Язвочка• 08 июня в 09:15

Моя дитина морально мене вбиває

Моїй дочці 7 років, довгоочікувана дитина. Але за ці роки вона доконала мене так, що моє життя перетворилось на кошмар. Не було жодного спокійного дня. Я завжди була врівноваженою людиною, але зараз я на грані. Я дже боюсь, що до мене може причепитися якась тяжка хвороба через нерви. Бо іноді вона мене так доконує, що болить все тіло від стресу, пече в грудях, болить серце. Я у відчаї. Моя мама психолог, пробували вже по-різному до неї підлаштуватись, але марно. Чоловіка теж вже доконала. Він вже посивів, схуд(( . Ну от в голові не вкладається як таке можливо. Як з цим боротись, так хочеться пожити щасливо((
З понеділка на дієті• 08 июня в 12:45
Ответ дляНе будь КакСвета
Ох автор, як я вас розумію. В мене теж така дитина.´, довгоочікувана, улюблена . Я думала, що попаду з нею в дурку, постійно на заспокійливих, от такий характер в неї,це було страшне.. Я завжди думала,що то Бог мене за щось карає такою дитиною. На слухайте оте все: от осинки апельсини і як виховали така і буде. То пишуть люди , які уявлення не мають про ваші проблеми. Автор,я в моїй ситуації можу сказати,що з віком стає трохи(!) легше. Моїй вже18 , до цього віку я вже і в поліції була кілька разів з нею і в суді. Хоча вона ДУЖЕ розумна,гарно вчиться студентка ВУЗу, підробляє. Характер став з віком трохи спокійніший,але все одно є проблеми.З психологом працювати відмовляється, я пропонувала..Ну от така в мене дитина. Я трохи змирилась, мріємо про ті часи,коли вона нарешті буде жити окремо.
Це відхилення і розум тут ні до чого. Аутизм не єдине відхилення
Виннипуховна• 08 июня в 12:50
Може дистанціюватися максимально
Максимально віддавати у табори, школу, кружки
Кажуть, що такі незручні діти вчать нас чомусь - когось відстоювати кордони, когось, навпаки, прийняттю.
Жменятко• 08 июня в 12:50
Ответ дляЛіплю вареники
Мои оправдания?
Где вы увидели, что я оправдываюсь?
А насчёт больных на голову-Вы правы. Сколько таких, которые не умеют воспитывать детей, а рожают пачками.
А вот эти Ваши заезженные фразы про начальство, мужика и прочее просто бред. Возможно, какой-то доморощенный ’психолог’ ляпнул, а все повторять стали, как попугаи.
Дети - не мы, не взрослые. Они не личности. Для того, чтоб они выросли и стали этими самими личностями-их воспитывать надо. И, на самом деле, можно объяснить детям очень мало чего, так как в силу возраста они просто не могут понять многие вещи, что Вы им пытаетесь обьяснить.
Годовалому ребёнку вы не сможете объяснить, что такое электричество, почему оно может быть смертельным, и поэтому нельзя совать пальцы и металлические предметы в розетку. Вы просто убираете руку ребёнка, и говорите - нет, нельзя.
Так в любом детском возрасте. Иногда надо просто говорить ’нельзя’ не рассусоливая, потому что ребёнок просто не поймёт.
Ребёнок - это ещё пока не личность, это индивид, чистый лист бумаги. И какой личностью он вырастит-зависит только от родителей.
Какой-то бред
Бавовнятий Пупс• 08 июня в 13:01
Ответ дляPORKA
Ні, серйозно, це був пісець. Але якось я змогла вибодувати дружні стосунки. Але було все: і істерики в магазині, на майданчиках, вдома. І в садку жалілися, драки вдома постійні. Зараз оце підлітки, теж весело. Але так щоб вішатися? Ну це вже взагалі...
ну я десь пишу про вішатися?
я знаю шо з двійнею важко, і моя повага шо Ви пройшли це, навіть без допомоги. це дуже важка праця.
просто діти різні, просто батьки різні. ви ж не знаєте мої обставини, щоб знецінювати, і те скільки зусиль я докладаю шоб виховувати, домовлятися і тп.
Аноним_1857• 08 июня в 13:08
Ответ дляЯ Головна
Або опозиційно-викличний розлад. В будь-якому випадку треба йти до невролога і до психіатра.
Для автора - це різні лікарі, невролог не діагностує психіатричні хвороби, а психіатр не займається неврологічними. Вони не взаємозамінні
ОВР це також псіхіатричне
ФсеСама• 08 июня в 13:08
Ответ дляСтриптизерка
7 це початок
Прогрес буде 10-13
І в 18 МОЖЛИВО. попустить .
У мене в 7 згадую трабли.
Всі згадують трабли. У всіх є про що сказати )) Але нічого, впоралися ))
Блакитна устриця• 08 июня в 13:09
авторе, Ви можете хоча б один приклад такої поведінки навести? Може, не все так жахливо, а питання в тому, що у Вас немає ресурсів
Мольфарочка• 08 июня в 13:11
Подросток
Хочется выйти в окно.
До 9 лет была хорошей девочкой. Сейчас просто чёрт. Жрёт меня, обзывает, гадит. Вчера скандал устроила на ровном месте. Бегала вокруг, пока не вывела на нерв.
Жалею о её рождении - наверное нет. Сейчас вернуться в прошлое- я б подумала рожать или нет вообще. Жизнь просто пошла под откос.
Ранковий базар• 08 июня в 13:30
Ответ дляЯзвочка
Ні не головна. Сваримо її, строжимо, але без ремня. На пару годин допомагає, а потім знову
Дивно, що професійний психолог не навчив вас та сам не зміг розставити рамки дозволеного.
В 7 років вже сформувався протестний характер.
Спробуйте не сварити, а домовлятися та мотивувати.

