мистерЛяпсус• 09 июня 2025
Що означає резус фактор для дівчинки?
Давно хотіла запитати
По-перше у нас, батьків з «+», народилася дитина з «-«. Але почитала, що так буває.
А ше я чула що «-« якось погано доя дівчат. Хтось розуміється?
Крию матом страшно• 09 июня 2025
Ответ дляМуркошечка
Нема
Ну, ждем, шо ж еще остается... С Нибиру далековато лететь)
мистерЛяпсус
• 09 июня 2025
Ответ дляАстановитесь
абортов не надо делать и все будет ок, как мне сказала врач при первой беременности практически не бывает резус конфликтов,ну и всю беременность наблюдаться
У мене при першій вагітності не було шансу уникнути аборту аж ніяк, нажаль
куркулиха• 09 июня 2025
Ответ длямистерЛяпсус
Да
Що це означає?
Прям катастрофа? Чи просто баде треба терапія?
Що це означає?
Моя знайома з резусом мінус, в чоловіка +, народила трьох здорових дітей з різними групами крові :)
Самохвалова• 09 июня 2025
Ответ длямистерЛяпсус
Ну от я це і хотіла почути. А це треба щоб дитина сама сказала що у неі резус мінус? Чи коли жінка стає на облік там же так і так самі беруть аналізи на це, і лікар-гінеколог і сам розбереться?
они задалбывают этим резусом, его постоянно надо сдавать, куда б ты ни пришел. пофигу на то, что есть справка, давайте сдадим. может и правильно, перестраховки никому не повредят, это серьезная тема. Исходя из первичных анализов гинеколог смотрит на картину и тогда уже видит, что у мамы минус, у папы плюс- тогда и выстраивается алгоритм действий, что назначить, и пару раз дневной стационар ( та то ваще шик. официально на больничном, полтора часа в больнице и потом свобода и самочувствие при этом офигенное. лучшего больничного у меня никогда не было). в общем, это вообще не тот вопрос.
у меня у сестры минус всю жизнь, ей это никогда не мешало. и операции были в жизни, не было акцента на том,что это- проблема.
Муркошечка• 09 июня 2025
Ответ длямистерЛяпсус
Та піди знай.
Це біологія. Люди вже давно знають, як наслідується резус фактор.
Полтавська галушка• 09 июня 2025
Такое впечатление, что биологию многие прогуляли...
Автор беспокоиться вообще не о чем
Рву и мечу• 09 июня 2025
якщо ваша дочка завагітніє і в дитини буде резус фактор плюс то її організм буде сприцмати плід як загрозу і атакуватиме його
треба буде приймати препарати і дуже сдіжкувати за здоровям, лежати на збереженні
не знаю як зараз, а 20 років тому повторно завагітніти після такої вагітності було неможливо
мистерЛяпсус
• 09 июня 2025
Ответ дляЛеннон_Жив!
нет, не через резус, не начиналась родовая деятельность + у ребенка выявились проблемы с сердцем
Боже. Що ви маєте на увазі? Проблеми ПРОБЛЕМИ? Чи проблеми бо йому час на вихід, а він сидів?
Астановитесь• 09 июня 2025
Ответ длямистерЛяпсус
так а вы тут причем? у вас вообще положительный резус. Я про дочку в будущем, ей нежелательно делать аборты, тк. с каждой последующей беременностью возрастает риск антител
Самохвалова• 09 июня 2025
Ответ длямистерЛяпсус
Кесарів - через резус ??? Чи просто були такі покази бо були причини?
нет, не через резус)) совершенно другие 4 причины, каждая из которых не является показанием обязательного кесарева, но в комплексе - врачи решили кесарить. резус ребенка не имел к ситуации отношения и его вообще не рассматривали.
Наизнанку• 09 июня 2025
Ответ длямистерЛяпсус
Іі майбутня дитина, ви маєте на увазі?
Так. Якщо у її дитини буде +, то ризик розвитку резус - конфлікту. Якщо завагітніє, то нехай народжує, якщо хоче мати дітей. Навіть при аборт організм може запам´ятати чужу кров і в майбутньому атакувати плід.
Я б такое не носила, но продаю• 09 июня 2025
Ответ длямистерЛяпсус
При чому тут ви? Ви ж про доньку питаєте у якої мінус
Самохвалова• 09 июня 2025
Ответ длямистерЛяпсус
Хм..
У мене перша вагітність завмерла. Друга - абсолютна норма що вагітність, що пологи. А дитина мінус. А я плюс. Цікаво це все
Так може перездати іі кров. Може помилка з тим мінусом
может и ошибка. насчет минуса хз. сестре ставили 4-, в возрасте 25 лет выяснили, что 3-. но таки минус.
не стоит пересдавать- в ее жизни будут ситуации на определение не раз- тогда и заплатит.
На границе• 09 июня 2025
У родственников так.
Первая беременность отлично.
Потом несколько выкидышей.
