як матері. У неї все гаразд і її можна привітати.
І це ваші досягнення?
Так она маму и ребенка в Украину отправила. Де в безпеці дитина ?
Міряно-переміряно• 25 мая 2025
Ответ дляСоветчица Года
А яку саме заявку? У мене англійська.
На роботу. В квітні і жовтні, двічі на рік відкриваються вакансії.
Проте можна певно і зараз по контактним адресами написати запит
Міряно-переміряно• 25 мая 2025
Ответ дляСекретница
А ви не сумнівайтесь.
Краще розкажуть, що ж видатного в такому навчанні?
РокерША
• 25 мая 2025
Ответ дляОце фіфа
Не кидала..Дитина була з і мною, дитина вже повнолітня. Це бажання дитини повернутись. Але мені вигідніше тут залишатись, щоб мати змогу нормально утримувати дитину. Бо дитина може лише на мою поміч розраховувати.
РокерША
• 25 мая 2025
Ответ дляОце фіфа
Як ви читаєте? Мама ніколи і не виїжджала. І ви ж не знаєте, де моя дитина і чому поїхала. Але це порадниця, тут люблять додумати і оббехати
РокерША
• 25 мая 2025
Ответ дляКучМала
Напишіть, скільки сину років. Йому, напевне, ще років мало.
У мене схожа ситуація, син категорично хоче бути в Україні.
Вже повнолітній
РокерША
• 25 мая 2025
Ответ дляКучМала
Вам дуже повезло.
Багато залежить від гарного бератора. В мене вони мінялись, але всі були хороші
Оце фіфа• 25 мая 2025
Ответ дляРокерША
Вже повнолітній
То ви повнолітнього сина відправили в Україну, а самі в Німеччині
Я ще такого не бачила
Які досягнення, яка робота 😵💫
Скоро повернетесь, бо сина прийдеться викупати
Я ще такого не бачила
Які досягнення, яка робота 😵💫
РокерША
• 25 мая 2025
Ответ дляОце фіфа
Я ще такого не бачила
Які досягнення, яка робота 😵💫
Я ще такого не бачила
Які досягнення, яка робота 😵💫
По перше, це його рішення. По друге, ви нічого не знаєте ні про мого сина, ні про те, де він і що робить, щоб робити якісь висновки. Но ви зробили і я не збираюсь вам нічого пояснювати. Бо тема була про інше. А так додумуйте собі, що вам заманеться
Секретница• 25 мая 2025
Ответ дляМіряно-переміряно
А ви не сумнівайтесь.
О досягнень немає? Я так і думала 😂