Синди Кроуфорд• 06 июня в 11:13

Поляки їдять одні канапки

Хто в Польщі, вас не дивує ящо поляки їдять і говорять про свої канапки (бутери) як про повноцінний прийом їжі? Не про те, що взяти і школу, в похід наприклад, а на повному серйозі в магазині кажуть - ой, треба не забути купити на канапку сир, ветчину, намазку сирну огірок. Іноді це хумус намазують.

А вчора бачила в магазині маму, яка вела за руку малу дитину років 3, і питала, звглядаючи в очі - co chcesz na kolację, kochanie? Może kanapka z pastą arachidowa? (що хочеш сонечко на вечерю? Може бутерброд з арахіс пастою?).

А як же каші, супы, салати?

Вони взагалі набагато менше замопочені їжею.

Може це місцеві? Вроцлав
Ishoy• 06 июня в 11:24
Ответ дляСинди Кроуфорд
А каша и огкрец или хумус, сильно долго варить ребёнку?
Кашу, огурец и хумус не каждый ребенок захочет есть.
Mrs.Sexuality• 06 июня в 11:24
Меня всегда удивляло, как при соседстве двух стран в одной борщ, это пища Богов, в другой барщ, это свекольная вода. Ну как????
Давно без алко• 06 июня в 11:24
У меня соседка сверху полячка маленьким детям варила всегда какую-то еду она долго тарахтела там кастрюлями а потом орала и на весь дом- дети кушать. Пахло оно не очень. Поэтому я не удивляюсь что дети всегда были худые и бледные.
Лівий Локіть• 06 июня в 11:24
Ответ дляОндатрова шуба
Никто в Польше, бутерброды не ест три раза в день постоянно. Разве что какие то маргиналы. Хватит выдумывать.
Як не прийду на базар, всі сало купують.
Так і у автора.
А ось і я• 06 июня в 11:24
Ответ дляСинди Кроуфорд
Я не представляю в какой ситуации кушают бутер, я не ем бутеры, на крайнчк какая то булка с магазина сырная, но чтобы специально этому так много внимания... Типа - мой сын голоден (на звонке на удаленке) - кричит, михал, сделай канапку.
По- перше : Ви зробили кілька помилок у польському тексті.
По-друге: Ваш круг спілкування обмежений , адже поляки такі самі , як ми, німці чи інші люди . Одні снідають канапками, а другі їдять перше, друге і компот . Не судіть за всіх за кількома людьми чи з того, що Ви випадково почули .
Їх раціон більший за наш: почитайте скільки мʼяса вони споживають на особу за рік - Ви здивуєтесь.
А ще вони регулярно їдять спаржу , боби, спаржову квасолю , батат, зелені суміші , у них круглий рік в доступі свіжі фрукти ( ожина, малина, полуниця, кавуни, дині і багато інших). Вони люблять і їдять регулярно супи( хоч і не такі, як ми готуємо). Тому дивно робити такі гучні заяви
Лівий Локіть• 06 июня в 11:25
Ответ дляОндатрова шуба
Брехня
Сарказм після сьогоднішньої ночі
Давно без алко• 06 июня в 11:25
Ответ дляMrs.Sexuality
Вот тут для меня никакой загадки Им просто лень бросать всё остальное
А ось і я• 06 июня в 11:27
Ответ дляСинди Кроуфорд
У нас тоже в холодильнике нет колбасы, разве что на пиццу беру. И да, пицца у меня из заготовок, но бля не канапки ж.... Три раза в день
Ну які тричі в день ? Маю багато знайомих поляків, які у нас регулярно бувають і ми відповідно у них. З ночівлями . Готують. Їдять і пригощають так само як і ми . Звісно, як немає часу то канапка виручає
Ондатрова шуба• 06 июня в 11:27
Ответ дляА ось і я
Так и есть, это как некоторые тут поработают разнорабочими на заводе 3 месяца, и начинают рассказывать, какие все поляки, злые, тупые, маргиналы.
Польша разная, как и наша страна. И люди разные тоже.
автор Синди Кроуфорд • 06 июня в 11:28
Ответ дляОндатрова шуба
