мистерЛяпсус• 09 июня в 10:16

Що означає резус фактор для дівчинки?

Давно хотіла запитати
По-перше у нас, батьків з «+», народилася дитина з «-«. Але почитала, що так буває.
А ше я чула що «-« якось погано доя дівчат. Хтось розуміється?
Аноним ФЕЯ• 09 июня в 13:11
Ответ дляПоЗиТиВнАя
Если ребенок будет с +, то получится резус конфликт. Чем больше беременностей, тем критичнее. Нужно внимательное наблюдение врача.
якщо у чоловіка буде теж резус мінус, то все ок буде. А якщо плюс то тоді при вагітності треба буде більш наблюдатись і ліки приймати.
Мамкиня доця• 09 июня в 13:20
У меня «-», у родителей «+». Узнала об этом во время беременности, у мужа «+». Резус-конфликта не было, у дочки тоже «-». Не вижу ничего страшного, медицина развивается, будем увеличивать число резус-отрицательных людей в мире
Доставучая• 09 июня в 13:26
Автор, у меня 4 (-). Сын 3(+), дочка 2(+). Все ок. Только во второй половине беременности постоянно сдавала анализ на резус-конфликт.
МатьЧасть• 09 июня в 13:29
Ответ дляРву и мечу
якщо ваша дочка завагітніє і в дитини буде резус фактор плюс то її організм буде сприцмати плід як загрозу і атакуватиме його
треба буде приймати препарати і дуже сдіжкувати за здоровям, лежати на збереженні
не знаю як зараз, а 20 років тому повторно завагітніти після такої вагітності було неможливо
Не лякайте, все індивідуально.
Моїй старшій 20р. Вже тоді кололи імуноглобулін після народження. Хоча вагітність була взагалі ідеальна.
Друга дитина вагітність через 1.3 роки, теж с резусом мінус- ніяких проблем.
На пів ставки• 09 июня в 13:52
Ответ дляАстановитесь
абортов не надо делать и все будет ок, как мне сказала врач при первой беременности практически не бывает резус конфликтов,ну и всю беременность наблюдаться
Підтверджую. Якщо у жінки - , то з кожною наступною вагітністю збільшується ризик резус-конфлікту.
Без різниці чим закінчилась вагітність: народженням живої дитини, абортом чи викиднем.
Обстановщица• 09 июня в 14:14
У меня минус 2
Муж плюс 1
Четверо детей, все с +
Никаких проблем при беременности.
Наверное все индивидуально.
Триндю-бриндю• 09 июня в 14:32
Ответ дляКрию матом страшно
Ваша дочка потомок инопланетной расы, как и все с минусом Есть шанс, что родственники объявятся)
о, то буде до кого летіти, якщо тут таки ядерка гахне
Крию матом страшно• 09 июня в 14:46
Ответ дляТриндю-бриндю
А шо будем делать с теми у кого плюс, не возьмут же их )?
Триндю-бриндю• 09 июня в 14:46
Ответ дляКрию матом страшно
та сама ридаю
Головний кошак• 09 июня в 15:00
Ответ длямистерЛяпсус
Ну от я це і хотіла почути. А це треба щоб дитина сама сказала що у неі резус мінус? Чи коли жінка стає на облік там же так і так самі беруть аналізи на це, і лікар-гінеколог і сам розбереться?
А Ви вагітна як ходили? Вам же перевіряли резус?
Чи Ви нічого не пам´ятаєте і всю інфу берете на Порадниці?

Коли Ваша донька буде більш доросла - проведете з нею бесіду про резус. Моєй скоро 13, вона знає про свій ’-’, дивувалась...
Я ще чула, що не бажано аборти робити з резусом.
Баба Йога• 09 июня в 15:17
Ответ длямистерЛяпсус
Хм..
У мене перша вагітність завмерла. Друга - абсолютна норма що вагітність, що пологи. А дитина мінус. А я плюс. Цікаво це все

