Додекаэдр• 27 мая в 17:11
Існують групові тури з дітьми? Щоб зібрали різних людей, поселили в готель
І щоб там були екскурсії, але на літаку добиратись
Додекаэдр
• 27 мая в 17:16
Ответ длякнопкодав
Сімейний табір?
Можливо якісь там мам Скітури щоб мама з дітьми всі гуртом збиралися, але мама один для одного чужі незнайомі
Є таке щоб вони реально наприклад збирались по віку дитини і їхали всі разом?
КартаБезКомиссий• 27 мая в 17:21
Ответ дляДодекаэдр
Навіщо?
годовасик• 27 мая в 17:28
Ответ дляДодекаэдр
З класом, школою, гуртком таке можете організувати.
Пишна молодиця• 27 мая в 17:56
Колись зустрічала подібне, але діти дуже малі були, дошкільнята. А в мене вже майже підліток. Та й дорого дуже організатор накручувала вартість
Витворунка• 27 мая в 20:18
Ответ дляКартаБезКомиссий
Навіщо?
Что бы получать удовольствие, новые ощущение, новый опыт, общение и заодно ребёнок рядом но тем не менее занят другими детками:)