Забагаловка• Изменено 30 мая в 22:40
В Турцию тур берем за все 1150евро и нас четверо!
Зачем нам те 5 звезд,если есть тройки и четверки.Плюс наша дорога к аэропорту,правда(мы своей машиной туда)
Забагаловка
• 30 мая в 22:41
Ответ дляЧеширская кошечка
В Турцию машиной ? Откуда едете ?
В аэропорт на своем авто.Нас 2 взрослых и 2 ребенка
Цикавенная• 30 мая в 22:42
Ответ дляЗабагаловка
А летите бесплатно?
Чеширская кошечка• 30 мая в 22:42
Ответ дляЗабагаловка
В какой аэропорт ? Вы перепили ?
Забагаловка
• 30 мая в 22:43
Ответ дляЧеширская кошечка
В какой аэропорт ? Вы перепили ?
Я не пью вообще.К аэропорту нужно добраться за свои и у нас свое авто.
Протру пилюку• 30 мая в 22:44
Ответ дляЗабагаловка
Вас люди спросили, вы от куда и какой аэропорт, т.е куда едите. Ну читайте хоть.
Ждушечка• 30 мая в 22:46
Ответ дляЧеширская кошечка
В Турцию машиной ? Откуда едете ?
Ми уже три рази машиною їздили, крайній раз місяць тому ( з Києва)
Мядуза аля моргонер• 30 мая в 22:50
Ответ дляЦикавенная
А летите бесплатно?
Манька на мітлі злітає
, це її тема.
Оце так цабе• 30 мая в 22:51
Ответ дляПротру пилюку
Да какой там читайте)))
ПриснитсяЖЕ• 30 мая в 22:54
Ответ дляЖдушечка
В Анталию? за сколько доезжаете?
Ноунэйм• 30 мая в 23:02
Ответ дляЗабагаловка
А авто безкоштовно буде вас чекати?
Ноунэйм• 30 мая в 23:04
Автор, це на скільки днів? Бо зараз в 4* з нами пара відпочиває за 60 тисяч
осень харашо• 30 мая в 23:08
Как-то манька не продумала, что кто-то мог географию в школе учить....
Все буде Україна• 31 мая в 00:06
Ответ дляЗабагаловка
эм...сомнительная экономия, учитывая, что надо пройти обязятельное ТО, купить грин карту и вьньету страны, куда вьезжаете + бензин/газ )))
Ждушечка• 31 мая в 10:54
Ответ дляПриснитсяЖЕ
В Анталию? за сколько доезжаете?
В Аланію, Кемер, Фетхіє. Ідемо три дні. Перший день Київ- Ясси, другий Ясси-Равда, третій Равда - Аланія. Чому саме Ясси і Равда - вже є квартири , де ми ночуємо. Равда-Аланія - найдовший маршрут по кілометражу, але там така дорога, що по часу всі дні їдемо однаково по часу. Найдовше - наша митниця ( ми через Могилів-Подільський), ну і дороги Румунії - вони вузенькі і трафік доволі живий там
Где тут 0?• 28 июня в 23:03
Ответ дляЖдушечка
Скільки коштує вам дорога в один кінець? Як ви почуваєте себе в такій довгій подорожі?
Ждушечка• 30 июня в 08:21
Ответ дляГде тут 0?
Дорога туди і назад десь 21-22 тис, точніше треба порахувати ( я завжди веду записи в дорозі))). На бензин і на віньєтки, і платні дороги в Туреччині ( вони також здорожчали , хоча практично тих самих 100 дол. Почуваємось чудово, і ми, і діти- любимо це, бо то до моря!
Где тут 0?• 01 июля в 01:25
Ответ дляЖдушечка
Ну ви молодці! Це на так дорого виходить. Я питаю, тому що укачує вдорозі довгій і втомлююсь звичайно, колись давно в Крим їздили 12 годин,якщо не помиляюсь, не легко було, м´яко кажучи).
Ждушечка• 01 июля в 07:44
Ответ дляГде тут 0?
Глянула,то до 20 тис вийшло, але сюди ще входить штраф в 50 євро ( повертались додому, на турецькому кордоні виліз штраф за перевищення більше 10 км по фотофіксації. Це половина суми від усього штрафу, бо до 14 днів, були б довше, то 100 євро))) Дорогу довгу також ніколи не любили, регулярно до мами їздили/іздимо 9 годин, раніше це було капець як довго. Але от на море- ну це дуже легко в такий час .
Где тут 0?• 01 июля в 21:47
Ответ дляЖдушечка
Да, заради моря і мрії всі перешкоди легко долаються)