Так може перездати іі кров. Може помилка з тим мінусом
помилка може бути, для впевненості перездайте. В мене коли син народився сказали що в нього теж резус -, тому типу все ок, можна не колоти сиворотку. Я 16 років жила у впевненості що в сина мінусовий резус, а потім перед операцією здали кров - а нього плюс! Я очам не повірила, пішла перездала в іншій лабораторії - плюс підтвердили.
Котя_люлю• 09 июня в 15:27
Ответ длямистерЛяпсус
Точно)
Але раптом у - і - народиться +
У нас із чоловіком же от вийшло
це нереально
Повелитель бітка• 09 июня в 15:43
Ответ дляАстановитесь
У моей мамы не было абортов ,со мной первая беременность ,все нормально. Второй мальчик, доносила до срока ,но к сожалению родился мёртвый из за резус конфликта . Это было в начале 90 х ,то ли маме укол не сделали ,или не знаю почему так вышло . Потом ещё были 2 беременности ,тоже неудачные .
Туся муся• 09 июня в 15:44
После первых родов надо ввести иммуноглобулин чтоб при следующих беременностях не возникло резус конфликта.
Басноплетка• 09 июня в 16:18
Ответ дляРву и мечу
маячня, бо моя мама з мінусом, народила 40+ років тому двох дітей з +

в мої доньки доречі теж мінус, хоча ми з чоловіком +
Тумба-юмба• 09 июня в 16:50
Ответ длямистерЛяпсус
Точно)
Але раптом у - і - народиться +
У нас із чоловіком же от вийшло
У - і - не може народитись +.
Ви в школі уроки біології прогуляли?
Тумба-юмба• 09 июня в 16:54
Ответ дляРву и мечу
Не видумуйте.
В перші 48 годин після родів колять імуноглобулін, щоб не було конфлікту наступного разу.
І -не тільки 20, а і 28 років назад теж кололи,
автор мистерЛяпсус • 09 июня в 16:54
Ответ дляПовелитель бітка
Стоп
У мене виникла нова тема. (До жирафи дійшло)
Це ж виходить якщо підтвердиться у дитини мінус, то виходить це МОЯ вагітність була резус-конфліктна? І мені треба укол! Да?!
автор мистерЛяпсус • 09 июня в 16:55
Ответ дляТуся муся
Мені треба?? А якщо я вже не ввела одразу після пологів і пройшло три роки?
автор мистерЛяпсус • 09 июня в 16:56
Ответ дляТумба-юмба
Не видумуйте.
Мені!!!! Мені ж не вколололи
І ні слова не сказали
І взагалі не казали про те що у мене там в животі мінус - ну бо ніхто не знав…
Я щось трохи заплуталася
автор мистерЛяпсус • 09 июня в 16:57
Ответ дляГоловний кошак

І аборт я робила!!! До. Бо завмерла.
А тепер що
КапитанльнаЯ• 09 июня в 17:12
Не може двох + вийти мінус. Переробояйте і собі і дитині
В майбутньому, якщо у жінки -, може бути невиношування плоду з +. У мене -, під час вагірності і пімля пологів кололи імуноглобулін, щоб не було резус-конфлікту, але у доці також -.
КапитанльнаЯ• 09 июня в 17:14
Ответ длямистерЛяпсус
Ні, якщо у вас плюс - не треба
Фенте Фря• 09 июня в 17:57
Автор, ви біологію в школі пропускали? Чи гуглити не вмієте?
Туся муся• 09 июня в 18:06
Ответ длямистерЛяпсус
Нет , не вам, а вашей дочери после первой беременности. Если ее муж будет иметь - резус то проблем не будет, если + то могут быть , но укол должен помочь чтоб их не возникло.
И переделайте себе и мужу резусы
Морковна• 09 июня в 18:36
Ответ дляМуркошечка
У - і - не може народитися +.
В мене -, народила трьох +
Морковна• 09 июня в 18:37
Ответ дляМеня много
Так, коли читаєш такі теми, то бачиш реальне зниження інтелекту. І це не іронія, і не жарт. Це кабздец, і я його помічаю все частіше.
ІQ78, так, і це світові дані
Морковна• 09 июня в 18:37
Ответ дляПоЗиТиВнАя
Точно получітся?)
Морковна• 09 июня в 18:41
Ответ дляАноним ФЕЯ
Нічого не треба приймати.
Окрім одного укола в 28 тижнів, і ще одного після пологів
Морковна• 09 июня в 18:43
Ответ длямистерЛяпсус
Стоп
Ніт