Сиджу тихенько• 25 мая 2025
Це мабуть тільки в нас такі тарілки кладуть в котедж
Чи я себе накручую? Закордоном мабуть всі тарілки білі
А тут думала др відсвяткувати, зняла будинок - тарілки різнобій
как тебе такое илон маск• 25 мая 2025
Ця тітка ніяк не вспокоє
То з собакою приперлася без попередження, то будинок сусідній в 50 метрах завадив ... причому події вже місяць, а вона все мусолить
220В• 25 мая 2025
Ответ дляЗапароленое одеяло
Яку картину варто знати щоб було ясно що це не посуд для гостей та клієнтів
Такую что жилье бывает разного уровня.
220В• 25 мая 2025
Ответ дляЩепотка_совести
Разнобой это уровень хостел
Так может это и есть хостел
все по ГОСТу!• 25 мая 2025
Ой, за кордоном ще гірше, вони тут з тріщинами не викидають, навіть
Ms. Искренность• 25 мая 2025
Ответ дляКошка Мурка
Не верю. Снимали в Житомирской области, 11000 ночь коттедж, все было новейшее, посуда одинаковая, из юска. Вот бумага туалетная удивила) была обуховская
блин, даже не знаю, что лучше - эти жуткие тарелки или обуховская бумага ))))