Залетна Я тут• 28 мая в 14:44
Випускний в садочку
Натрапила в Інстаграмі на відео з випускного в одному з приватних садочків Києва.
Ось такі багатошарові ´бальні´ сукні в підлогу ще в тренді? У кого цього року були випускні, як у вас?
Нікого не обговорюю, не засуджую, цікавлюсь для себе на наступний рік. А то зараз почнеться ´нашо воно вам, дивіться за собою´ і тп
Неробименінерви• 28 мая в 14:47
Це ж сукні для принцесок, а яка ж маленька дівчинка не хоче побути принцесою.
Два-три тижні і фсьо• 28 мая в 14:47
Наши одевали похожие, но чуть проще. Гос садик. Маленькие девочки хотят быть принцессами) они воображают итд)
Считаю что в таком возрасте как раз самое время носить такие платья))
Но конечно, чтобы оно было максимально симпатичным. Потому что есть и откровенно жлобские.
Синиця у спідниці• 28 мая в 14:47
Ой, думала такое еще в моей молодости ушло. Ну, видать, коллектив там такой анжелистый собрался
Пупуговка• 28 мая в 14:48
Учитывая, что начиная с 9 лет они одеваются потом как бомжи с помойки, надо успеть побыть принцессой😀
Ms. При теле• 28 мая в 14:48
Ответ дляПупуговка
Прям в точку 👍🏻
Царевна_несушка• 28 мая в 14:48
Ответ дляПупуговка
Где тут 0?• 28 мая в 14:48
В мого сина цьогоріч був випуск, в групі 6 дівчаток і всі були в сукнях фатинових не в підлогу, але досить пишних.
Железобетон• 28 мая в 14:49
а когда и куда еще надеть такое платье?))) девочквм 6-7 лет, а не 26 )
А я з косою• 28 мая в 14:49
А потом мамки бегают на выпускном за принцессой и перед вами что б никто не наступил на то длинное платье, и не порвал, потому что оно в прокате
У нас одна мамка слезы лила, что наступили и сзади ободралось это платье.
МУСЯкомарова• 28 мая в 14:50
Ответ дляСтопясят раз обсуждала
Сільський грамур
о, відразу видно новоспечену гАрАдську Проню Прокопівну
Ms. При теле• 28 мая в 14:50
Ответ дляА я з косою
Некоторые мамки и на детской площадке бегают и в новых кроссовках в песочницу не разрешают. К чему это?
Два-три тижні і фсьо• 28 мая в 14:50
Ответ дляПупуговка
Так и есть)))
У меня сын, но за девочками я тоже наблюдаю)))
Хорошо написали))
Дама-мадама• 28 мая в 14:51
В тренді. Дівчатка в цьому віці хочуть хоч на пару годин побути як диснеївські принцеси. А взагалі то формат свята кожен садочок визначає окремо. У когось ось так урочисто, а хтось на природі або у дитячому центрі в шортах та футболках.
Залетна Я тут
• 28 мая в 14:51
Ответ дляПупуговка
О, так , коли дивлюсь групові фото однокласників сина, не завжди розумію , де там хлопчики, а де дівчатка
Стопясят раз обсуждала• 28 мая в 14:51
Ответ дляМУСЯкомарова
Мами тих дівчаток саме новоспечені гАрАдські Проні Прокопівни
Дама-мадама• 28 мая в 14:52
Ответ дляСтопясят раз обсуждала
Сільський грамур
А вам звідки знати і чому ви вирішили, що маєте право принижувати жителів села начебто вони не мають смаку?
Дама-мадама• 28 мая в 14:52
Ответ дляМУСЯкомарова
💯
Два-три тижні і фсьо• 28 мая в 14:53
Ответ дляДама-мадама
В детском центре тоже хватает принцесс в пышных платьях в свой день рождения)) тоже считаю это абсолютно нормальным и правильным в этом возрасте.
Если бы у меня была дочка- одевала бы ей такие платья максимально сколько это позволяет возраст.
Обожаю таких маленьких принцесс в таких платьях) рассматривать)
Стопясят раз обсуждала• 28 мая в 14:53
Ответ дляДама-мадама
Я нікого не принижувала.
А я з косою• 28 мая в 14:53
Ответ дляMs. При теле
К тому что это не практично, длинные платье в детский хаос
МУСЯкомарова• 28 мая в 14:53
Ответ дляСтопясят раз обсуждала
не мами тих дівчаток тут випорожняються, постами виказуючи своє походження
Залетна Я тут
• 28 мая в 14:53
Ответ дляЖелезобетон
І в 26 можна знайти куди, було б натхнення
Але чогось мені здавалось, що зараз трохи простіші сукні обирають, принаймні не в підлогу довжиною, щоб ходити, танцювати, стрибати. Та, може, помиляюсь
Стопясят раз обсуждала• 28 мая в 14:54
Ответ дляМУСЯкомарова
Вони це показують одягом
Ms. При теле• 28 мая в 14:54
Ответ дляА я з косою
Всегда можно переодеться в лосины и футболку.