мистерЛяпсус• 09 июня 2025
Що означає резус фактор для дівчинки?
Давно хотіла запитати
По-перше у нас, батьків з «+», народилася дитина з «-«. Але почитала, що так буває.
А ше я чула що «-« якось погано доя дівчат. Хтось розуміється?
Муркошечка• 09 июня 2025
Ответ дляМорковна
В мене -, народила трьох +
І у чоловіка -? Ні, у чоловіка +. А мова про - і -.
Меня много• 09 июня 2025
Ответ длямистерЛяпсус
Так мова ж не про тему. Тема серйозна, хоч і не складна сама по собі. Наслідки некомпетентності мам просто - да, страшні. Можуть бути. А може і пронести.
А гомор був у перевірці женихів на групу крові перед сексом. Але ви і за цим не услідили
У вас ще й перекладач барахлить, не тільки відчуття гумору.
Угги_в_горошек• 09 июня 2025
Ответ дляМорковна
В мене -, народила трьох +
Те саме я ’-’ , батьки дітей’+’, всі троє дітей ’+’. Ніяких антитіл, загроз викиднів, всі доношені, роди без ускладнень, природнім шляхом.
Повелитель бітка• 09 июня 2025
Ответ длямистерЛяпсус
Стоп
У мене виникла нова тема. (До жирафи дійшло)
Це ж виходить якщо підтвердиться у дитини мінус, то виходить це МОЯ вагітність була резус-конфліктна? І мені треба укол! Да?!
Я не врач конечно . Кажется у Вас положительный резус ?
Наоборот ,если у матери отрицательная ,а у ребёнка положительная (как в моем случае ,у папы положительная и меня также ,и всех других детей ,которые не родились у мамы ) ,тогда резус конфликт
А дочке вашей надо будет внимательно следить за всем этим ,когда вырастет и будет беременность.
Хотя я надеюсь медицина сейчас лучше ,чем в ссср, но все равно врачи иногда что то пропускают
мистерЛяпсус
• 09 июня 2025
Ответ дляФенте Фря
Автор, ви біологію в школі пропускали? Чи гуглити не вмієте?
Та гугліть, хоч обгугліться, хто не дає?і підручниками обаладайтеся, будь ласка. Нафіг мені ваш гугл. Живі люди є. Не всі ж як Ви, багато нормальних
мистерЛяпсус
• 09 июня 2025
Ответ дляМеня много
Так, вас справді «много»
Тупе якесь. Сказала ж, всього найкращого, ні, досі тут 😂ну цирк
Морковна• 09 июня 2025
Ответ дляУгги_в_горошек
Але я колола імуноглобулін в 28 тижнів і після пологів
Угги_в_горошек• 09 июня 2025
Ответ дляМорковна
Я навіть не колола, думаю все залежить від імунної системи. Старшій доньці 25 то її навіть кормити не давали у роддомі, з меншими 19 і 11 вже не було цього маразму. Можливо мені просто повезло, але маю такий досвід.
Бойцовская• 09 июня 2025
Ответ дляПоЗиТиВнАя
Если ребенок будет с +, то получится резус конфликт. Чем больше беременностей, тем критичнее. Нужно внимательное наблюдение врача.
С первой беременностью можно не парится…
Головний кошак• 09 июня 2025
Ответ длямистерЛяпсус
І аборт я робила!!! До. Бо завмерла.
А тепер що
Ну це не аборт, а вимушена процедура була.
А тепер кожен аборт - це +1 вагітність для ’резусної’ дівчини.
До речі, скількі Вашій?
Меня много• 09 июня 2025
Ответ длямистерЛяпсус
Так, вас справді «много»
Тупе - це лише про вас. Ви собі вже ’укол ’ вкололи
?
мистерЛяпсус
• 09 июня 2025
Ответ дляГоловний кошак
До речі, скількі Вашій?
Та вона мала, 22го р.н.
Просто питаю. Не терміново. Знати 🤷♀️
мистерЛяпсус
• 09 июня 2025
Ответ дляМеня много
?
Укол - норм