Завтра не пью• 26 мая в 13:45
Хто був відмінником в школі, гарно вчився і не зміг заробити $100000 до 40 років
Купити декілька квартир, машин
Хто не зміг цього зробити? Хто теж гарно вчився але це ніякого ефекту не дало?
Звезда в шоке• 26 мая в 13:47
странно, что учась хорошо в нашей стране, Вы вообще ждали подобного эффекта
котопёс• 26 мая в 13:48
Ну що значить ніякого ефекту? Грошей, наприклад, стільки, скільки ви написали, не дало. Зате приємно бути розумною людиною з широким кругозором і мати відповідне коло спілкування, це теж приємно.
Белая котичка• 26 мая в 13:48
Ответ длякотопёс
У автора видно рівень інтелекту вимірюється квартирами і машинами
Всім шампаньського• 26 мая в 13:49
При чем вообще ’хорошо учиться в школе’ к заработать? Я вот училась на 4, в вуз поступила впервые вообще в 20 лет,
а в 21 год у меня была машина, в 22 - квартира в Киеве.а сейчас в 45 - бизнес, 2 дома, 3 квартиры, хороший доход. И главное - много времени на себя, семью и спокойная жизнь
Я не тону• 26 мая в 13:49
Я гарно вчилася в школі, золота медаль і червоний диплом. Я була енергійна, амбіційна, знала англійську, і мені пощастило, я потрапила в міжнародну компанію з можливістю робити кар´єру, рости, добре заробляти. Все склалося.
бибизяна• 26 мая в 13:50
Ответ дляПопихтю та й годі
А хто зміг?
Мій чоловік, наприклад. Та й багато хто, взагалі.
Йосип_молодий• 26 мая в 13:50
Я все просираю
Нарожала кучу детей и трачу все деньги на них. А могла бы на квартиры :))
Нехай щастить• 26 мая в 13:50
Відкласти 100 000 за 20 років-це по 400 дол/міс. Не така й нереальна сума.
Клин_Кляйн• 26 мая в 13:51
Ответ дляВсім шампаньського
Чим ви заробили собі за рік на квартиру у 20 то років без освіти?
Можете не відповідати)))
Ку ка ку ка ку• 26 мая в 13:51
100 тис $ заробити за 20 років легко даже з низькою зарплатою.
А ось відкласти - дуже важко. Даже при високій ЗП.
Йосип_молодий• 26 мая в 13:51
Ответ дляНехай щастить
Я так понимаю 100 тыщ сверху нескольких квартир и машин
Ибо в Киеве 100 тыщ не особо и хватит на что-то «роскошное».
Замрійлива• 26 мая в 13:52
Ответ дляПопихтю та й годі
А хто зміг?
це багато?
Всього 400$ в місяць..
Автор або нуль забула, або значення терміну ’заробити’ не знає.
Всього 400$ в місяць..
Попихтю та й годі• 26 мая в 13:53
Ответ длябибизяна
Багато хто, це не конкретні приклади. Чоловіка зарахуємо
Всім шампаньського• 26 мая в 13:53
Ответ дляКлин_Кляйн
Можете не відповідати)))
Я в 15 лет пошла работать и в 22 купила квартиру в Киеве, гостинку за свои. Чуть одолжила у босса и отдала через год
Попихтю та й годі• 26 мая в 13:53
Ответ дляКлин_Кляйн
Можете не відповідати)))
От не треба зараз. Про заробила там ні слова. Вона мала і крапка
Пупуговка• 26 мая в 13:54
Ответ дляКлин_Кляйн
Можете не відповідати)))
Чтобы заработать на квартиру тем, о чем вы подумали- тоже мозги нужно иметь
Відкушу все що стирчить• 26 мая в 13:54
Ответ дляВсім шампаньського
Яка брехня...
Я погнала• 26 мая в 13:54
Ответ дляВсім шампаньського
знаю такую историю
потом босс купил одну квартиру, далее вторую, затем третью, дальше дом с бассейном и два мерса на сдачу
гостинка кстати до сих пор есть
Попихтю та й годі• 26 мая в 13:54
Ответ дляЗамрійлива
це багато?
Всього 400$ в місяць..
І ще мінімум 2 квартири, і мінімум дві машини
Люблю порядок• 26 мая в 13:55
Быть человеком тихим задротом заучкой, не показатель успеха. Важнее быть середнячком, но уметь общаться, крутиться, и быть с подвешенным языком