мистерЛяпсус• 09 июня 2025
Що означає резус фактор для дівчинки?
Давно хотіла запитати
По-перше у нас, батьків з «+», народилася дитина з «-«. Але почитала, що так буває.
А ше я чула що «-« якось погано доя дівчат. Хтось розуміється?
Астановитесь• 09 июня 2025
Ответ длямистерЛяпсус
Аааа
Ну сподіваюся🙏
Просто бувають же аборти вимушені. Як от у мене. Це шо, теж враховується?
Ну сподіваюся🙏
Да, при каждой последующей беременности накапливаются антитела. Но опять таки если при аборте плод был с отрицательным резусом, то ничего не накапливается. У вашей дочери могут быть дети с отрицательным резусом и тогда тоже все ок. И вообще вы рано переживаете
Меня много• 09 июня 2025
Ответ длямимАпроходила
С чувством юмора не задалось с утра ?
А, це юморна тема
. А вам відомо відчуття гумору?
мимАпроходила• 09 июня 2025
Ответ дляМеня много
А, це юморна тема
. А вам відомо відчуття гумору?
Главное, чтобы вам было знакомо. Знакомо? Тогда вообще отлично. Рада и за вас, и за автора с её подкорками, у вас получилась бы отличная дискуссия.
мистерЛяпсус
• 09 июня 2025
Ответ дляМеня много
Так, коли читаєш такі теми, то бачиш реальне зниження інтелекту. І це не іронія, і не жарт. Це кабздец, і я його помічаю все частіше.
А що саме пздц, я перепрошую?
мистерЛяпсус
• 09 июня 2025
Ответ дляМеня много
Якщо ви біготню за хлопцем через довідку сприйняли всерйоз, то що я можу сказати
мимАпроходила• 09 июня 2025
Ответ дляМеня много
Вам сейчас тоже напишут, что вы злая неудовлетворенная тьотя.
мистерЛяпсус
• 09 июня 2025
Ответ дляМеня много
Це брєд все що ви пишете, особливо беручи до уваги, що дівчинці ще до 3-х років. Ви якась перелякана, вже зараз плануєте вагітність дитини, записуєте собі на підкорки, про що питати у лікаря, вже ’вшоці’ від майбутнього аборту своєї дитини та їх статевого життя
Це дно яжемамки
Це лише ваше бачення.
Мені відповіли: роблять ін‘єкцію. Все по цій темі.
Який переляк😂 далі просто пішло обговорення проблем, у кого як, і хто як ставиться до статевого виховання доньок. І у нас переляку від цього немає. Навідміну від вас. Наскільки я зрозуміла, Ви така тьотя, яка або аби здихатичя доньки і хай вона сама гребеться; або вас вводить у жах одна думка говорити про ЦЕЕЕЕЕ із донькою-підлітком.
Мене ж цікавило це питання, я його обговорила на доступному на дану хвилину рівні. До гінеколога я не планую найближчим часом. Але краєм вуза чула що цей мінус може бути проблемою. Виявилося, що ні. Передякана Ви наша
Ответ длямистерЛяпсус
Я про чисто фізичну сторону питання
Дівчинці після першої вагітності або під час неї, якщо буде загроза переривання з кров´ю, потрібно вколоти Анті-D-імуноглобулін.
Щоб гарантовано наступні вагітності вона могла виносити в контексті резус-конфлікту.
мистерЛяпсус
• 09 июня 2025
Ответ дляМеня много
А, це юморна тема
. А вам відомо відчуття гумору?
Так мова ж не про тему. Тема серйозна, хоч і не складна сама по собі. Наслідки некомпетентності мам просто - да, страшні. Можуть бути. А може і пронести.
А гомор був у перевірці женихів на групу крові перед сексом. Але ви і за цим не услідили
мистерЛяпсус
• 09 июня 2025
Ответ дляFeel good
Чули дзвін, та не знаєте , де він.
