Весела пiсенька• 05 июня в 11:53

Кто заказывал Uniqlo

Девочки, присмотрела себе одежду в uniqlo.Но ни разу не заказывала сама.Там есть какие-то особенности?Или так как и на Next? Просто в Некст все просто, нет оплаты за вес и карту нашу принимают без проблем.Я состою в группе по покупкам с ин.сайтов, но юникло пока они не собирают😒
Парова машина• 05 июня в 11:55
Тоже хочу купить у них, послушаю
Тирамісу на терасі• 05 июня в 11:59
Вы сначала попробуйте его выкупить. Наши карты может не принять.
Доставка на форвадера, за вес есть.
Пробуйте Англию и Германию.
Саджу все зарання• 05 июня в 12:12
купую, з польського, в основному, й англійського, коли щось потрібно конкретно, гарна знижка
наші карти приймає норм
але є мінімум, 70 євро
дуже подобається якість
майже повністю перейшла на юнікло
потім оформлюю через НП шопінг, є доплата за вагу
parele• 05 июня в 12:22
Замовляю через НП шопінг. Або Америку, або Британію.
Міст чомусь декілька разів не пропускало, більше з ним не бавилася.
Бронетапці• 05 июня в 12:32
Заказывала из Америки, Англии и Польши. Принимают наши карты. Бесплатная доставка по стране в разных странах от разной суммы. Доставка в Украину Новой почтой. Вот едут два свитерка из Америки, вес 0,5 кг, то есть 8 долларов. С учетом распродажной цены - шара.
Я матуся, мені можно• 05 июня в 14:42
Ответ дляparele
На американському треба вносити білінг адресу прям руками. Ви американську вносили? Мабуть же так, бо не американську не можна внести я просто дішла до білінга і рука не піднімається коли є просто галочка про білінг співпадає з адресою доставки, мені легше морально
naxodki_youtube• 05 июня в 15:10
Uniqlo Англию 👉
naxodki_youtube• 05 июня в 15:11
Ответ дляЯ матуся, мені можно
Америка як Англія - купую PayPal нормально, просто частіше в Англії ціни кращі, а в Америці фрі від 99+ дол
Я матуся, мені можно• 05 июня в 15:13
Ответ дляnaxodki_youtube
На британському сайті не треба руками вводити білінг адресу, а на американському треба. Тому Америка не як Англія)
parele• 05 июня в 16:26
Ответ дляЯ матуся, мені можно
Якщо чесно, я вже не пам´ятаю, вручну чи автоматично - стільки вже ціх реєстрацій всюди)))
Я не бачу проблеми, якщо навіть вручну.
автор Весела пiсенька • 05 июня в 16:32
Дівчата, дякую!Зрозуміла, що то можливе, але треба трошки розібратися.Спробую.🫶