Едят и не маргиналы, в кофейне они по 23 зл, канапка. Что полезного в муке белой и арахисовая паста, что это даёт растущему организму?
Mrs.Sexuality• 06 июня в 11:28
Ответ дляДавно без алко
Возможно)) польский суп из молока, картошки и солёной селёдки, видимо, по такому же принципу появился
Диви яка я пава!• 06 июня в 11:28
Ой, тут недавно тема була, як в авто дитині на перекус суп дати? При тому що в школі та дитина щодня його отримує (слово ’їсть’ не змогла написати в цьому контексті, хто б його їв щодня).
Ондатрова шуба• 06 июня в 11:28
Ответ дляСинди Кроуфорд
Удалено администрацией...
Майструю крила• 06 июня в 11:28
Ответ дляСинди Кроуфорд
Удалено администрацией...
Майструю крила• 06 июня в 11:29
Ответ дляЛівий Локіть
Ще вам, авторе, додам. Дивно, що ви в Україні не помічали, як всі українці купують сало і їдять його на сніданок, обід і нічний дожер.
Как сала захотелось... с помидором...
автор Синди Кроуфорд • 06 июня в 11:30
Ответ дляА ось і я
Але мама спокійно ходить з дитиною по лідлу, а не готує вечерю, ввечері давати муку з арах пастою, це нормально? Крім гниття в кишечникуящо дає хліб з сиром ДИТИНІ НА НІч?
Диви яка я пава!• 06 июня в 11:30
Ответ дляДавно без алко
О варёные яйца - это любимая еда немцев в поезде. Сидит шесть купе достаёт обязательно кто-то и начинает вонять этими яйцами
Їх продають навіть вже звареними і сіль кладуть в маленькій пачечці. Щоб взагалі не напрягатися.
ПироженкА• 06 июня в 11:30
Так, більшість людей закордоном не готові витрачати величезну частину свого життя на стояння у плити. І як вони вижили? Жах! Просто жах.
Майструю крила• 06 июня в 11:30
Ответ дляДавно без алко
Я не покупаю колбасу в Украине уже очень давно. Так что то у вас ’мля’
И что? Без вас украинская колбасная отрасль ещё не обанкротилась
А ось і я• 06 июня в 11:30
Ответ дляОндатрова шуба
Я давно зрозуміла, що рівень освіти та вихованості визначає людину. У Польщі більшість слідує рос наративам та випромінює ненависть до українців саме ті люди, які не мають освіти, частіше маргінальні особи
автор Синди Кроуфорд • 06 июня в 11:31
Ответ дляОндатрова шуба
Я працюю в Міжнародній корпорації, знаю англійську, німецьку і польську. Мій пост це не лише мої знайомі, а соціокультурні побутові спостереження
Сірничок• 06 июня в 11:31
Боже мій, kanapkę, a не kanapka.
По факту , знов новий троль, але не зовсім розумний . Теми про Польщу завжди в топі .
Бабуся мороз• 06 июня в 11:32
Почему же, меня угощали в польской семье обедом! Это была чашка бульона, там плавала половинка яйца. И по кусочку макового рулета.
И это мы почти сутки были в дороге. Хорошо, что еще было не поздно и мы пошли «погулять», купили круг колбасы и слопали прямо рядом на улице.
Диви яка я пава!• 06 июня в 11:32
Ответ дляМайструю крила
Как сала захотелось... с помидором...
І горілочки. Мммм
П´ятниця
Лівий Локіть• 06 июня в 11:32
Ответ дляМайструю крила
Хочеться додати риторично.
Яку ковбасу не можна купити зараз в Україні?
Оскільки є на будь-який смак і гаманець
Ондатрова шуба• 06 июня в 11:32
Ответ дляА ось і я
Да, вы правы. Мой опыт это тоже подтверждает.
ПироженкА• 06 июня в 11:33
Ответ дляСинди Кроуфорд
Гниття в кішкивнику? Вам би витратити свій час на самоосвіту.
Енергію дитина отримає з арахісової пасти та хліба. Цього достатньо, насправді.
Котомафия• 06 июня в 11:33
В Словакии так же.
Лівий Локіть• 06 июня в 11:33
Ответ дляСинди Кроуфорд
За канапками і мамою з дитиною?
Майструю крила• 06 июня в 11:34
Ответ дляСинди Кроуфорд
Очень жЫрно...