А що тут такого? Форум це і є про чутки. Чай не лікарі акушери-гінекологи тут зібралися))
З понеділка на дієті• 09 июня 2025
У меня отрицательный резус. Суть в том, что нужно не допустить появления антител (организм матери определяет резус ’+’, как что-то враждебное, как вирус, и начинает бороться, выделяя антитела, которые могут нанести вред ребенку)
Сейчас эту проблему решает укол иммуноглобулина.
Если партнер с отрицательным резусом - проблемы нет вообще.
Если партнер с положительным резусом, то делают во время беременности укол иммуноглобулина где-то на сроке 28 недель и после родов еще один, но только если ребенок с положительным резусом (врачи в роддоме сразу проверяют). Если с отрицательным, то разумеется делать не надо.
Ну и во время беременности постоянно такие девушки сдают кровь на антитела. Если антитела в какой-то момент появляются, то в уколе иммуноглобулина смысла нет уже. И тогда наступает тот момент, что с каждой последующей беременностью положительным плодом антитела будут появляться раньше и нести бОльшую угрозу ребенку.
Я думаю, что в случае с абортами или даже выкидышами следует также обговаривать с врачом укол иммуноглобулина. Таким образом после аборта антитела не будут появляться и влиять на последующие беременности.
А вообще резус начинает определяться у плода что-то в районе 10 недель, т.е. я думаю, что ранние выкидыши или аборты также, вероятно, не влияют на ситуацию с антителами.
Кроме того, если не ошибаюсь, НИПТ может показывать резус-фактор и уже в начале беременности можно понимать, что происходит и надо ли что-то делать.
Сейчас, если беременная наблюдается (а не забила) у адекватного врача, то эти страшилки про резус-конфликт можно смело оставлять в прошлом, потому что медицина знает, как этот конфликт не допустить.
Если что у меня 2 беременности, одна из них - положительным плодом. Антител во время беременности не было, кололи на 28 недели и также после родов вкололи иммуноглобулин.
Ответ длямистерЛяпсус
Іі майбутня дитина, ви маєте на увазі?
При першій вагітності, якщо вона проходить без ускладнень (виділення крові), як правило, нічого не трапляється.
Дуже серйозні ускладнення можливі при наступних вагітностях, якщо при перших пологах був хоч мінімальний контакт організму мами з кров´ю дитини. При пологах це трапляється приблизно у третині випадків - це не прослідкувати.
У будь-якому випадку, потрібно буде вколоти в майбутньому анти-D.
Ответ длямистерЛяпсус
Да
Що це означає?
Прям катастрофа? Чи просто баде треба терапія?
Що це означає?
Прям катастрофа для другої вагітності може бути, якщо відразу після першої не вколоти Анти-Д.
Або відразу після загрози переривання з кров´ю. Або після аборту, викидня.
Це МЕГАважливо.
Бо у цих випадках дітей може не бути узагалі.
Це МЕГАважливо.
мистерЛяпсус
• 09 июня 2025
Ответ дляЗ понеділка на дієті
Да, спасибі. Я в принципі розібралася
А дозвольте поцікавитися, про таку свою особливість ви як дізналися, і чи все грамотно робив лікар, чи все ж таки якби не якісь знання - могло бути б і по іншому?
Я наприклад завагітніла напочатку війни. На облік вставала невчасно. При плануванні, а воно йшло не один рік!, консультаціі і питань до мене щодо мого фактору не було; на обліку я взагалі в сраці миру стояла (впо), теж не пригадую питань ані про вакцини, ані про торч, ані про фактор
Ответ дляСамохвалова
они задалбывают этим резусом, его постоянно надо сдавать, куда б ты ни пришел. пофигу на то, что есть справка, давайте сдадим. может и правильно, перестраховки никому не повредят, это серьезная тема. Исходя из первичных анализов гинеколог смотрит на картину и тогда уже видит, что у мамы минус, у папы плюс- тогда и выстраивается алгоритм действий, что назначить, и пару раз дневной стационар ( та то ваще шик. официально на больничном, полтора часа в больнице и потом свобода и самочувствие при этом офигенное. лучшего больничного у меня никогда не было). в общем, это вообще не тот вопрос.
у меня у сестры минус всю жизнь, ей это никогда не мешало. и операции были в жизни, не было акцента на том,что это- проблема.
