Точу ляси• 28 мая в 15:16
Прострелило поперек, болить другий місяць
Дівчата, до кого ще можна звернутись.
Простелило спину, невропатолог виписала ліки (таблетки) краще не стало, тільки гострий біль зняло. Потім виписала уколи та крапельниці. Краще все одно не стало. Гострого болю вже нема, але поперек постійно ниє, це дуже виснажує.
Вже місяць намагаюсь щодня робити вправи (невролог дала) + щодня лежу на аплікаторі Кузнєцова.
МРТ є - в попереку три протрузії. страждаю Раніше завжди схема Нестероїдні+ВітВ+міорелаксант допомагала.
На роботу йду в корсеті, бо в кінці дня на стіну лізти хочеться від цього ниючого болю.
Тектологиня 80lv• 28 мая в 15:22
треба щодня робити гімнастику, корсет має бути мязовий
не піднімати важкого довго не стояти і не сидіти спати на якісному матрасі
не втомлюватись не ходити занадто довго
скидати зайву вагу
не всі вправи можна робити
це я і собі пишу як памятку, бо вже і грижу маю
не втомлюватись не ходити занадто довго
скидати зайву вагу
не всі вправи можна робити
Сегодня сержусь• 28 мая в 15:33
Я вже 10 років з цим живу. Тільки гімнастика регулярна, інакше можна загнати організм тими ліками.
Ухахайкина• 28 мая в 15:52
а воно не пройде. раджу змінити невролога. Якщо так,то треба робити блокаду. бо ви не зможете отак жити. і вічно сидіти на таблетках ви теж не зможете. в мене колись В 2019 р було так само. потім протрузії стали грижею і я протягом 2 міс лягла на операцію. З тих пір все ок. А до цього вічні уколи ( не таблетки!) і лікарняні. В мене був гарний нервролог. Прописувала уколи Нейровітан (або аналоги ч/д), уколи Диклоберл, Моваліс. Згодом коли геть схопило- ходил а2 тижні на крапельниці (там було 6 компонентів,кключаючи гормон ).але це все дуже ненадовго. СКазала мені не видумувати,воно не розсмоктується,а лиш погіршується. тому я пішла на операцію.і після 2019 р про спину не згадую.
Ніякі басейни,вправи,та навіть 2 р їздила на витягування хребта до Хмельника ,не допомогло.Витрачено мішок грошей. ТОму...
У вас не знято гострий процес. одними таблетками віи нічого не зробите. виписують уколи тижнів на 2. Ну і вічно ходити у корсеті ви не будете. це бред.
Р.С. прочитала,що раніше вам допомагало. В Мене було так само. Це означає що ваш стан погіршився і минула схема не працює і працювати вже не буде. Тепер тільки блокада або операція. невролог так і казала,що рано чи пізно схема перестане працювати,бо стан лиш погіршується,грижі і протрузії нікуди не діваються і в одному стані роками не лишаються.моєї схеми вистачило на 3 чи 4 роки. далі операція