Последняя беременность очееь тяжело. Ребёнок родился на двадцать какой-то неделе. Несколько месяцев в боксе, потом постоянные реабилитации, кохлеарная имплантация, т.к он не слышал ( органы слуха не успели сформироваться окончательно). Сейчас в Германии. В Украине жизнь с такими детками сложная и очень дорогая. Так он в спец школе. Но мальчик разговаривает, развивается. Просто среди обычных детей тяжелее ему.
Первая беременность отлично.
Потом несколько выкидышей.
ВЫВсеВрете• 09 июня 2025
Ответ длямистерЛяпсус
Точно)
Але раптом у - і - народиться +
У нас із чоловіком же от вийшло
Але раптом у - і - народиться +
У нас із чоловіком же от вийшло
Це неможливо. Ви щось наплутали.
Леннон_Жив!• 09 июня 2025
Ответ длямистерЛяпсус
мы не знаем от чего проблемы с сердцем, врачи тоже развели руками, сказали бывает, но ребенок жив, относительно здоров и это главное
мистерЛяпсус
• 09 июня 2025
Ответ дляАстановитесь
Аааа
Ну сподіваюся🙏
Просто бувають же аборти вимушені. Як от у мене. Це шо, теж враховується?
Ну сподіваюся🙏
Меня много• 09 июня 2025
Ответ длямистерЛяпсус
Я про вагітність. Абсолютно земна, медична тема
У вас ще дівчинка, а ви вже плануєте їх вагітність?
Доросла жінка сама повинна зайнятись цим питанням, вивчити чи дослідити його, а не батьки.
куркулиха• 09 июня 2025
Ответ длямистерЛяпсус
Хм..
Перездати 100%.
Я вже тут писала, як ставала на облік - показало 3-. Сказав лікар перездати в центрі переливання крові. Пішли з чоловіком, в обох 1+.Дитина народилася 1+.
Пішов недавно чоловік донором в той же центр - в нього вже 2+
Ответ длямистерЛяпсус
Аааа
Ну сподіваюся🙏
Вколють імуноглобулін після аборту і все
Астановитесь• 09 июня 2025
Ответ дляРву и мечу
я рожала 30 лет назад и мне сразу вкололи гаммаглобудин, чтобы можно ыло потом нормально забеременеть и выносить, Мне правда не пригодилось, но соседка с отрицательным резусом четверых родила нормально, хотя первый ребенок умер прямо в роддоме, но не из-за резус конфликта, а его уронила акушерка, потом скрыла это,
мистерЛяпсус
• 09 июня 2025
Ответ дляНаизнанку
Ібануцца
Мамки квохчуть щоб був «достойний» жених. А я ще й буду у нього довідку просить про кров. Ну за що це мені
Наизнанку• 09 июня 2025
Ответ дляЯ б такое не носила, но продаю
У мене 3-. У чоловіка +.
Маємо двох синів з мінусом. Вагітність пройшла добре обидва рази, регулярно здавала кров на антитіла і все ок. Але було ще 2 вагітності які закінчились викиднями на 8 і 11 тижні. От думаю що і тих дітей були резуси позитивні і мій організм не прийняв. Але це лише мої здогадки. Після кожної вагітності кололи імуноглобулін
У мене таке теж було на 8 тижні. Думаю теж резус + був. Бо у 2 дітей - і все нормально протікало.
мистерЛяпсус
• 09 июня 2025
Ответ дляВЫВсеВрете
Це неможливо. Ви щось наплутали.
Ну як я зрозуміла із вище написаного, при двох ++ може народитися -
А при двох - - уже плюса не вийде ніяк
На границе• 09 июня 2025
Ответ длямистерЛяпсус
Хм..
Вы ещё миллион раз в жизни будете сдавать кровь. Чего вы так переживаете? Миллионы людей живут с отрицательным резусом. Что вы можете поменять? Ничего. Пока ваш ребёнок вырастет медицина шагнет ещё бальше. Может быть она захочет одного ребёнка, может не захочет вообще, а может и проблем никаких не будет, может муж будет тоже с отрицательным резусом.. зачем накручивать себя?
Меня много• 09 июня 2025
Ответ длямистерЛяпсус
Ібануцца
Реально авторко, ви влучно назвали ситуацію: ібануцца. Вашій дівчинці треба бігти від вас не оглядаючись.
Довідку мамо просити буде
мистерЛяпсус
• 09 июня 2025
Ответ дляМеня много
Я можу потім про це забути, до цього ще довго
Того маю собі «галочку» просто на підкорку поставити, що є такий нюанс.
Ну і виходить я маю раніше за інших пояснити, що не має бути жодних абортів.
мистерЛяпсус
• 09 июня 2025
Ответ длякуркулиха
Перездати 100%.
Видно апаратура така. Ну це ппц
Меня много• 09 июня 2025
Ответ длямистерЛяпсус
Викиньте вашу підкорку, вона генерує якісь бездарні ідеї.
мистерЛяпсус
• 09 июня 2025
Ответ дляЯ б такое не носила, но продаю
Я перездам при нагоді іі кров.
Чи це абсолютно не дивно, що у неї мінус при обох плюсових батьках?