Щас ухожу• 28 мая 2025
Зламалася пральна машина на зйомній квартирі. Хто моє сплачувати за ремонт
празники не помню• 28 мая 2025
если вы не разбили ее кувалдой по пьяне, то тот у кого снимаете
вы за это платите
Щас ухожу
• 28 мая 2025
Ответ дляЖиттє Бентежне
Яка причина поломки?
Майстер сказав підшипники вийшли з ладу.
Метровий сантиметр• 28 мая 2025
По разному. Причина поломки? Сколько вы там живёте и другие моменты.
Щас ухожу
• 28 мая 2025
Ответ дляМетровий сантиметр
Два роки. Підшипники
Червона калина• 28 мая 2025
Той хто користується нею. Звичайно залежить від поломки. Є різні поломки. Одна справа потік барабан..а інша -напхали білизни стільки що зламали барабан під вагою.
Накладні мюслі• 28 мая 2025
Ответ дляЩас ухожу
Власник.
Червона калина• 28 мая 2025
Ответ дляЩас ухожу
Вони вважають, що ні.
Ну то ви їх не заставите. Сидіть без пралки. І періть вручну
Бесбардак• 28 мая 2025
Ответ дляНакладні мюслі
Власник.
а чому власник?
пралкою користувалися 2 роки, не власник же її ушатав
Накладні мюслі• 28 мая 2025
Ответ дляЩас ухожу
Вони вважають, що ні.
Тоді хай зменшують орендну плату. Кажіть, що в ціну оренди при заселенні входила працююча пралка, тепер її нема, тож хай зменшується оренда
Життє Бентежне• 28 мая 2025
Ответ дляЩас ухожу
За рахунок орендодавця
Їжак в панчохах• 28 мая 2025
Ответ дляЩас ухожу
Вони вважають, що ні.
Яка вартість ремонту?
Ще є варіант 50/50
Метровий сантиметр• 28 мая 2025
Ответ дляБесбардак
а чому власник?
Подшипник годен не меньше 5 лет.
Звезда в шоке• 28 мая 2025
Ответ дляБесбардак
а чому власник?
Ну за два роки підшипники не ушатать
Червона калина• 28 мая 2025
Ответ дляНакладні мюслі
Якби мені таке заявили, я б виперла розумаху у 24 години.. а по факту дала б тиждень на виселення.ще мені квартиранти умови не диктували. Нонсенс! На вихід. Шукайте квартиру з пралкою.
Не зацілована• 28 мая 2025
Сестра установила бойлер, когда в очередной раз сдавала квартиру.
Люди прожили 4 года, 2 раза за свой счёт чистили его и один раз что-то меняли.
Имхо, отталкиваться от того, сколько лет машинке и сколько живут конкретно эти квартиранты.
Если машинке 10 лет, а квартиранты только 3 месяца как сняли квартиру, то понятно что ремонт на совести хозяина квартиры. А если машинка покупалась уже при этих квартирантах, то надо полагать, что это их вина за такой износ (или если гарантия, чинить по ней).
Нет однозначного ответа.
Но в целом такие вопросы следует обсуждать на стадии подписания договора аренды
Нет однозначного ответа.
Залізний кіготь• 28 мая 2025
Ответ дляМетровий сантиметр
Подшипник годен не меньше 5 лет.
А полетел раньше. И что - производителю писать претензии?
Крайня невістка• 28 мая 2025
Ответ дляБесбардак
а чому власник?
Це автор користувалась 2 роки. А скільки до неї ще хтось користувався?
Метровий сантиметр• 28 мая 2025
Ответ дляЗалізний кіготь
Ну, можно попробовать папе римскому написать.
Життє Бентежне• 28 мая 2025
Ответ дляБесбардак
а чому власник?
Це природній знос. Як можна ушатати підшипники в пралці звичайному користувачу?
Накладні мюслі• 28 мая 2025
Ответ дляБесбардак
а чому власник?
Чому ушатав? Люди користувалися, це нормально, це входить в ціну оренди. Якщо нема ознак того, що нею користувалися неправильно і це призвело до поломки, то робочий стан має забезпечити орендодавець.
Життє Бентежне• 28 мая 2025
Ответ дляМетровий сантиметр
Подшипник годен не меньше 5 лет.
Ми не знаємо скільки років тій машинці. Орендарі живуть в житлі 2 роки
Накладні мюслі• 28 мая 2025
Ответ дляКрайня невістка
І якої якості воно було придбано....
Метровий сантиметр• 28 мая 2025
Ответ дляЖиттє Бентежне
Это понятно. Поэтому я считаю, что именно в этом случае, за ремонт платит хозяин квартиры.