Янгол в камуфляжі• 29 мая в 11:20
Інгібітори, лікування атопічного дерматиту...
...хто мав досвід лікування? Якими саме препаратами? Цікавить також лікування препаратом Скафо, але саме при атоп.дерматиті?!? Завчасно дякую за відповіді!
Пухнасті штани• 29 мая в 11:34
Ніякими інгібіторами не лікуємо, якщо загострення - зняли тримістіном за пару днів, далі просто молочком для атопічної шкіри. Головне все тіло мазати, бо вилазить подразнення там, де не помазав.
Пухнасті штани• 29 мая в 11:36
Нащо вам препарат для псоріазу за 13к гривень? Це якийсь ’дуже гарний лікар’ (С) прописав?
Янгол в камуфляжі
• 29 мая в 11:39
Ответ дляПухнасті штани
Лікували препаратом Медрол, початкова доза 8 мг, висипів не було, на дозі 4 мг, знову почали з´являтися((( вирішили пробувати Скафо, лікар ревматолог, я погодилася, тому що чіпляюся за усе, а раптом допоможе?!? і...мені 40 років, д-з Атопічний дерматит
Пухнасті штани• 29 мая в 11:43
Ответ дляЯнгол в камуфляжі
о боже, а в ревматолога ви як опинилися з атопічним дерматитом? Авторе, вибачте, але не треба чіплятися за все, вам потрібен один доказовий дерматолог, а не ось це все. Наразі ви забиваєте цвяхи мікроскопом, нічого більше
Ваш Медрол - це теж кортікостироїд, як і Трімістін, яким я користуюся (але дуже епізодично)
Проте нащо приймати його всередину, якщо атопічний дерматит - це хвороба шкіри?
Пухнасті штани• 29 мая в 11:44
Гінекологи у флюрографії також розбираються, але ж ніхто не йде до них пневмонію лікувати, якось так... Вам реально потрібен нормальний фаховий лікар, який лікує захворювання шкіри, а не щось своє по принципу ’я художник, я так бачу’ (С)
Янгол в камуфляжі
• 29 мая в 11:47
Ну тоді: а де його знайти, дерматолога, толкового? Була у багатьох фахівців, крем, мазь, пігулки, фототерапія, але покращення не було
Янгол в камуфляжі
• 29 мая в 11:49
Ответ дляПухнасті штани
ви якимись кремами для атопічного дерматиту користувалися?
Протопік,Елідел, Елоком, Тримістин, Кутівейт, пігулки Ніксар, Атаракс, це ті, які згадала + доглядова косметика різноманітних брендів...
Пухнасті штани• 29 мая в 11:50
Їх купа, часто приходиться протестувати кілька, поки знайдеш свій. Але потім він може бути дуже помічним - ви просто будете в ремісії, коли будете використовувати його постійно. Але щоб увійти в ремісію, часто потрібні більш дієві засоби. Іноді, але це там десь 5%, атопічний дерматит має алергічне походження. Якщо вам інше не допомагає, можливо, варто це перевірити. АЛе це все лікар має розповісти вам
Пухнасті штани• 29 мая в 11:52
Тоді може бути дійсно алергічна природа походження, ви не перевіряли?
Ответ дляЯнгол в камуфляжі
Вы уверены в диагнозе?
Янгол в камуфляжі
• 29 мая в 11:53
Ответ дляПухнасті штани
Повірте, перевірила усе можливе, і можливих лікарів, ремісія не настає, на привеликий жаль, тільки ускладнення, тому і направили до ревматолога!
Янгол в камуфляжі
• 29 мая в 11:53
Ответ дляПухнасті штани
Аллерголог та показники (алергічні) це підтвердили!
Янгол в камуфляжі
• 29 мая в 11:54
Ответ дляSo_so
Вы уверены в диагнозе?
Хворію з 3-х місяців
Пухнасті штани• 29 мая в 11:55
Ответ дляЯнгол в камуфляжі
Тоді все одно не зрозуміло, до чого тут ревматолог... для нього шкіра - це дуже виключна історія, вона має боліти в парі з м´язами щонайменше. А тим більше якщо алергічна природа походження. Дуже дивно
Янгол в камуфляжі
• 29 мая в 11:56
Ответ дляSo_so
Так у Вас аллергия?
Ні, тут я мала на увазі, що все в нормі! Алергії не має
очки_ннадо• 29 мая в 11:59
Ответ дляЯнгол в камуфляжі
Вы на диете? Аллергопанель сдавали?
очки_ннадо• 29 мая в 12:02
Ответ дляЯнгол в камуфляжі
Прямо ни на что нет аллергии?
Янгол в камуфляжі
• 29 мая в 12:04
Ответ дляочки_ннадо
Вы на диете? Аллергопанель сдавали?
Не на дієті! здавала
Янгол в камуфляжі
• 29 мая в 12:05
Ответ дляочки_ннадо
Прямо ни на что нет аллергии?
не має
ТаПрямТам• 29 мая в 12:07
Ответ дляSo_so
А брали биопсию кожи Вам?
А что дает биопсия кожи? У меня дочь атопик, такое мы не сдавали еще
Заліковий троль• 29 мая в 14:18
Ответ дляЯнгол в камуфляжі
Це неможливо