CaDEY• 27 мая в 18:03

Какую кухню больше любите?

Какую кухню больше любите: домашнюю или кушать в кафе и других заведениях общественного питания?
Результат:
вже голосів: 45
26 (57.78%) Домашняя
19 (42.22%) Кафе, рестораны
frumoasa17• 27 мая в 18:06
Я просто люблю поїсти, а кухня по настрою і бажано, щоб не я готувала.
автор CaDEY • 27 мая в 18:07
Ответ дляfrumoasa17
А яка страва у вас улюблена?)
frumoasa17• 27 мая в 18:09
Ответ дляCaDEY
А яка страва у вас улюблена?)
Якщо обирати, то лазанья.
mmm2• 27 мая в 18:11
Зависит какая еда. Если суши, то конечно нравится в заведении. А вот пиццу обожаю домашнюю, с детства домашняя пицца для меня всегда была вкуснее чем в заведении.
автор CaDEY • 27 мая в 18:12
Ответ дляfrumoasa17
Якщо обирати, то лазанья.
Я ще не пробувала її
Аноним ФЕЯ• 27 мая в 18:15
Я не поціновувач високої кухні, люблю прості страви. Дуже подобається італійська кухня, але не ця надумана модна і приготована кимось, хто навіть не знає де та країна , а страви автентичні, які готують бабусі на півдні італії. Також люблю нашу традиційну кухню. Без проблем зʼїм і фастфуд, лиш би смачно і не вичурно.
Helenny• 27 мая в 18:45
Звісно, кафе та ресторани, щоб самій не готувати
useruseruser• 28 мая в 02:43
Під настрій.
автор CaDEY • 29 мая в 00:16
Ответ дляuseruseruser
Під настрій.
А як же домашній борщик, голубці, варенички..мм
useruseruser• 29 мая в 01:25
Ответ дляCaDEY
Норма)