АБВГДэшница• Изменено 02 июня в 08:58
Щоб ви зробили, якби на двері наклеїли листок А4?
Листок наклеїли на двухсторонній скотч, і на двері залишилися липкі сліди. Щоб ви зробили сусідам?
Телячі ніжноСті• 02 июня в 09:19
Ответ дляАБВГДэшница
В під´їзді. Тільки не починайте як бабця, що не можна. В нашій країні багато чого не можна
Мало листка.
Треба було ще й двері фарбою чи гімном обмазати.
Ну хоча би на балконі куріть. Ну не в підʼїзді ж.
PORKA• 02 июня в 09:19
В цю гру можна грати у двох. Ви порушуєте закон. Те що ви палите, то ваша особистий вибір. Але, у підʼїзді можливо живуть діти, люди з астмою і тд. У них, на відміну від вас, вибору немає, вони змушені дихати отрутою.
Ви, берете тряпочку, змочуєте її в ацетоні або будь-якому розчиннику, витираєте сліди від скотчу.
Відчуваєте провину і більше не палите у підʼїзді. Вибачте, але ви егоїстична свиня.
Захекалася читать• 02 июня в 09:19
Ответ дляНенька наша
Если до Автора не дойдёт, то в следующий раз это будет не скотч, а краска.
Фу,блин, засранцы
Отжигающая• 02 июня в 09:20
Ответ дляАБВГДэшница
Вы засираете подъезд, а соседи плохие?
Отжигающая• 02 июня в 09:20
Ответ дляНенька наша
Неужели такие бывают? Мне после тем на Советчице теперь понятны результаты выборов в 2019...
А вы за кого голосовали? Чтобы мы тоже понимали
КондуктЕр тролейбуса• 02 июня в 09:21
Ответ дляАБВГДэшница
Проблема що сліди скотча, і його багато
Вітаю! Тепер маєте змогу відчути як воно, позбуватися сигаретного диму :)
Міряно-переміряно• 02 июня в 09:21
Ответ дляАБВГДэшница
Не палити
Ну, авторко, співчувати вам не буду.
Сподіваюсь, незважаючи на камеру, вам зроблять щось таке, що дійде до вас скоріше.
Україна понад усе!• 02 июня в 09:22
Ответ дляАБВГДэшница
А почему вы начинаете как бабка жаловаться что скотч приклеили?
Тишком нишком• 02 июня в 09:26
Ответ дляЧупа-чупс
У меня знакомый начинал этим заниматься перед войной.
Тоже соседи курили, а он юрист, имел время, принципиальную позицию и натхнення)
Но из-за войны нашлись другие дела, иначе не знаю, до чего бы довел
Соседка моих родителей вызывала полицию, и пожарный, благо пожарная часть прямо во дворе. И таки добилась, что курить перестали
Багиня• 02 июня в 09:31
Ответ дляАБВГДэшница
Проблема що сліди скотча, і його багато
Не курите и не будут цеплять бумагу
Чупа-чупс• 02 июня в 09:31
Ответ дляМіряно-переміряно
Ну, авторко, співчувати вам не буду.
Залепили камеру и делай что хочешь)
Багиня• 02 июня в 09:31
Ответ дляАБВГДэшница
Офигеть. Курите на улице
дожену і ощасливлю• 02 июня в 09:32
Попробуйте выпалить скотч сигаретами. Следов от скотча точно не будет. Ну и плюс красивый узор на двери, любители курить в подъезде точно оценят
АБВГДэшница
• 02 июня в 09:33
Ответ дляОтжигающая
Вы засираете подъезд, а соседи плохие?
Чим? В під´їзді вікно і дим виходит. Все чисто
Послушная• 02 июня в 09:33
Ответ дляАБВГДэшница
Так и дома у вас окно есть, дым выйдет. Зачем курить в подъезде?
Багиня• 02 июня в 09:33
Ответ дляАБВГДэшница
Ви адекватна? Як вам хочу сказати, що палять скрізь, на зупинках громадського транспорту, де також заборонено. В під´їздах також. А як дим може потрапити в квартиру? мені не попадає
Тётя вас будут бить соседи) и камера не спасёт. прекращайте курить в подъезде
Мрії у вирії• 02 июня в 09:34
Ответ дляАБВГДэшница
То вам ещё очень вежливо замечание сделали. Безкультурщина вы
Багиня• 02 июня в 09:34
Ответ дляРо30BbIu_CJIoHuK
🤣 До наших таких курців навідався участковий - як бабка пошептала 🤣
Закодірував?
ЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв• 02 июня в 09:35
Автор, то не велика трагедія. Купіть в Аврорі засіб для знімання скотчу. Він гарно змиє сліди.
В мене був прикол. Чувак з гаражного коперативу наклеяв лист А5 на клей на дерев’яні вхідні двері про борг за гараж. Прихожу з роботи - і такий сюрприз. А з лакованих дерев’яних дверей це не відмивається , а якщо терти - то з лаком прям зтирається.
Прикол в тому, що це стосується минулих власників житла, а не мене.
То ж я звоню по номеру, лаятися. А там дідок ’божий одуванчик’. А шо такова????? Думала нові двері під кінець ремонта змінити, то ж прийшлося це робити на кілька місяців раніше - бо та біла пляма на вишневиих дверях дратувала. Гарні двері, з натурального дерева і так спортив дебіл.
Багиня• 02 июня в 09:37
Ответ дляАБВГДэшница
Я в шоке. Вы с села?
Библиотекарь• 02 июня в 09:39
Ответ дляАБВГДэшница
То від вас так смердить,що ви вже не відчуваєте.
Весёлая морковка• 02 июня в 09:40
Ответ дляАБВГДэшница
хай бог милує от таких мразот
Весёлая морковка• 02 июня в 09:40
Ответ дляБагиня
Я в шоке. Вы с села?
это просто быдло, село тут не виновато
Пишу з калідору• 02 июня в 09:41
Ответ дляАБВГДэшница
Не палити
Перестаньте курить. Соседи молодцы.
PORKA• 02 июня в 09:43
Ответ дляБагиня
Я в шоке. Вы с села?
Чому ви вирішили, що тільки виключно у селі живуть засранці?
Проблема у іншому. Автору наплювати на оточуючих, в неї особисті потреби і інстинкти на першому місці. На інших їй плювати. Хочу палити, палить. Те що вона інших травить їй насрати. А от коли її вєліколєпніє двері забруднили, о, то вже її особисту власність чіпають!
Але Всесвіт він такий, що несеш, те тобі повертається
БезПаспортаНеПродаю• 02 июня в 09:46
В мене воняє у ванній кімнаті і на кухні коли сусід знизу курить. І в спальні, коли на балконі курить, це жах.
175см55кг19лет (она)• 02 июня в 09:48
Ответ дляБезпорадна Кроко
Курите у себя на кухне в вытяжку.
Плохой совет. Будет тянуть соседям выше
Все буде Україна• 02 июня в 09:48
Ответ дляАБВГДэшница
Так дома курите, если вам не мешает)