ТАЗератти• 02 июня 2025

Радую дітей на канікулах )))

Нарешті свобода )))
Пацаааааааан• 02 июня 2025
Ответ дляАстоновитесь!
Я сама себе радую.
Вау, какой аппетитный) и наверное вкусный)
Сизоока бестія• 02 июня 2025
Ответ дляХтомолодець? Я!
Я якось дома приготувала, мені здалось, що вийшло жирно.

Мрію скуштувати смачну лазанью!

Хай діткам смакує) я своїм теж все улюбеее лишила і поїхала по справах
Рис з овочами, філе куряче підсмажене, огірки свіжі, компот)))
І купили батут, завтра встановлюємо!
Как же я радовалась, когда через 8 лет после установки демонтировала батут :))) Не, дети были несказанно счастливы все эти годы, но скакали у нас всей уличной толпой друзей. Я этот звук пружинящего батута теперь слышать не могу :)))
автор ТАЗератти • 02 июня 2025
Ответ дляПокорительная
Ви знаєте не дуже схоже на лазанью. Сиру запеченого зверху немає і крема болоньєзе. Не ображайтесь, але схоже на манну кашу, а зверху посипано горіхами з крошкою для тертого пирога. Але як діти їдять і задоволені - то дуже добре. Добре, що не лінуєтесь і готуєте. пробуйте і інші рецепти. Ви просто фарш смажений між листами поклали? Зажарка+томат чи кетчуп не ложите всередину?
Крем не больньєзе, а соус бешамель. Між листами поклала соус болоньєзе. Цей рецепт ідеальний, більше 10 років готую за ним. Пробувала різні овочеві, з грибами - не те.
Покорительная• 02 июня 2025
Ответ дляТАЗератти
Окуляри одягніть, звичайний болоньєзе.
Почекайте - соус бешамель, оговорилася з вами разом. Як ви готуєте білий соус? Чому на верхньому шарі не поклали соус і дуже мало сиру.
автор ТАЗератти • 02 июня 2025
Ответ дляПокорительная
Бо то не верхній шар, а прослойка між шарами - болоньєзе.
В кастрюлі на середньому вогні топлю грам 40-50 масла, додаю борошно, все вінчиком розбиваю в крихту, поступово додаю молоко, щоб не було грудочок, додаю все молоко до потрібного мені об´єму, весь час помішую до загустіння, лодаю сіль, перець, мускатний горіх. От і весь бешамель.
автор ТАЗератти • 02 июня 2025
Хто там хвилювався, що згорить, все ок, аромат неймовірний стоїть.
автор ТАЗератти • 02 июня 2025
Комусь щось сухим здалося, без томатів, без сиру? Без чогось ще ))))
Барабан для дорослих• 02 июня 2025
Ответ дляТАЗератти
Окуляри одягніть, звичайний болоньєзе.
Оката ви наша, різницю бачите між тим, що у вас та справжнім болоньєзе?
Болоньєзе це соус, а у вас сухий фарш ще й великими шматочками. Тепер розумію, коли тут хваляться, що лазанья це на 40 хв справи.
КучМала• 02 июня 2025
Я думала это тертый пирог какой то
КучМала• 02 июня 2025
Ответ дляТАЗератти
Вы редко такое готовите, да?
Барабан для дорослих• 02 июня 2025
Ответ дляХтомолодець? Я!

Мрію скуштувати смачну лазанью!

І купили батут, завтра встановлюємо!
Лазанья дійсно жирна, а як інакше якщо там бешамель та доволі багато сиру, та й фарш теж не дієтичний з курячих грудок
автор ТАЗератти • 02 июня 2025
Ответ дляБарабан для дорослих
Фарш дрібний, болоньєзе приготований звечора, він рідкий. Лазанья 40 хв можлива, якщо два соуса приготувати заздалегіть.
Барабан для дорослих• 02 июня 2025
Ответ дляТАЗератти
Хамство, агресія - це ваш комент? Навіщо?
Удалено администрацией...
автор ТАЗератти • 02 июня 2025
Ответ дляКучМала
Вы редко такое готовите, да?
Так, пару разів в місяць - довго і дуже калорійно.
автор ТАЗератти • 02 июня 2025
Ответ дляБарабан для дорослих
Удалено администрацией...
автор ТАЗератти • 02 июня 2025
Ответ дляБарабан для дорослих
Якщо з грудок, то ще дієтичний, а якщо свинина, яловичина, асорті, то взагалі капець.
Барабан для дорослих• 02 июня 2025
Ответ дляТАЗератти
Удалено администрацией...
Покорительная• 02 июня 2025
Ответ дляТАЗератти
Удалено администрацией...
бо виглядало срала-мазала. А виявляється просто насипали фарш. А потім, після коментарів вже добавили і соус білий, і сиру дотерли.
автор ТАЗератти • 02 июня 2025
Ответ дляБарабан для дорослих
Удалено администрацией...
Барабан для дорослих• 02 июня 2025
Ответ дляПокорительная
Авторка думала, що її всі нахвалювати будуть, а тут виявилося що є ті, хто знає як виглядає справжня лазанья. І тут з автора поперла «культура».
Покорительная• 02 июня 2025
Ответ дляБарабан для дорослих
Але хоч діти не голодні. І сиру досипала - не лише по центру, а й на краї додала.
Барабан для дорослих• 02 июня 2025
Ответ дляПокорительная
Вона ще й усім, хто не похвалив її 🤦‍♀️ ляпає. Типова «щаслива, задоволена життям, самодостатня Порадниця»
автор ТАЗератти • 02 июня 2025
Ответ дляБарабан для дорослих
Ви нічого крім перловки не бачили в очі, що ви фантазуєте про лазанью. Автор відзеркалює хамкам їх гім... но назад.
КучМала• 02 июня 2025
Ответ дляТАЗератти
Дети на диете?
автор ТАЗератти • 02 июня 2025
Ответ дляКучМала
Дети на диете?
Доньку стримую іноді.
Астоновитесь!• 02 июня 2025
Ответ дляПацаааааааан
Дякую
Як на мене, то смачний. З куркою, грибами та маслинами (так, я в курсі, що маслини з грибами це збочення, але мені смачно).
Астоновитесь!• 02 июня 2025
Ответ дляПокорительная
Ви не оговорились, в лазанью дійсно йде болоньєзе (як і бешамель), просто в автора йооо чомусь немає.
Перша скрипка• 02 июня 2025
Ответ дляТАЗератти
Чому типу? Звичайна лазанья.
якась вона у вас дивна. Рецепт ще раз перечитайте
автор ТАЗератти • 02 июня 2025
Ответ дляАстоновитесь!
Окуляри одягніть, або лупу візьміть
автор ТАЗератти • 02 июня 2025
Ответ дляПерша скрипка
Звичайна лазанья.