Дитина розуміє причинно слідчий зв´язок?
Платье Длинное бальное• 08 июня в 13:38
Ответ дляФсеСама
Що такого робить 7-річна дитина, що троє дорослих худнуть і сивіють?
причем один из них - проф. психолог )))
Заліковий троль• 08 июня в 13:41
Ответ дляМольфарочка
Подросток
Хочется выйти в окно.
Ужас. В чем ее претензии? Деньги? Шмотки? Или учиться не хочу
Наивная Хо• 08 июня в 13:50
Ответ дляЯзвочка
Так, ви праві. У мене немає ресурсу. І такі постійні дитячі виходки мене добивають
ваша мама психолог должна обьяснить вам что это не дитина вбивает - а вы сами себя, ваше реакция.

Управлять ребенком, который делает все наперекор так же легко , как и послушным ребенком.

Я думаю, что если ВСЕ наперекор, то где то вы ее давите
PORKA• 08 июня в 13:54
Ответ дляБавовнятий Пупс
ну я десь пишу про вішатися?
Так я ж вам нічого не кажу. Звичайно знаю. Я вам так скажу, як на мене то з однією дитиною важче бо вона потребує уваги. А з двійнею після 3 можно трохи розслабитися)
Файно Замало• 08 июня в 13:55
Ответ дляСтопясят раз обсуждала
Что может такого делать 7 летка, чтобы вас аж так клинило? Ворует, приходит пьяная под утро?
Аби ляпнути. аутисти на вашу думку теж
п´яні приходять ? чи то для вас якийсь тригер п´янки і крадіжки.а важких дітей не буває ? а діти із шизофренією? але є і пограничні стани,коли діагноз не поставлять ще, а всім домашнім хоч у вікно виходь.бо логіка і педагогічні прийоми не працюють!
Svitlo_• 08 июня в 14:33
Ответ дляЯзвочка
Робить все наперекір.
От вам і рецепт. Просіть робити протилежне від того, що вам потрібно
НетЕщеНаверное• 08 июня в 14:35
Ответ дляЯзвочка
Робить все наперекір.
Сдвг есть?
Лінива, не каюсь• 08 июня в 14:36
Автор, попробуйте метод Расстановки по Хеллингеру. Они есть в онлайн формате. Ко мне как к психологу иногда с такими ситуациями приходят, но я отправляю на расстановки так как они больше покажут причин, которые влияют на ребенка и в следствии этого он так себя проявляет. Потом, когда будете знать причины можно работать с обычным психологом, но с большой вероятностью не с ребенком, а с вами или отцом ребенка
НетЕщеНаверное• 08 июня в 14:37
Ответ дляДваДваВісім
’От осинки не родятся апельсинки’
Шукайте причину в собі
Вот неправда. Я спокойная послушная была. В роду тоже нормальные. Не было оторвил. А ребенок меня так же доказывает как и автора. Но он с диагнозом. ( В 8 лет поставили)
из_под_тишка• 08 июня в 14:39
Ответ дляСтопясят раз обсуждала
Тоже интересно
НетЕщеНаверное• 08 июня в 14:39
Ответ дляНе будь КакСвета
С мужем мечтаете?
Акукарача• 08 июня в 14:40
Ответ дляЯзвочка
Все наклалося. І наш тяжкий емоційний стан і дитячі витрибеньки. В дитини немає психічного розладу, вона просто гіперактивна, робить все по-своєму, не слухає і не чує нас.
