Щаслива Я• 08 июня в 22:14

Оцініть будь ласка написаний мною матеріал для стендапу. Бо ви тут спеціалісти

Привіт усім! Я — жінка. Значить, у мене два настрої: або я хочу тебе трахнути, або вбити. Іноді — водночас. Це називається «шлюб».”

Аплодисменти, сміх.

Я нещодавно почала ходити до психотерапевта. Ну, як ходити… Я просто дзеркалу розказую, як хочу отруїти свого колишнього, а потім плачу і даю собі рахунок за сеанс. 100 баксів. Я жінка — я можу бути і психом, і терапевтом водночас.

Мій колишній сказав, що він “емпат”. Це коли ти відчуваєш чужий біль… але тільки тоді, коли його нова дівчина має перший Herpes outbreak. 🙃

А ще я пробувала Тіндер. Боже, там не чоловіки, а лотерея смерті. Один пише:
— «Я шукаю серйозні стосунки».
Думаю, ооо, класно, романтик. А потім виявляється — серйозні, бо він сидить за вбивство, і йому треба партнерка, яка буде передавати леза в пиріжках. Ну, це принаймні чесно.

Зала регоче.

Мене якось питали:
— «Ти коли-небудь думала про дітей?»
— «Звичайно! Я думала: от би я була дитиною інших людей… щоб мене годували, не чекали результатів і не питали, коли весілля».

Зігрів залу.

Знаєте, чому я боюсь народжувати? Бо це єдиний момент у житті, коли ти реально можеш пукнути, обісратись, розірватись і народити когось, хто через 15 років буде кричати, що ти зіпсувала йому життя, бо не купила AirPods.

Ну і в кінці — моя бабуся каже, що хоче побачити моє весілля перед смертю. Я кажу:
— Бабцю, тобі 93. Ти або живи вічно, або змирися, що побачиш тільки мій Tinder профіль. Там і фотка є, і відео, і навіть лінк на OnlyFans. Хоч якась подія в родині буде!

Гучний сміх, кінець монологу, світло згасає
дама_из_декрета• 08 июня в 22:15
Вика?
З вишневого садка• 08 июня в 22:17
Нормально, пробуйте)
Як_наготую...• 08 июня в 22:17
Я мабуть не в темі, нічого не розумію в сучасному гуморі але мені не смішно.
Кава з адреналіном• 08 июня в 22:17
Мне прикольно
Пишу вірші, дорого• 08 июня в 22:18
Це смішноо?
Карамелька• 08 июня в 22:19
В каком месте смеяться ?
Працівниця року• 08 июня в 22:19
Прикольно)
ТихоЯ• 08 июня в 22:20
ИИ?
Черный Ловелас• 08 июня в 22:20
Зала регоче
Астоновитесь!• 08 июня в 22:20
Ответ дляКарамелька
В каком месте смеяться ?
Там написано, где смех и аплодисменты)
Країна мрій• 08 июня в 22:22
Я не фанат стендапа, но это не Леры монолог?
Мальдивирую• 08 июня в 22:22
Я в обед смотрела стендап Аллы Волковой ’Материнский инстинкт’. Да, есть грубые шутки и мат, но мне смешно было) Отвлеклась.
Попадалочка• 08 июня в 22:22
Ответ дляКарамелька
В каком месте смеяться ?
Разом із залою, де написано.
Иначе ж не угадать и есть риск попасть впросак
Бува і таке• 08 июня в 22:23
Ответ дляАстоновитесь!
Там написано, где смех и аплодисменты)
Предлагаю сидящим в зале пускать оксид азота в момент, когда нужно смеяться.
Карамелька• 08 июня в 22:25
Ответ дляАстоновитесь!
Там написано, где смех и аплодисменты)
Автор просто льстит себе в том месте, где пишет про смех и аплодисменты.
Карамелька• 08 июня в 22:26
Ответ дляПопадалочка
Разом із залою, де написано.
Комментарии смешнее и интереснее стендапа автора)
Админко• 08 июня в 22:26
Смішно, успіхів вам
Про херпес аутбрейк не всі зрозуміють, точніше 80% не зрозуміють
Ноунэйм• 08 июня в 22:26
Либо я читала без нужной интонации, либо я не понимаю настолько тонкого юмора
Оце фіфа• 08 июня в 22:27
Тут плакать хочется, а не смеяться ((
Ноунэйм• 08 июня в 22:27
Ответ дляКарамелька
В каком месте смеяться ?
Автор написала в каких местах смеяться
автор Щаслива Я • 08 июня в 22:27
Ответ дляАдминко
Смішно, успіхів вам
А ви зрозуміли?
Ноунэйм• 08 июня в 22:30
Ответ дляМальдивирую
Я вообще этого всего не понимаю, мне мало что нравится, последнее - «Мышки по норкам», читал Хабенский, лет 5 назад слушала в машине
Попадалочка• 08 июня в 22:31
Ответ дляБува і таке
На крайняк - шептуна
Директриссимо• 08 июня в 22:33
Это анонс концерта во дворе для неблагополучных соседей?
Надежда наш компас• 08 июня в 22:35
Жарти дуже натягнуті і саркастично/невротичні аж до мозолів.
Там де зала регоче, ви загнули
Почемучка• 08 июня в 22:41
У меня в браке два состояния: хочу убить, потом хочу убиться, потом все снова.

Трахнуть в этой цепи - лишнее.
Капитошечка• 08 июня в 22:41
На полторы минуты

Нужно еще доработать
На 10-15 минут
Почемучка• 08 июня в 22:41
Ответ дляКраїна мрій
Ну если это не она, то под нее косят.
Попадалочка• 08 июня в 22:41
Авторе, з приводу кінцівки про згасання світла. В ідіоматичному сенсі це означає безнадійність ситуації: колись сцену освітлювали свічками і, коли їх не залишалось, вистава зупинялась.
Краще нехай Ваш виступ зупинеться на моменті, коли всі помруть зі сміху і нікого не залишиться в живих
Почемучка• 08 июня в 22:43
Ответ дляАдминко
Смішно, успіхів вам
Я загуглила.