Царевна_несушка• 28 апреля в 19:18
День народження у начальниці. Квіти? Вазон? Цукерки?
Що краще подарувати аби це не виглядало якось недоречно а саме як прояв поваги?
Баба_Воля• 28 апреля в 19:33
Можна оригінально підійти до питання. Живі квіти то звісно, гарно, але чи запамʼятає... Я в інстаграм дивлюся на ось такі роботи з шоколаду і зефіру - виглядає гарно, незвично і можна зʼїсти, нажаль, в нас за кордоном не розуміють такого, тому дивлюся дистанційно на гарні роботи. Є чашки, а ще дівчата роблять букети - виглядає шикарно. Я не заблюрювала виробника, можна побачити її роботи. Ця дівчина з Харкова, якщо не помиляюся, але я бачила, що дівчата з Києва і інших міст роблять таку саму красу. Можливо, вам сподобається.
Баба_Воля• 28 апреля в 19:34
Ответ дляЦаревна_несушка
Всі за квіти. Вазон це погана ідея, так?
вазон для квітів? А вона захоплюється вирощуванням живих квітів і ви знаєте, що він їй потрібен? Якщо ні, то ідея так собі
Царевна_несушка
• 28 апреля в 19:35
Ответ дляБаба_Воля
Ні, не вазон для квітів, а рослина. Орхідея наприклад. Чи таке краще не дарувати?
Царевна_несушка
• 28 апреля в 19:37
Ответ дляparele
Ні, не погана, якщо знаєте її уподобання.
Мені, наприклад, часто дарять кімнатні рослини, бо я їх люблю.
Ми нещодавно перемістилися в інший офіс. В кабінеті в неї немає жодного вазону. Тому думала щось таке. Але сума - до 1000 грн
Баба_Воля• 28 апреля в 19:37
Ответ дляЦаревна_несушка
Якщо ви точно знаєте, що вона полюбляє орхідеї, наприклад, в неї різні сорти є, то тоді це крута ідея. Я, наприклад, орхідеї на дух не переношу, мені подарували 2 вазони. Я з ними тепер носюся, бо відцвіли і потім треба їм купу всього для догляду, а викинути рука не піднімається.
Баба_Воля• 28 апреля в 19:38
Ответ дляЦаревна_несушка
О, тоді вона може не любити квіти або мати алергію. То треба знати
бЭйбА• 28 апреля в 19:39
Ответ дляБаба_Воля
Жахливе оце їстівне. Ніколи б нікому такого не дарувала
Баба_Воля• 28 апреля в 19:40
Ответ длябЭйбА
А ви пробували хоч раз, що кажете? Я дарувала подрузі, то їй сподобалося. Це зефір - натуральне яблучне пюре, що там жахливого? Чи аби сказати?
бЭйбА• 28 апреля в 19:40
Ответ дляБаба_Воля
Так, мені дарували - треш
Баба_Воля• 28 апреля в 19:42
Ответ длябЭйбА
Так, мені дарували - треш
А так то ви зефір їсте, той, що з фабрик? В шоколаді і звичайний.
Робот Вертер• 28 апреля в 19:43
Ответ дляЦаревна_несушка
Не всі люблять квіти в горщиках. Ой не всі
бЭйбА• 28 апреля в 19:44
Ответ дляБаба_Воля
Я не їм таке з рук і дарувати таке нікому не раджу
Баба_Воля• 28 апреля в 19:44
Ответ дляparele
Мені дарували такі букети два рази. Жодної квіточки не спробувала. Бо для мене це жах, вибачте.
Можливо, таке виконання було. У всіх різні смаки. Можна замовити ніжні кольори і на смак нормальний зефір
Баба_Воля• 28 апреля в 19:45
Ответ длябЭйбА
Ну якщо в майстра антисанітарія то так. А якщо знаєш, як людина працює, в яких умовах і яку продукцію робить, то чому ні? Так само, як дівчата на замовлення печуть, ліплять вареники, виготовляють паски.
ТаПрямТам• 28 апреля в 19:46
Ответ дляБаба_Воля
А шо подруга должна была вам сказать? Шо, манька , твой подарок хрень, приготовленная неизвестно где и кем, а главное из чего?
ТаПрямТам• 28 апреля в 19:47
Ответ дляБаба_Воля
Судя по каждому посту с вашей писаниной, попахивает рекламой с ваших фоток.
Лепешечка• 28 апреля в 19:47
Ответ дляЦаревна_несушка
Так, за ними треба доглядати, це може бути напряжно, і нема куди ставити.
Баба_Воля• 28 апреля в 19:48
Ответ дляparele
Та ні, виглядали вони як раз гарно.
Але бажання скуштувати їх не виникло, я таке не їм.
Я зрозуміла вас. Просто не ваше. Не всі люблять солодке чи зефір, чи воліють придбати в магазині, але не в малого бізнесу. А я от з задоволенням, знаєте, проїхала кількасот км щоб скуштувати хліба за старовинними українськими рецептами.
Баба_Воля• 28 апреля в 19:49
Ответ дляТаПрямТам
Ну в нас з нею нормальні стосунки. І я не обираю ге, я бачу майстра, бачу умови, в яких готується замовлення. Не будьте такою злою.
Ацетилсалициловая кислота• 28 апреля в 19:50
Ответ дляБаба_Воля
Как представлю, что на этом зефире собирается пыль, и как эти все бутоны лепили руками неизвестно чистыми или нет
Бррр
Баба_Воля• 28 апреля в 19:50
Ответ дляТаПрямТам
Це просто фото з інстаграм, якщо візьмете окуляри - там знизу є моє фото. І продукція не моя - я не живу в Україні.
ТаПрямТам• 28 апреля в 19:53
Ответ дляБаба_Воля
Вы присутствовали при приготовлении? Точно уж нет. А в реальности у многих инста картинка где всё супер и красиво , и нет вопросов к чистоте. А за кадром трешак. Это я вам пишу как человек, сотрудничающий вот с такими кондитерами и вижу что делается за кадром.