АБВГДэшница• Изменено 02 июня 2025

Щоб ви зробили, якби на двері наклеїли листок А4?

Листок наклеїли на двухсторонній скотч, і на двері залишилися липкі сліди. Щоб ви зробили сусідам?
Краля-Галя• 02 июня 2025
Ответ дляАБВГДэшница
Чим? В під´їзді вікно і дим виходит. Все чисто
У вас дома тоже окна и не одно. Чего в квартире не курите?
Крию матом страшно• 02 июня 2025
Ответ дляАБВГДэшница
Фубля....
Вы, курящая, за собой своей вони конечно же не слышите.
А в квартиру как очень хорошо заходит.
Быдлота.... Возле своего окна в квартире и курите. Пусть туда выходит.
Мой_ужин• 02 июня 2025
Ответ дляАБВГДэшница
Не палити
Вы курите в подъезде ?
Фима Собак• 02 июня 2025
так вам и надо. в следующий раз, пусть всю дверь обклеят, но на суперклей
Мой_ужин• 02 июня 2025
Ответ дляАБВГДэшница
В під´їзді. Тільки не починайте як бабця, що не можна. В нашій країні багато чого не можна
Тогда не удивляетесь, что вым будут клеить записки. Подъезд это общественное место. Курите дома или на баьконе
Antiprom• 02 июня 2025
Ответ дляАБВГДэшница
В мене є камера, тому за фарбу викличу поліцію
коли ви курете у підїзді ви порушуєте закон.. стосовно за фарбу викличу поліію - викликайте розкажете як все закінчилось))
Пригощаю кашею• 02 июня 2025
Ответ дляАБВГДэшница
Согласно законодательству нельзя, соседи правы, курите себе в комнате своей, почему другие должны страдать.
Шпондєр• 02 июня 2025
175-1 Кодекса Украины об административных правонарушениях (КУоАП).
Так что это самое малое, что вам могли наклеить.
Ставите банку, как покурили, кладете деньги-как вариант.
промокашка• 02 июня 2025
Наклейте ім скотчем « вибачте не буду»
Кредитная• 02 июня 2025
хотіла стати на бік автора, але коли почитала за що саме їй листка приліпили - то приєднуюсь до більшості, треба було його ліпити моментом на лоба, а не скотчем до дверей. Бидлота.
Капризуля• 02 июня 2025
Ответ дляАБВГДэшница
Так на паління в громадському місці на вас теж викличуть поліцію. Чи ви в приватному мешкаєте будинку?
Околовита• 02 июня 2025
Ответ дляАБВГДэшница
Ви адекватна? Як вам хочу сказати, що палять скрізь, на зупинках громадського транспорту, де також заборонено. В під´їздах також. А як дим може потрапити в квартиру? мені не попадає
І то що, якщо всі закон порушують, то і вам можна? Почніть з себе, а то як бидло
Щас ухожу• 02 июня 2025
Ответ дляАБВГДэшница
Проблема що сліди скотча, і його багато
Берёте спирт и оттираете
Как нефиг делать• 02 июня 2025
Ответ дляАБВГДэшница
Не палити
Так не курите. Следы маслом можно снять.
Довели людей?
Тра Ля Ля• 02 июня 2025
Ответ дляАБВГДэшница
Не палити
Наступного разу запінять двері не зможете вийти. 🤣
Kittaa• 02 июня 2025
Ответ дляАБВГДэшница
Проблема що сліди скотча, і його багато
Це один випадок, уявіть як ви задрали всіх що постійно курите, а всі ці повинні нюхати
Сама вумна тутички• 02 июня 2025
Ответ дляАБВГДэшница
Я б вам наблювала під двері. Та й по тому.
13 років тому одного буе під двері сусіда, прям при ньому вистачило, щоб він більше не палив у під´їзді.
В рот не ложи• 02 июня 2025
Ответ дляАБВГДэшница
Ви на якому поверсі живете?)))
Я теж клеїла такі листки.
В рот не ложи• 02 июня 2025
Ответ дляАБВГДэшница
Ви розумієте, що цей сигаретний сморід заходить людям у квартири?
В рот не ложи• 02 июня 2025
Ответ дляНенька наша
Неужели такие бывают? Мне после тем на Советчице теперь понятны результаты выборов в 2019...
Скорее, в 2010 году.
За ким я буду?• 02 июня 2025
Ответ дляАБВГДэшница
Проблема що сліди скотча, і його багато
ацетон і стерти. Це просто.
За ким я буду?• 02 июня 2025
Ответ дляАБВГДэшница
таки не можна. ще й поліцію можуть викликати, і будуть праві))
НеВРотик• 02 июня 2025
Ответ дляАБВГДэшница
Куріння в під’їздах багатоквартирних будинків заборонено. Це визначено статтею 13 Закону України «Про заходи щодо попередження та зменшення вживання тютюнових виробів і їх шкідливого впливу на здоров’я населення», де під’їзди віднесені до громадських місць, у яких куріння заборонене . За порушення цієї заборони передбачена адміністративна відповідальність згідно зі статтею 175-1 Кодексу України.
Бринзолетта• 02 июня 2025
Хорошо, что я не Ваша соседка, я бы каждый день клеила, если бы курили в подъезде. Фууу.
Не танцую- но пою• 02 июня 2025
Ответ дляАБВГДэшница
Охренеть
Не танцую- но пою• 02 июня 2025
Ответ дляАБВГДэшница
Це Вам не чути цей запах.
Тим, хто не палить. І навіть тим, хто палить, але з пів години не курив, воняє страшно.

У мене знайомі по цигарці в квартирі випалили у відкрите вікно.
Я потім 2 дні навстіж вікно тримала і чула цю вонь.
ЛісАпетная• 02 июня 2025
Ответ дляАБВГДэшница
А чого не на вулиці,або вже в себе в квартирі паліть?!
Бокс-орун• 02 июня 2025
Ответ дляАБВГДэшница
єто вам так кажется, некурящий человек все чувствует
вам же не нравится скотч? а ему не нравится ваш дым вонючий, который вы после себя оставляете
Мамина корзиночка• 02 июня 2025
Ответ дляАБВГДэшница
Проблема що сліди скотча, і його багато
Автор, средство антискотч поищите какое-то по отзывам — оно растворяет клейкую основу. По факту содеянного я бы преспокойно обратилась в милицию, это мелкое хулиганство. Вряд ли менты что-то сделают, в лучшем случае приедут составить протокол, но и просто так хавать подобную фигню я бы тоже не стала: если вы курите у себя в квартире, то имеете на это полное право, все остальные могут утереться.
Мамина корзиночка• 02 июня 2025
Ответ дляАБВГДэшница
А, ну в таком случае нарушителем вы тоже являетесь. Вопрос не в том можно или нет, а в том, что это нарушение закона и пусть и мизерный, но штраф, если разборки начнутся в правовом поле с привлечением милиции и так далее. Соответственно, обращаясь за мерами воздействия на соседей, вы сами автоматически засветитесь. Вариантов особо нет.