АгатаХристя• Изменено 27 мая в 21:06

Ваши мамии Вам нав´язуть якусь провину... таким чином маніпулює

Моя, мені висказує, що ти не вчиш доньку варити їсти...що я не вчу ще чомусь там! Варити їсти мію все. Але і мене мама не вчила, а поїхала на заробітки і 11 клас я закінчувала одна...і все добре, що добре бо я була відповідальна. Просто мама лізе в усі дири, я її стараюсь трохи призупинити, що це тобі нетреба чи ще щось...всеодно в такому випадку я стаю хреновою донькою
Купи слона• 27 мая в 21:06
Живете разом?
Жирафовое варьенье• 27 мая в 21:07
Та не, моя такая, что ей бы передо мной извиняться.
ЛеньГуглить_правда• 27 мая в 21:08
Не, мама у меня адекватная. Но, вот свекровушку бог послал, так послал. Успевает зае..ой, достать не только меня,но и моих родителей, сестру и даже куму.
Снегурочко• 27 мая в 21:08
Моєї вже давно нема. Важко теж було з нею, а тепер думаю вона мене любила більше за всіх.
Бубль Гум)• 27 мая в 21:08
Автор, так пусть мама и научит, в чем вопрос?
Love_Love_Love_• 27 мая в 21:09
Вона навʼязує бо ви їй це дозволяєте. От і все.
Не подобається- різко рубаєте,ставите на місце, просите конкретно і чітко цього не робити і щоразу так робите поки вона не зупиниться.
Байрактара• 27 мая в 21:17
Ну ми в різних містах і всеодно іноді у неї получається...не сиди в телефоні візьми книгу і т.п. Хоча сама таке ж не робить....
Байрактара• 27 мая в 21:17
Ответ дляLove_Love_Love_
Мамі різко відповідати це не коректно
Барвіночка• 27 мая в 21:18
Моя плаче, що залишилася одна. Але і їхати до мене,чи внуків не хоче.
Love_Love_Love_• 27 мая в 21:19
Ответ дляБайрактара
Мамі різко відповідати це не коректно
Угу, мамі коректно маніпулювати і вчити жити?
So_so• 27 мая в 21:20
Чтобы мама мне не говорила - я знаю как правильно (для меня), поэтому не испытываю никакого негатива или вины.
автор АгатаХристя • 27 мая в 21:20
Ответ дляБайрактара
Мамі різко відповідати це не коректно
Можливо і так! Але коли мама не бачить кордонів, що їй туди нетреба суватись...і лізе то як пояснити?
Байрактара• 27 мая в 21:20
Ответ дляLove_Love_Love_
Так але це мама ...можна просто вислухати і зробити по своєму....в конфлікт робити це останнє діло
автор АгатаХристя • 27 мая в 21:21
Ответ дляКупи слона
Живете разом?
Да
Love_Love_Love_• 27 мая в 21:21
Ответ дляБайрактара
Ні, не можна, МАМО!
Yuliya-23• 27 мая в 21:23
моя така сама, всюди пхає носа. Я не така, все роблю не так і т.д
Yuliya-23• 27 мая в 21:24
і ще. По її думці я завжди була хєрова донька , а зараз і мати погана
Мафиозная• 27 мая в 21:24
Ответ дляБайрактара
Приходит момент однажды и понимаешь, что всё, дальше так нельзя. По крайней мере, у меня так было.
У вас может быть по-другому.
Байрактара• 27 мая в 21:24
Ответ дляLove_Love_Love_
Ні, не можна, МАМО!
Це неповага... А ви робіть як хочете звичайно... Але нащо нервувати стареньку людину....щоб шо? Показати свою зверхність?
Байрактара• 27 мая в 21:25
Ответ дляМафиозная
У вас может быть по-другому.
Якщо живете окремо то не бачу проблеми...мінімум інфи для мами і все...
Маурита• 27 мая в 21:26
Разом не живемо. Але вона мене дістає незалежно від відстані. винна і повинна і зобов´язана. Кинути її не можу,самотня, є інвалідність ЦД 1типу більше 30років. Ледве терплю. Намагаюсь мінімізувати спілкування. Подруги шуткують що вона мене і з того світу дістане...в майбутньому
ПультОт_БМВ• 27 мая в 21:26
мои называют меня втикачкой (подозреваю что между собой и предателем)
Love_Love_Love_• 27 мая в 21:28
Ответ дляБайрактара
В якому сенсі стареньку ? І жо чого тут зверхність?
Діти потребують такої самої поваги як і батьки.
Байрактара• 27 мая в 21:30
Якщо у вас є донька то мама як правило немолода...ну не завжди я розумію.... Але найближча людина саме мама...то чого сперечалися
автор АгатаХристя • 27 мая в 21:31
Ответ дляYuliya-23
Ооо, ви моя сестра усю дорогу я роблю не так як вона хоче! А щей дітей виховую не так бо на городі непашуть...не рачкують. Кажу мам, а що добре що я з ранку до світанку завжди виконувала твої доручення...по городах, по будівництву, як пацан! А у неї очі округляються...
Байрактара• 27 мая в 21:35
Ответ дляАгатаХристя
Рачкують це що?
автор АгатаХристя • 27 мая в 21:38
Ответ дляБайрактара
Рачкують це що?
Рачкувати, стояти на городі раком і працювати
автор АгатаХристя • 27 мая в 21:42
Ответ дляLove_Love_Love_
Мама, хоче як в прислів´ї...чужими руками вогонь загрібати! Вона ніколи нічим не задоволена все хр×еново на її думку..всім розкаже що ти їла де була, що я роюила. А це бісить, бо це моє особисте і я нехочу, щоб мене обговорювали! Не розуміє вона і все
Для драки• 27 мая в 21:43
В мене мега токсична мама. Ніколи не чула від неї похвали чи слів підтримки. Вона все життя вчителювала, робота та ’її’ діти завжди були для неї головними. Поїздки - з ними, а не з нами, радість і гордість - теж за ’своїх’ медалістів та олімпіадників, хоча ми з сестрою теж були відмінницями та медалістками.
І все життя ми погані(
Мені колись було сказано, що син їхньої бухгалтерші, кончений наркоман, кращий, ніж я, бо зустрічає свою мати після роботи... Пояснювати, що він зустрічає, бо гроші на дозу потрібні, а я не зустрічаю, бо після цілого дня в операційній сил немає - сенсу не було(

Розумію, що сама винна. Але якось так нас виховували, що мама - найкраща, що тільки завдяки їй ми живі-здорові, що ми повинні бути їй завжди вдячними. Сестра опиралась, сварилась, рано пішла з дому, а я лишилась, бо хто ж буде мамі допомагати?
Усвідомлювати мамині маніпуляції почала років після 30, коли вже своя дитина народилась і я зрозуміла, що любов зовсім не = маніпуляції і нав´язування вини. Тепер опираюсь, намагаюсь не допускати маніпуляцій, але все одно в усьому винна.
Донькою маніпулювати не дозволяю. Теж були намагання повчати, вічні порівняння с онуками подружок і колег, але тут вже я сказала, що якщо їй онука не така, то нехай собі візьме сироту з інтернату і виростить ’таку’, а мою дитину нехай не сміє ображати.
автор АгатаХристя • 27 мая в 21:48
Ответ дляДля драки
І все життя ми погані(

Я не медалістка, але себе вивчила сама за власний рахунок. Батьки мені давали теж все, що могли дати! Але контролю мами я теж почала опиратись після 35 років. Уявіть я йду з колегою в кафешку посидіти поспілкуватись ...а прийшовши додому мені розказує, що я могла з подругою і по телефону поговорити!