Бавовна• 02 июня 2025
В какие супы или борщи можно класть щавель?
Поделитесь пожалуйста рецептами. Есть ли такие супы или борщи с мясом?
Борисфенка• 02 июня 2025
Зелений борщ.
М´ясо, картопля, цибуля, морква, поварити, в кінці додати щавель.
Окремо зварити яйця, в тарілку додати різані яйця і сметану.
Бавовна
• 02 июня 2025
Ответ дляБорисфенка
Зелений борщ.
А буряк не нужен?
Таракашечка• 02 июня 2025
Ответ дляБавовна
Зелёный борщ только без мяса бывает?
с мясом! а почему он должен быть без мяса?
Борисфенка• 02 июня 2025
Ответ дляБавовна
Зелёный борщ только без мяса бывает?
Хто вам таке сказав? Любий борщ буває з м´ясом, інколи з рибою.
Борисфенка• 02 июня 2025
Ответ дляБавовна
А буряк не нужен?
На півдні України варять з буряком і з томатною пастою, але я таке не розумію.
До знайомої в гості зайшла - то вона ще й квасолю в зелений борщ кидає. Перебор, як на мене.
Радикальная• 02 июня 2025
Ответ дляБавовна
Зелёный борщ только без мяса бывает?
Буває. Багато рецептів зеленого борщу, можна квасолю покласти навіть.
Поросенка• 02 июня 2025
Ответ дляБавовна
Зелёный борщ только без мяса бывает?
Скорее только с мясом)
Радикальная• 02 июня 2025
Ответ дляБорисфенка
Я даю квасолю, якщо без м´яса, у нас на Донеччині варили завжди з томатом, а на півдні пробувала з рисом, теж смачно, всі зелені борщі смачні.
Дівчина заглядєніє• 02 июня 2025
Я иногда добавляю томатную пасту. И рубленые вареные яйца. Томата немного, а то перебивает вкус зелени
Бавовна
• 02 июня 2025
Ответ дляИнфотуфелька
Автор, не гоніть 😂
я только обычный рецепт борща понимаю, и с мясом и без) а что такое зеленый борщ не понимаю))
Инфотуфелька• 02 июня 2025
Ответ дляБорисфенка
Зелений борщ.
Ось вам все доступно розписали, спробуйте, це смачно !
(Це автору пост)
Фляшка на трьох• 02 июня 2025
Ответ дляБавовна
Так й борщів видів 100. зелених теж багато видів. Варила різні
Бавовна
• 02 июня 2025
Ответ дляФляшка на трьох
посоветуйте пожалуйста рецепт стандартного зеленого борща с мясом и щавелем
Правильно_Валерчик• 02 июня 2025
Ответ дляБорисфенка
фу...
тупость во всем..
и в готовке в том числе
тупость во всем..
и в готовке в том числе
Снегопадка• 02 июня 2025
Ответ дляБавовна
я готую бульйон на м’ясі яке мені подобається, додавши цибулю і трохи кореню селери (потім виймаю) коли він готовий додаю порізану картоплю, кубиками порізану моркву і жменьку-дві рису, варю до готовності. Паралельно на сковороді притомлюю нарізаний щавель, трохи посипаю мукою, і вливаю вершків (мука і вершки не обов’язково), притушую хвилинку і перекладаю в кастрюлю з борщем. Додаю до смаку сік з лимону, і хвилин 2-3 ще хай покипить. Варю яйця окремо і додаю порційно і сметану теж за бажанням
Руда ліса• 02 июня 2025
Ответ дляОдна_на_всей_планете
в зеленый борщ
Поддержу. Нужно, просто вкусно приготовить))
А не как, для свиней - на тебе баланду, щавель видишь - вот тебе - зелёный борщ...
Руда ліса• 02 июня 2025
Ответ дляТаракашечка
Умный вопрос) Бульйон нужен, всё же...
Снегопадка• 02 июня 2025
Ответ дляПравильно_Валерчик
фу...
тупость во всем..
и в готовке в том числе
тупость во всем..
и в готовке в том числе
ви замість того, щоб хамити могли б зробити елементарні зусилля і прочитати про традиційний матвіївський борщ з бичками ( Миколаївщина)
Руда ліса• 02 июня 2025
Ответ дляРадикальная
І Нутрію..
(гумор).
Зелений борщ - легка страва. М´ясо- лише для бульйона.
Це не розсольник чи солянка, або чанахи.
(гумор).
Радикальная• 02 июня 2025
Ответ дляРуда ліса
І Нутрію..
(гумор).
Та мені всі подобаються борщі, і з м´ясом, і так, а нутрія Ви як знали, ми їх вирощували в 90ті, хтось гидує, а мені смачно, тушеня з нутрії, вогонь, подібне до кроля, але солодше, кролів теж пробували, але вони ну дуже хворобливі.