А вы тоже с возрастом не любите свой день рождения? Он напоминает что мы на год стали ближе к смерти. У вас тоже такие чувства?
B.Viktoria• 28 мая в 16:34
Теж ненавиджу, але не через те,що стала старіше, старше і.д. А просто чомусь завжди немає настрою і ніколи не виходило святкувати як я хотіла...
B.Viktoria• 28 мая в 16:43
Ответ дляlilu502
Сумно. Чому так?
Важко відповісти. В дитинстві тато завжди дарував мені тюльпани і цукерки - оце запам´яталось дуже із найкращого. Потім коли подорослішала, якось постійно картоплю саджали в цей день. Потім своя сім´я і кожному вгодити треба, але тільки не собі. Оці приготування, того запроси, а той образиться... Якось завжди якісь проблеми були перед ДН. Цього року взагалі нам в будинок ракета прилетіла перед моїм днем народження, а і мене ще і ювілей був, я навіть не пам´ятаю, як я його провела...
Я вообще нейтрально отношусь. Раньше, когда еще гости туда-сюда ходили, то было заморочливо и из-за этого не сильно в радость. Потом перешли на кафе - уже полегче. Сейчас даже этого можно избежать и заниматься в этот день чем хочешь, кайф 🥰
Проснулась так хорошо в 40+
- понимаешь, что ничего не изменилось, настроение хорошее, самочувствие прекрасное - жизнь продолжается!❤️
Только бы мир наступил! 🌏☀️🌈
Проснулась так хорошо в 40+
- понимаешь, что ничего не изменилось, настроение хорошее, самочувствие прекрасное - жизнь продолжается!❤️ Только бы мир наступил! 🌏☀️🌈
Veronika_100k• 28 мая в 16:47
То, что я становлюсь старше, мне конечно, очень не очень 😀. Но, в целом, свой день рождения люблю)
Ответ дляB.Viktoria
Есть принцип «ЗАТО»
Зато - вам в подарок жизнь была в этот день, да и всей семье!💐
B.Viktoria• 28 мая в 16:54
Ответ дляСтешк@
Есть принцип «ЗАТО»
Ось я так і кажу, слава Богу усі живі залишились і майже не ушкоджені 😀
Ответ дляB.Viktoria
Звісно, я Вам співчуваю, але завжди памʼятайте життя одне й іншого не буде! Тому робіть так, як хочете Ви, а не родина. Бо всеодно ніхто цього не оцінить та й чи треба
B.Viktoria• 28 мая в 17:01
Ответ дляlilu502
Дякую ❤️ Намагаюся слідувати такому принципу, але виховання дається в знаки, бо вчили, що треба кожному догодити і для всіх бути хорошою. В житті так не буває. Те що не цінять, то 100%.
Ответ дляB.Viktoria
Я вас розумію. Сама така була років 5 назад. Потім на щастя поступово змінилася. Зараз мої бажання головне!