Вся така шо куди там• 04 июня в 20:18
Діти завжди сміються, щасливі в тому, що є, чому дорослі не так?
Згадую своє дитинство з теплом і радістю, хоча було безліч жорстоких моментів, але я не усвідомлювала їх повністю. Зараз радіти важко. Чому так? Що тоді життя складне було, що тепер, але тоді я була безмежно радісна
Коник-стрибунець• 04 июня в 20:23
Дітям не потрібно вирішувати проблеми, житло, їжа, безпека, одяг це не їх зона відповідальності, тому і радість.
Скажений гудзик• 04 июня в 20:24
Щоб у дітей було радісне дитинство, дорослим потрібно прикласти деяких зусиль. Тому вони більш втомлені.
Лялька в колисці• 04 июня в 20:24
Я в дитинстві думала, що усі проблеми можна вирішити і що мої рідні ніколм не помруть. Коли вперше за рік не стало моїх бабусі, дідусі, прабабусі в мене був дцже сильний стрес, а потім я стала всього боятися і накручувати себе
Моль Моллівна• 04 июня в 20:26
Приобретенный опыт
Но вопрос странный, вы серьезно не понимаете почему?
Ms. Похвала• 04 июня в 20:28
Тому що в дитинстві ми не розуміємо серйозності якихось моментів, здається що батьки від всього захистять. А потім вже нема такого
Вся така шо куди там
• 04 июня в 20:29
Ответ дляКава з адреналіном
Есть и взрослые такие
Ось є… цікаво як стати радісним з нашими проблемами у світі. Як вийти з похмурого настрою і навчитися бачити щось світле
Кава з адреналіном• 04 июня в 20:32
Ответ дляВся така шо куди там
Это чаще всего высокодуховные люди, те, что поймали дзен) они видят чуть больше, чувствуют иначе, цели у них другие (не материальные)