Таку, щоб можна було з собою взяти на відпочинок. Не дуже об´ємну, не дуже складну і веселу.
Ответ дляБілий Лосик
Мої улюблені це Каркассон і Білет на поїзд
Мені чомусь Каркасон взагалі не цікаво
ПолБатона• 30 мая в 16:09
Ответ дляmarina127258
у трьох в цьому немає сенсу)
Мы в четвером первый раз играли. Тоже думали нет смысла, понравилось даже тому, кто не хотел играть😀 до трёх ночи играли в итоге
Ответ дляКонФФетОшка
Уно, фаза 10, кортекс, Азул ще можна спробувати.
лігретто
дякую, пішла гуглити
Ответ дляПолБатона
ми іноді граємо але мені здається має бути більше людей
ПолБатона• 30 мая в 16:22
Ответ дляmarina127258
Чем больше, тем интересней конечно. Но даже 4 нормально уже.
Мы онлайн сейчас играем, там точно чем больше, тем интереснее.
Уно нам не понравилось.
Монополия более менее.
Уно нам не понравилось.
Монополия более менее.
Жена миллионера• 30 мая в 17:08
Ответ дляmarina127258
Мені чомусь Каркасон взагалі не цікаво
Манчкін беріть)))
Гореотума• 30 мая в 17:19
Настільна гра Strateg Sequence/Сіквенс, укр.
Якщо без коробки, то взагалі мало місця займає: плоске поле, карти, фішки.
КонФФетОшка• 30 мая в 19:15
Ответ дляЖена миллионера
Манчкін беріть)))
Там теж круто коли багато народу ) ми, зазвичай, втрьох граємо. Але якось взяли з собою на якесь свято з родичами то грали 6 чи 7 людей :))) оооо, такого екшену втрьох не зробити
І шантаж, і обіцянки, і підговорювання з підкупом )) гра була дуже весела )
Жена миллионера• 30 мая в 22:05
Ответ дляКонФФетОшка
Ми зазвичай грали втрьох))
Але перший раз грали саме в великій компанії)) це правда весело)) такі бачили)