Перемелица• 24 мая 2025

В пижамах Виктория сикрет ходят по улице?

Собственно вопрос в названии темы.

Хочу купить пижаму VS, ищу отзывы и некаталожные фото, чтобы понять как смотрится.
Несколько раз наткнулась на фразу «ну, в этой только по улице ходить хорошо» или «я в этом на прогулку люблю ходить»
Это так реально носят?
ХвилювАллочка• 24 мая 2025
Ответ дляДружная семейка
Теперь я голову ломаю. Дайте подсказку)
Томмі
Лепетун• 24 мая 2025
у нас пока не Америка, но потихоньку идем туда, и ходить как хочешь - как по мне хорошая тенденция!
Lacrimo• 24 мая 2025
То наче уже пройшло : піжамний стиль? В США багато в чому ходять. У нас люди в магазин теж в піжамі можуть вийти. Повірю, що ходять, бо в махрових піжамах бачила і в комбінаціях шовкових теж.
автор Перемелица • 24 мая 2025
Ответ дляLacrimo
Да. Декілька років назад були модні костюми з вигляду як піжама.
Але щоб купити саме впізнавану піжаму VS, і в ній ходити - я такого ще вживу не бачила. А виявляється, так ходять.
миссАрфография• 24 мая 2025
В Китае- многие
миссАрфография• 24 мая 2025
Ответ дляДружная семейка
Теперь я голову ломаю. Дайте подсказку)
Хилфигер
ГейТуда• 24 мая 2025
Ответ дляПеремелица
Я теж.
Хз, може я не достатньо модна чи вже стара.
Я шукаю, щоб по квартирі ходити.
А люди щоб на вулицю
Донька живе не в Україні, то ходить іноді.
Наприклад, іноді кур´єр посилку або доставку не під двері приносить, а в лоббі, це окрема будівля. В магазин часто вибігає прямо в піжамі, він навпроти будинку через дорогу. Іноді спонтанно може за кавою або кудись в аптеку поїхати в піжамі. Машиною, звісно.
Але там, де вона живе, взагалі всім пофіг, хто в чому ходить, в них нормально і в піжамі ходити, і в спортивних бра, і хто як хоче.
Племінниця теж там, то іноді їде в школу в пледі, і там ходить замотана в нього, і там половина старшекласників так ходять.
Вероятненько• 24 мая 2025
Ответ дляПеремелица
Я на сайті Irecomented прочитала
Да, в полосатих, і в інших.
Звісно, русня дикі люди , але і в інших місцях ходять
А, то на Росії? Ну, хз дика країна, ми не в курсі, як там.
Вероятненько• 24 мая 2025
Ответ дляПеремелица
Ще усілякі піжамні вечірки практикують.
В цьому є щось прикольне.

Але щоб купити саме впізнавану піжаму і в ній ходити на роботу , по вулиці…не знаю навіть))
Піжамна вечірка - це трохи інше, ніж просто ходити в піжамі