Хома з пастою• Изменено 29 мая 2025

Сумська область

Вчора тут одна написала, що який там наступ на Суми, всього пару якихось сіл.
Сьогодні колеги взнали, що вчора росіяни вбили всю родину їх родичів у цьому селі.
Здається деяким відрубало пам´ять, що якщо заходять росіяни, то вбивають цивільних людей, катують і т.д. Це не просто кілька сіл, а людські життя.
Щастя-здоровля• 29 мая 2025
Ответ дляМаргариткаW
Удалено администрацией...
а ви чого ще не там, в раю?
МаргариткаW• 29 мая 2025
Ответ дляnabludatel
Хоч страховка, хоч платно, хоч безкоштовно - але якщо лікаря немає, то його НЕМАЄ. Лікар не захотів жити в окупації і виїхав і село лишилося без лікаря. І маленькі міста в окупації є без жодних лікарів.
От і все. Там безкоштовно тільки на папері. Бо медицини просто немає.
да-да, в Украине самая лучшая медицина в мире , бесплатная, куча высококвалифицированных врачей в каждом селе, огромные новые современные поликлиники и больницы, скорые выезжают по первому требованию... и вообще все живут до ста лет и больше...инфа
Голубец• 29 мая 2025
Ответ дляМаргариткаW
Удалено администрацией...
То ви з росіі пишете ?
nabludatel• 29 мая 2025
Ответ дляМаргариткаW
А ми не українську медицину говоримо.
А про ЖАХЛИВУ медицину в окупації. Подекуди відсутність її.
Я вище скрін кидала. Там жінка намагалася із запорізькими лікарями проконсультуватися щодо лікування тітки, яка знаходиться в окупації. Тітці погано було дуже, в її населеному пункті лікаря не було (а до окупації були лікарі).
МаргариткаW• 29 мая 2025
Ответ дляnabludatel
Досить уже брехати про чудову медицину в окупації.
Вона там жахлива, бо її майже немає.
А немає, бо першочерговими для обслуговування там стали рашавійськові. Багатьом лікарям така робота не подобається (думаю всім зрозуміло чому) і вони виїхали. І руські тих, що залишилися направляють в свої госпіталі. Тому у більшості сіл медиків не залишилося. В багатьох райцентрах немає вузьких спеціалістів, а в деяких зовсім закрили лікарні. Тому пенсіонери там просто помирають без допомоги, ніхто з сел Пологівського чи Василівського району до Мелітополя їх не возить.
хочу послушать о прекрасной медицине Европы, где всё парацетамолом и ибупрофеном лечат, а очередь к врачам по полгода запись...
Щастя-здоровля• 29 мая 2025
Ответ дляНе пью, не курю
Границы для людей откройте! Посмотрим сколько здесь патриотов останется родину защищать..
Удалено администрацией...
Я_з_Франека• 29 мая 2025
Ответ дляМаргариткаW
медицина жах
Щастя-здоровля• 29 мая 2025
Ответ дляГолубец
От і поперло сепарське нутро 🤬🤬🤬🤬
Удалено администрацией...
Aesonne• 29 мая 2025
Ответ дляГолубец
Ось соціальна держава .
Усім ждунихам туди .
Вы хотите оспорить? Так давайте, не вашими тупыми картинками, а на деле. 861 грн/мес на ребенка - это нормально? Чуть больше 20 дол? Пачка памперсов дороже.
К слову, эта сумма была внедрена при ужасном кровавом диктаторе Януковиче и тогда составляла 100+ дол, на которые и сейчас можно было бы худо бедно кормить/одевать младенца.
Но почему-то прекрасные дальнейшие президенты и правительства, которые выбирались борцами за свободу в священных революциях, эту сумму индексировать не посчитали нужным и она превратилась в посмешище. Я отказалась от этой подачки, например, жаль нельзя было бы заказать шоу, в котором сраный чинуша жрет эти деньги, я была бы довольна.

