Коник-стрибунець• 04 июня в 09:05

Мазь для лечения псориаза

Девочки, кто борется с этой болячкой, какая мазь помогает вам немного хотя бы уменьшить эти бляшки на теле? Я так понимаю мазь должна быть гормональная обязательно.
Барвіночка• 04 июня в 09:08
Идите к дерматологу, Вам пропишут лечение в.т.ч. гормональную мазь. Сходить с гормонов нужно постепенно, т.к. может быть откат. В идеале без гормонов, но это долго и смотря на сколько интенсивны у Вас высыпания.
Рожайтретьего• 04 июня в 09:33
Автор у мене дитина з АД, пів шафи засобів: на обличчя, під очі, губи, на все тіло, на долоні, на шкіру голови… Мазі на загострення і крема/емульсії для зволоження.
Консультацій дерматологів мали багато.
Зараз зупинилася на Бакіко ( записувалась через інсту онлайн).
Задоволена, що нічого зайвого, довіряю їй
Шукайте свого лікаря. Він розпише вам схему. Мені здається що зараз опробовують новий препарат для лікування складних форм псоріазу. Консультуйтеся
Тривалої ремісії вам!
17bob• 04 июня в 09:44
Все что висипает на теле - єто печень и состояние лимфатической системы. Мазь єто хорошо, но надо лечиться изнутри.
Расскажу такой случай. Есть в Кировоградской области Серебрянное озеро, состав воды- серебро, 30 процентов йода, радон. Приехала женщина с псориазом, прожила там 2 месяца, псориаз исчез на 2 года!
Ваши курорты:
- Солотвино, ропа (май-июнь, сентябрь)
- санаторий Орися, Тернопольская область, Гусятинская ропа.
- пить щелочную воду, типа Боржоми. Сходница источник №3.
Кваси, источник Буркут находится напротив пиццерии, урочище Васкул.
- Моршин, ропа (пить).
Molly-fde0• 04 июня в 10:02
Убрать все гавно из рациона. Кофе сладкое хлеб и мясо , стать есть только каши салаты рыбу и чистую воду. Почистить кишечник хотя бы неделю клизмами из ромашки и зверобоя.
Вообще есть книжка давайте лечить рак Лебедева , вот первые три схемы убирать псориаз
Мази не помогают никакие или очень временно и краткосрочно.к сожалению придет время вы убедитесь в моих словах. Все мои знакомые убрали псориаз сменив образ жизни, занявшись кишечником и паразитаркой , и убрав абсолютно весь пищевой мусор .
автор Коник-стрибунець • 04 июня в 12:56
Ответ дляРожайтретьего
Консультацій дерматологів мали багато.
Тривалої ремісії вам!
Дякую!
Чупа-чупс• 04 июня в 13:17
псоріаз це аутоімунне захворювання, потрібно лікувати кишківник і печінку.
виключіть з раціону все що може викликати алергії.
ідеально зробити тест (я робила в CSD, називається FOX тест) але він дорогий. не кожен може дозволити. тест покаже на що у вас алергія і ви виключаєте саме ці продукти (червоні і жовті). якщо нема можливості зробити тест то виключаєте продукти з малюнка на якому написано NO, і їсте тільки ті що YES.
автор Коник-стрибунець • 05 июня в 10:30
Ответ дляЧупа-чупс
Дякую Вам. Збережу собі ці таблиці. Вони нажаль дуже сумні, тому що нічого смачного не можна((
Чупа-чупс• 05 июня в 13:04
Ответ дляКоник-стрибунець
така дієта зазвичай до того поки зникнуть прояви захворювання.
потім вводите по одному продукту в тиждень і спостерігаєте за реакцією організма. якщо все ок - через тиждень наступний продукт. якщо є реакція - викреслюєте цей продукт з свого життя, дотримуєтесь дієти поки зникнуть прояви, і пробуєте наступний продукт.