Це проблема лише при переливанні крові і вагітності. Більше ніде.
мистерЛяпсус
• 09 июня 2025
Ответ дляFeel good
Це МЕГАважливо.
Ну то як ви вважаєте, жінці слід про це знати? Неважливо з якого джерела, хоч і від своєї ж мами?
Це що, щось захмарне - розмова про це? Це навіть не розмова про контрацепція чи секс. Це розмова про здоров‘я, і навіть важливіше. Тю🤷♀️ ну неясні мені ті гидкі коменти що я перелякана чи ще щось. Середньовіччя якесь
Ответ дляЗ понеділка на дієті
Там ще є різні антитіла.
Загроза від ’пізніх’ антитіл Lgg.
Ответ длямистерЛяпсус
Однозначно, жінці слід про це знати.
Ясно також, що ця тема Вам стала актуальна і Ви також для себе хочете дізнатися інформацію. І це нормально.
Ищу Аленя• 09 июня 2025
Ответ длямистерЛяпсус
Я про чисто фізичну сторону питання
Ну там тільки по вагітності нюанси,але і медицина йде вперед.Я народила двох,резус конфлікту не було.
Ищу Аленя• 09 июня 2025
Ответ дляСамохвалова
вообще не катастрофа.
у ребенка при рождении может быть желтушка, она проходит сама за пару дней. ну и во время беременности был дневной стационар, вливали, капали какие- то физрастворы,хз. я прекрасно себя чувствовала и без этого
Ну жовтушка може бути у будь якої дитини.
Ищу Аленя• 09 июня 2025
Ответ длямистерЛяпсус
Я можу потім про це забути, до цього ще довго
Того маю собі «галочку» просто на підкорку поставити, що є такий нюанс.
Ну і виходить я маю раніше за інших пояснити, що не має бути жодних абортів.
Ну раніше цього ніхто і не знав до вагітності,я про свій мінус дізналася одночасно з моєю мамою,яка все життя була впевнена що в мене друга+,як в них обох.А в мене перша мінус,одразу ж при постановці на облік перевіряють резус,а далі вже контролюють.
Аноним НаВсеГда• 09 июня 2025
У мене резус мінус і моя мама з підліткового віку розказувала мені про ризики аборту. То ваша задача як матері пояснити дитині про можливі ризики. У мого чоловіка резус плюс і двоє дітей резус позитивних. Лікарі рід час вагітності направляли кров здавати на резус конфлікт. Все добре, діти здорові. Імуноглобулін після перших пологів не кололи, хоча я хотіла, його не було в Україні. Після другої можна було вколоти, але я не бачила сенсу - дітей більше не хотіла. Більше ні вагітніла.
Пушка заряджена• 09 июня 2025
Ответ дляFeel good
Однозначно, жінці слід про це знати.
Дякую за ваші відповіді. Добре, коли все добре, але краще розуміти ситуацію і жінці, а не покладатися виключно на лікарів.
Чудовий каламбур• 09 июня 2025
Во время беременности будет больше анализов, потому как из-за возможности резус конфликта у матери и ребенка может замереть беременность, еще может быть гемолитическая желтуха у новорожденного, но сейчас медицина умеет все это мониторить и предупреждать. Да и необязательно эти проблемы возникнут. У меня 3 детей, все с + и никаких проблем не было вообще.
оксюморон• 09 июня 2025
У чоловіка -. І у доньки теж -. Є теорія,що в доньки може бути конфлікт з вагітністю, коли в пузіку буде +. Хоча точно нікому не відомо
Меня много• 09 июня 2025
Ответ длямимАпроходила
Вже написали, незабарилися добрі і розумні жіночки
оксюморон• 09 июня 2025
Ответ длямистерЛяпсус
Хм..
У мене перша вагітність завмерла. Друга - абсолютна норма що вагітність, що пологи. А дитина мінус. А я плюс. Цікаво це все
Так може перездати іі кров. Може помилка з тим мінусом
То цілком нормально. У мене теж.+. А в дитини, як я писала, мінус. Конфлікту бути не може