Молчунья• 04 июня в 22:05
Навчання за кордоном
Дівчата ,в кого діти навчаються за кордоном ,як в них проходила адаптація ? Донька планує навчатися в Варшаві,готувались до цього ,а як прийшов час -то виявляється я не готова її відпустити .Звичайно,що їй я не говорю за це . .Дуже за неї переживаю .Дайте якісь поради як себе заспокоїти .
Зоя Жорівна• 04 июня в 22:34
В нас навчається в Україні в іншому місті і то, це не просто. Дивують батькі, які з такою легкістю і гордістю відправляють навчатись дітей за кордон. Ще магістратура, якщо дитина вирішить, то норм. А так, це для дитини великий стрес. Сперичатись ні з ким не буду. Це, моя думка з особистого досвіду.
Ласую колобками• 04 июня в 22:55
Ответ дляЗоя Жорівна
по факту согласна, что отпустить в другой город мне было тяжко, но я при этом не вижу разницы, другой город тут или там ( там вообще спокойнее и меньше летает).
втянется достаточно быстро и взрослая жизнь начнется- студенчество без родителей. теперь у моей два дома. и да, родителям по ходу пришлось сложнее))
Пік Антна• 04 июня в 23:09
У Вас донька, а в мене син, мені мабуть легше. В 2022 в свої 15 поїхав до Німеччини. Там один в прийомій німецькій родині. Раніше після 9-го класу їхали в технікуми в інші міста і вчились, жили там в гуртожитках. Діти статьють дорослими.
На привозе• 05 июня в 01:37
Ви довше і болісніше будете до цього адаптуватись, ніж вона. Ідея супер, правильне рішення, а вона швидко вивчить мову досконало, подорослішає. Ви головне не передавайте їй свою тривожність і сумніви, так треба і це ідеальний шанс, відкрита дорога для дитини в своє майбутнє, найкращий досвід і перспективи! Нехай щастить!
Свезло так свезло• 05 июня в 08:24
Я сина відпускала теж так, але потім зрозуміла, що так мені спокійніше, бо там немає війни.
Ну а потім через тцк.
Є момент психологічно важкої адаптації, але підтримую як можу. Підкидаю якісь заходи з українцями, які знаходжу в соцмережах.
Ну а потім через тцк.
Зоя Жорівна• 05 июня в 22:54
Ответ дляЛасую колобками
Ви, навчались в іншому місті від свого дома? І повіоте, є різниця в Україні інше місто і за кордоном. Батьки себе заспокоюють більше, що діти за кордоном щасливі.І це добре, якщо з фінансами у батьків, ок. Бо, знаю, що діти-студенти змушені працювати там і далеко не там, де хочуть. І дома два не буває, як і
батьківщини, родини. Ну, то ваша дитина, ваша думка і рішення. Бажаю удачі!