Пару прикладів розкажіть, будь ласка
Лінива, не каюсь• 08 июня в 14:41
Ответ дляНетЕщеНаверное
Эти дети не отловили. Они те кто спокойных и послушных делают живыми.
Вмію заміряти найкраще• 08 июня в 15:00
Ответ дляЗ родзинкою
В сім років я була янгол, батьки мною натішитися не могли, невірю, що якась шмакодявка строє всю сім´ю.
Якщо у вас ще нема дітей, то не наврочте)) бо життя моде вирішити вас провчити
НетЕщеНаверное• 08 июня в 15:02
Ответ дляЛінива, не каюсь
Я тоже думала над тем что мне такого специально дали. Но понимаете по темпераменту не все могут расшевелится... Вот если человек инертный и ему комфортно так, то от ’ живости’ можно заболеть...ТК это нервы. Нет же ....бегай за ним это не бери то нельзя
Отвернулась на секунду в магазине( достать из сумки деньги), уже отхватила от кассира следите за ребенком ...
НетЕщеНаверное• 08 июня в 15:03
Ответ дляЗ родзинкою
Ооо попробуй ещё ему озвучить шмокодявка. Ещё ходит потом ноет ты должна извиниться..ты меня этим оскорбила...
НетЕщеНаверное• 08 июня в 15:07
Ответ дляЗ родзинкою
Ещё добавлю я такая и по сегодняшний день и родители тоже думали что это их заслуга...пока не появился внук. И я кстати росла как сорняк. Мне же приходится вкладываться в ребенка и финансово и своим временем....
Попельшка• 08 июня в 15:13
Ответ дляlilul990
У мене династія тривожних мамань по сусідству. Ось останнє покоління - виховує двох хлопців яких водять виключно за ручку, за забор їх не випускають гратися. Я таких зашуганих дітей ще не бачила. Молодший ще намагається шось бунтувати. Вирветься бува і біжить до хлопців у мяча. Але це швидко прєсєкається. А потім їхній бунт виллється у таке шо волосся на голові рватимуть і будуть розказувати- ну як же так, а такі спокійні діти були
то такі хлопці знач- мою тримайте семеро усеодно невтримаєте. В мене перша дитина спокійна, а друга вогонь - тримати то не про неї
Вмію заміряти найкраще• 08 июня в 15:14
Ответ дляЯзвочка
Як Ви праві❤️‍🩹
Спочатку я подумала, що ваша дитина дійсно некерована, але по вашим відповідям бачу, що це ви у ролі жертви і хочете, щоб вас пожаліли. 99% що дитина так поводить через ваше ставлення до неї
Вмію заміряти найкраще• 08 июня в 15:16
Ответ дляlilul990
Автор, я у дитинстві була слухняною абсолютно безпроблемною дитиною.

Хтіли би собі таку? Тепер у мене діагностоване погранічне расстройство особистості і рпп

Оце результат затюканості зручних дітей
Підтримую, а у мене тривожний розлад
Бавовнятий Пупс• 08 июня в 15:16
Ответ дляSvitlo_
це погана ідея. працює недовго, заохочення робити наперекір закріпиться
мама просила зробити одне, дитина зробила інше, мама щаслива. патерн закріпиться