Вибачте, але три ряди охорони - це не про безпеку.
Це вже про панічний страх .
Ответ дляOllka
Любого
Просто у інших ви охорону не побачите в певних ситуаціях.
Та й у наших так само.
Якщо проходить захід і сектор перекривається, чужих не пускають - тоді охорону ви і не побачите, якщо спеціально не шукатимете.
А якщо виставка, де ходять люди - то обов´язкові ’круги охорони’ державної. У них такі обов´язки. Так само у більшості президентів.
Так само було при всіх наших президентах
Та й у наших так само.
Як думаєте, скільки тут охорони?
Це не спец захід. Автобусна зупинка. Фото моє, не з Гугла
Всі, хто підходив не перевірявся. Ніяких кругів не видно
frumoasa17• 31 мая в 10:57
Ответ дляЭ-велин@
Удалено администрацией...
По-перше, я не там, а по-друге, не дочекаєтесь. Любить свого бубочку, який знищує країну разом з хуйлом. Це ж як треба грудьми за нього ставати, після того всього, що він зробив
Ответ дляfrumoasa17
Ага, а вы понесли свое содержание дальше по странам. Таким, как вы, везде будет все плохо
frumoasa17• 31 мая в 11:21
Ответ дляЭ-велин@
Мені як раз добре, так як всюди західні демократії зі своїми плюсами та мінусами, але все таки не військо-поліцейська диктатура, як при Зе. Подобається - ваше право.
Renesmeе 16• 31 мая в 11:26
О Господи у президенда воюючої країни охорона, немає слів, чому він не ходить без неї
Фрау Донна Роза• 31 мая в 11:43
Ответ дляMila228
Нічого собі, оце тут концентрація кремлеботів чи порохоботів. Хоча напевно це одні й ті самі люди.
почему вы кремлеботов и порохоботов в один ряд ставите?
Фрау Донна Роза• 31 мая в 11:47
Ответ дляMila228
Тому що у воюючій країні ті, хто не підтримує президента автоматично стає на сторону ворога.
Это кто такое решил что автоматически на сторону врага?
Фрау Донна Роза• 31 мая в 12:55
Ответ дляMila228
Це мій емпіричний досвід.
Тогда не нужно свой опыт всем приписывать