Но у вас лозунги головного мозга, потому вам не понять)
nabludatel• 29 мая 2025
Ответ дляМаргариткаW
До чого якісь інші країни.
Факт в тому, що до окупації в моїй Запорізькій області була налагоджена медична система. руські її зруйнували. Лікарів лишилося мало. Гарних майже не лишилося.
Люди змушені брати онлайн консультації в українських лікарів.
Ms. Похвала• 29 мая 2025
Ответ дляВишневий цвіт
Це Ощадбанк так повівся. Ми всю окупацію отримували гроші на картки Приватбанку, і пенсію, і зарплатню (лікарі, освітяни, за інших не знаю).
А как заставили уволится, чтобы не платить 2/3 от зп, почему не рассказываете?
Голубец• 29 мая 2025
Ответ дляAesonne

Удалено администрацией...
МаргариткаW• 29 мая 2025
Ответ дляnabludatel
А ми не українську медицину говоримо.
а почему же не сравнить?
по реформе медицинской закрылись больнички в небольших городах, остались семейные врачи (смешно с их квалификации) и например с Волчанска ездили в Харьков, чтобы сделать узи. погуглите сколько это км.
Щастя-здоровля• 29 мая 2025
Ответ дляНе пью, не курю
держат не меня, откройте границы для мужчин!
Удалено администрацией...
Голубец• 29 мая 2025
Ответ дляЩастя-здоровля
Удалено администрацией...
Ms. Похвала• 29 мая 2025
Ответ дляБавовнятко
Тому що згідно міжнар законів про населення на оккуп тер повинна піклуватися нова влада
Истинное лицо патриотов. Ваши слова вас же и догонят
Щастя-здоровля• 29 мая 2025
Ответ дляГолубец
Чого до 22 не виїхали ?
Удалено администрацией...
nabludatel• 29 мая 2025
Ответ дляМаргариткаW
а почему же не сравнить?
Різниця з окупацією, що і поїхати там нікуди. Раніше з Мелітополя їхали з серйозними випадками до Запоріжжя. В окупації Мелітополь- центр області і взагалі центральне місто окупованого півдня. І звідти вже нікуди не поїдеш. А лікарів там нормальних не лишилося. Все. Пастка.
Aesonne• 29 мая 2025
Ответ дляГолубец
Удалено администрацией...
Ну то есть вам тупо нечего сказать?
Кроме скатывания в очередную пропагандонскую ересь, вы мне не можете оспорить, что Украина - не социальное государство, которому люди нахрен не нужны?

Или вы из тех, кто заходился в оргазмах от 1000 Зеленского?)
Щастя-здоровля• 29 мая 2025
Ответ дляГолубец
Маргарито , ідіть на кацарські форуми зі своїми проповідями .
а я регочу з її ’только зе проложил в 2020’))))
МаргариткаW• 29 мая 2025
Ответ дляnabludatel
До чого якісь інші країни.
ой, вот только не надо рассказывать мне сказки о ’налагоджена медична система’
если до реформы медицина хоть как-то существовала, то после реформы её просто не стало ...
Голубец• 29 мая 2025
Ответ дляMs. Похвала
😯😯😯так це міжнародні закони
Щастя-здоровля• 29 мая 2025
Ответ дляГолубец
У вас якась фобія з отим марафоном .
Ви ,мабуть , його дивитеся днями й ночами .
теж помітили, що кацапомозглі помішані на марафоні?
Голубец• 29 мая 2025
Ответ дляЩастя-здоровля
Удалено администрацией...
+1000000. Влучно написали
Щастя-здоровля• 29 мая 2025
Ответ дляХлопаю ресницами
Вата вірить
Все руське і в рашці рай
і притому не викурити їх з України.... мученики
Голубец• 29 мая 2025
Ответ дляAesonne
Ну то есть вам тупо нечего сказать?

Ні . Я порохобот .
nabludatel• 29 мая 2025
Ответ дляМаргариткаW
Ви вкотре обходите тему жахливої медицини в окупації. Намагаєтеся перевести мову на щось інше.
Але правда в тому, що там зараз в рази гірше , ніж в Україні до війни і навіть під час війни. Бо не може бути гірше за відсутність медицини.
Последний вагон• 29 мая 2025
Ответ дляAesonne
У них есть ОМС - страховая медицина, потому так.

В принципе не знаю за что рвут глотки здешние тети, Украина - не социальное государство, что до войны, что во время. Ничего для граждан здесь не делается, 861 грн на ребенка в месяц еще со временем Януковича- тому доказательство.
Зато чинушам зп поднимают стабильно :)))

Это не значит, что раша рай. Это значит, что у нас жопа. Но спорят же с пеной у рта…
А особо умиляет, как эти же тётки готовы загрызть любого, кому удалось получить хоть что-то от этого государства - льготы какие-то, соц.пенсию и т.п. Переживают, чтоб государство не обеднело А на чиновников у них почему-то кишка тонка залупаться, которые на их налоги виллы покупают и на острова ездят.
Голубец• 29 мая 2025
Ответ дляЩастя-здоровля
І вона це мені пише періодично в таких темах . Мабуть палка прихильниця марафону .
МаргариткаW• 29 мая 2025
Ответ дляnabludatel
Удалено администрацией...