Банан-барабан• 01 июня в 20:10

У кого діти погано їдять? Зайдіть заспокойте мене

15 років. За день один бутерброд
Ні води, ні соків
Нічого ….
У мене вже істерики.
Були і скандали і прохання і маніпуляції.
Нічого не допомагає
За психолога не пишіть - не хоче
Все дальше менш нормально, але бл… ну не їсть нічого взагалі …
Дівчинка
Вибачте я не емоціях, у мене зрив((
Клин_Кляйн• 26 июня в 23:53
Для начала психиатр нужен , надо понять причину. Может расстройство пищевого поведения, депрессия , несчастная любовь, что угодно. Потом возможно будет достаточно работы с психологом.
автор Банан-барабан • 26 июня в 23:53
Ответ дляКлин_Кляйн
Не хоче йти
Клин_Кляйн• 26 июня в 23:59
Ответ дляБанан-барабан
Не хоче йти
Придется договариваться. Искать варианты. Потому что успокоить вас не могу , это не безопасно. Организм растет , половые гормоны вырабатываются из жиров, нервная система страдает от дефицитов.
Если она просто худеет возможно проблема еще решается с диетологом на этом этапе .
МеняАЖтрусит• 23 июля в 20:08
Те ж саме. Вчора засмажила дві шаурми сама ввечері і їх з´їла. Це все. За весь день. Або сама собі оладки без нічого спече. Теж один раз на день! А я ж насправді готую, в мене вдома як у ресторані , смачне все.
Не їсть нічого.
Зранку хоч вбий - жодної риски в рот. Лише ввечері, після школи шось з´їсть. Або якусь хрінь типу мармеладок, шоколадок, магазинних піц та булок їсть. Ні овочеві, ні фруктів, рибу і м´ясо не частіше раза на тиждень...
15 років
Здавали аналізи нещодавно - я, звісно, рада, але й здивована : все, слава Богу, в нормі
Шаманю второпях• 05 августа в 05:21
Соці 8 і вона на дієті

Зріст 125, вага 22,8
Їсть все, але так по трошки. Солодощі, майже не їсть
Не знаю, чи схоже з свахою ситуацією
Я також бачу сина, йому 11 і його порцію, і він би ще їв
А дівчинка., як горобчик

Не заставляю, єдине що наполягаю щоб за день хоч пару овочів чи фруктів їла