Язвочка• 08 июня в 09:15

Моя дитина морально мене вбиває

Моїй дочці 7 років, довгоочікувана дитина. Але за ці роки вона доконала мене так, що моє життя перетворилось на кошмар. Не було жодного спокійного дня. Я завжди була врівноваженою людиною, але зараз я на грані. Я дже боюсь, що до мене може причепитися якась тяжка хвороба через нерви. Бо іноді вона мене так доконує, що болить все тіло від стресу, пече в грудях, болить серце. Я у відчаї. Моя мама психолог, пробували вже по-різному до неї підлаштуватись, але марно. Чоловіка теж вже доконала. Він вже посивів, схуд(( . Ну от в голові не вкладається як таке можливо. Як з цим боротись, так хочеться пожити щасливо((
Дело было давно• 08 июня в 11:38
Ответ дляЗаліковий троль
Нет. Я много работала с детьми и видела многое. И 3-5 летки родителей до изнеможения доводили. Но, что хочу сказать, если посторонний человек( учитель, воспитатель) может и контролировать, и в чувство привести, то вопрос как бы есть к родителям. Не мешает исключить диагнозы, увы, сейчас много легких форм. Сама свидетель, как аутист спектр ставили в 8 лет недавно. Обращайтесь к специалистам, надо искать варианты. Мое чисто субъективное мнение, что чаще всего это воспитание ’без границ’ в маленьком совсем возрасте. Иногда смотришь как малыш маму лупит лопаткой, а та типа хи-хи, пытается еще шутить. Все в мелочах.
8 лет это вполне нормально для легких форм. Читала недавно в профильной группе переведенную статью для учителей про легкую форму РАС, так там приведена статистика, средний возраст выявления легкой формы РАС для мальчиков 8 лет, для девочек 12. И то иностранная статистика. У нас, наверное, половина проходит под грифом ’невоспитанный’.
Ліплю вареники• 08 июня в 11:39
Ответ дляlilul990
Людям шоб виховувати дітей перше самим треба лікуватись у психологів або вчитись у тих хто має успішний досвід

Багатьом треба прийняти факт шо вони інфантильні і багато до чого підходять з дитячої позиції, а ше гірше - зі своїх травм і проекцій які не пропрацювали
Да, я уже давно говорю, что пора вводить получение родительских прав перед рождением ребёнка. Как водительские права. Отучился получил права-рожай ребёнка. Нет, учись ещё и ещё, пока не сдашь
lilul990• 08 июня в 11:40
Ответ дляЛіплю вареники
Чому би просто не ввести уроки базової вікової психології і сімейних відносин в школі. Всяку фігню понапихають в програму

А шось дійсно корисне - мімо
автор Язвочка • 08 июня в 11:41
Ответ дляРоза в вазі
Автор, ви самі, найімовірніше, знаєте відповідь на питання. Проаналізуйте: дитина дійсно дивно і ненормально себе поводить? Чи більше схоже, що дитина - як дитина, але ви з чоловіком настільки виснажені, що на неї просто не вистачає ані часу, ані бажання? В першому випадку вам до дитячого психіатра/психотерапевта для того, щоб виключити або підтвердити розлади. В другому - до дорослого психіатра/психотерапевта, тому що саме у вас можуть бути розлади на тлі війни, а дитина потребує сил, яких просто-напросто нема. І це нормально зараз.
Все наклалося. І наш тяжкий емоційний стан і дитячі витрибеньки. В дитини немає психічного розладу, вона просто гіперактивна, робить все по-своєму, не слухає і не чує нас.
Ліплю вареники• 08 июня в 11:43
Ответ дляlilul990

А шось дійсно корисне - мімо
Ну, скорее всего, потому, что школа берет на себя обязательства научит ребёнка наука. А школа жизни не входит в их задачи. Все-таки это обязанности родителей. Нельзя все перекладывать на школу и другие детскте учреждения. Родители тоже должны работать в этом направлении.
lilul990• 08 июня в 11:43
Ответ дляЯзвочка
Це НОРМАЛЬНО.

Зазвичай нечуйство - коли занадто багато не можна. Туди не ходи, це не роби
Заліковий троль• 08 июня в 11:44
Ответ дляДело было давно
Я за границей работаю, здесь очень много легких форм у детей. Но, что хочу сказать, в любом случае специалисты в Украине гораздо лучше как и формы работы. Здесь мрак просто, в большинстве своем, ничего не делают, но диагнозы ставят быстро.
So_so• 08 июня в 11:45
Ответ дляlilul990
Ви смієтесь? Це був сарказм. Як дитина в 7 років може це осознать? Якшо вас мати затюкала і ви боялись в дитинстві пискнути це одне

Здорові психічно діти не бувають зручними
Это не был сарказм. Я действительно так думаю, есть взрослые (родители), в силу разных причин требующие от ребенка понять их непростую ситуацию и не требовать внимания, усилий и тому подобного.
Мама целый день отпахала, потом принесла сумки из магазина, бабушка болеет, у мужа свои заскоки, сели ужинать и ребенок начинает концерт (это не буду итд), а МОГ БЫ ПРОСТО ПОЕСТЬ, ведь мама на последнем издыхании тот ужин приготовила.
Вот это и есть желание, чтобы ребенок осознал, что маме трудно, а не желание удобного ребенка
Не будь КакСвета• 08 июня в 11:45
Ответ дляЭкспертиза
Смотря как бить и за что. Если вы садисты и лупили до крови за оценки, то как на вас не озлоблятся
Вы в своем уме, такое писать? Я никогда не наказывала за оценки. И никогда не избивали её Но если ребенок обзывает учительницу, родителей или бабушку что она плачет потом и матом в том числе. Это повод для наказания. Для меня это табу.
lilul990• 08 июня в 11:52
Ответ дляSo_so
Шоб дитині то осознать, треба перебувати в позиції дорослого, до якого ще рости і рости. Люди вимагають від дітей неможливого а потім злятся. Як це ще назвати Як не д-білізм?
Мне без сахара• 08 июня в 11:56
Ответ дляЯзвочка
Ні не головна. Сваримо її, строжимо, але без ремня. На пару годин допомагає, а потім знову
орете на нее?
tala-li• 08 июня в 12:00
якщо Вас це трішки заспокоїть, то це досить поширене явище в наш час- довгоочікувані діти ’вбивають’
Добродійка• 08 июня в 12:06
Ответ дляЯзвочка
А як же потім травма дитинства через цього ремня? Мене в дитинстві не били і для мене це теж табу
По перше
Менше драми
Ви з чоловіком (мамою тощо) все перекладаєте на дитину (симптом її поведінка)
Тому вихід тут один своя терапія і перебудова ставлення і комунікації
А то ми такі хороші не сваримося, а дитина жах (так не працює)
Усвідомте і потім працюйте над собою
ДлинноНожка• 08 июня в 12:08
Я думаю проблема не в дитині. Просто війна і ви в Сумській області. Просто можна або бути гарними батьками, або виживати. Те і те середньостатистична психіка не потягне. От в тому числі і з цієї причини я виїхала. Забийте просто і не рвіть соті серце. Дай бог до підліткового віку війна закінчиться і з явиться ресурс
ДлинноНожка• 08 июня в 12:11
Поради бити ременем це щось захмарне взагалі. А потім ото всякі гімлі виростають, які незнайомих людей на форумах в інтернетах травлять.
Черпак_для_фантазий• 08 июня в 12:14
Ответ дляСтопясят раз обсуждала
Что может такого делать 7 летка, чтобы вас аж так клинило? Ворует, приходит пьяная под утро?
мужиків ще приводить
Я Головна• 08 июня в 12:15
Ответ дляАноним_1857
Автор, это негативизм (один из симптомов шизофрении). Бывает активный и пассивный. Психиатру показывали девочку?
Або опозиційно-викличний розлад. В будь-якому випадку треба йти до невролога і до психіатра.
Для автора - це різні лікарі, невролог не діагностує психіатричні хвороби, а психіатр не займається неврологічними. Вони не взаємозамінні
Черпак_для_фантазий• 08 июня в 12:18
Ответ дляЗамріяна
Тогда обращайтесь к детскому психиатру, это не нормально, что малолетка терроризирует всю семью. Тут два варианта: первый - ремень, второй - психотерапевт. Да, дороже и дольше, возможно, с таблетками, зато попа не синяя.
є ще третій варіант - реальний диагноз, аутизм, сдвг, рас
Стриптизерка• 08 июня в 12:18
Ответ дляФсеСама
Що такого робить 7-річна дитина, що троє дорослих худнуть і сивіють?
7 це початок
Прогрес буде 10-13
І в 18 МОЖЛИВО. попустить .
У мене в 7 згадую трабли.
woman Warrior• 08 июня в 12:19
Ответ дляФсеСама
оправдывает наличие бабушки психолога
Черпак_для_фантазий• 08 июня в 12:20
Ответ дляlilul990
А в калюжі попригати то вже злочин? Мами, вам усім срочно до психолога самим.
згадала свою подругу, діти одного віку, до того ж у неї хлопчик а в мене дівчинка, було літо, в нас покосили траву у місті та позгрібали сіно, моя пішла у те сіно валятися, а вона малого не пустила, бо насиплеться за шиворот

коротше вона хотіла, щоб він на вулиці гуляв чистенький, не бігав, бо не можна, не кричав, нічого не торкався бо брудне, боже збав впасти та ін

а я завжди казала, що щаслива дитина має бути брудною! бігати по калюжах, кататися з іржавих гірок, якщо вони такі трапилися, кидатися снігом, пісок має бути всюди, коротше, най робить що хоче, ми й абрикоси зелені їли з дерев та клей, живі усі
Черпак_для_фантазий• 08 июня в 12:21
Ответ дляЯзвочка
Та вде проявляю по максимуму. Сама не очікувала від себе такого. Не допомагає)
авторе, тема троляча, у старпості одне волання що все погано та жодного прикладу, тому - не вірю!
lilul990• 08 июня в 12:21
Ответ дляЧерпак_для_фантазий

lilul990• 08 июня в 12:26
Ответ дляЧерпак_для_фантазий

У мене династія тривожних мамань по сусідству. Ось останнє покоління - виховує двох хлопців яких водять виключно за ручку, за забор їх не випускають гратися. Я таких зашуганих дітей ще не бачила. Молодший ще намагається шось бунтувати. Вирветься бува і біжить до хлопців у мяча. Але це швидко прєсєкається. А потім їхній бунт виллється у таке шо волосся на голові рватимуть і будуть розказувати- ну як же так, а такі спокійні діти були
Дело было давно• 08 июня в 12:26
Ответ дляЗаліковий троль
Уверена у нас тоже много. Просто не диагностируется по многим причинам от ’психиатр это клеймо’ до ’ремня ему’. А делать, что делать. У меня ребенок с РАС диагностировали в 9 лет. Кроме психолога кпт ничего не нужно. Диагностировали, если что 3 разных психиатра независимо друг от друга+ados
Дело было давно• 08 июня в 12:31
Ответ дляЧерпак_для_фантазий
Загалом так. Єдине аутизм і рас це одне й те саме. У нас їх часто помилково розділяють але по факту то одне й те саме. У новому класифікаторі хвороб взагалі немає діагнозу ’аутизм’, лише рас, просто з порушенням інтелекту та/або мовлення або без порушень
БершкомангоЗар• 08 июня в 12:36
Ответ дляЯзвочка
Режим, лишение того, что для неё дорого в наказание. Вам успокоительное. Ребенок видит, что вы слабая и продолжает изучать ваши границы. Потверже и пожеще надо быть.
Бутерброд и я• 08 июня в 12:41
Ответ дляЭкспертиза
Вы даже не можете внятно написать, что такого делает ваш ребенок, что на вас так влияет.
Скоріше за все там нічого такого і немає. Мабуть уроки не хоче вчити, прибирати у квартирі та обіди і вечері готувати.
PORKA• 08 июня в 12:42
Ответ дляБавовнятий Пупс
рада за вас, але не від щирого серця
Ні, серйозно, це був пісець. Але якось я змогла вибодувати дружні стосунки. Але було все: і істерики в магазині, на майданчиках, вдома. І в садку жалілися, драки вдома постійні. Зараз оце підлітки, теж весело. Але так щоб вішатися? Ну це вже взагалі...
Я Головна• 08 июня в 12:43
Ответ дляЯзвочка
Гіперактивність - це психіатричний діагноз. Що ще вам діагностував психіатр?