Всіх підсаджую• 09 июня в 16:57

Я думаю, что многие мужчины презирают женщин

Я думаю,что на самом деле они презирают женщин, не за что-то, а просто так
Они считают себя пупами земли, мужчины очень высокомерные, а женщины для них это не люди, а просто не понятно кто
Та даже посмотреть что по миру творят мужики,становится ясно,что они в той или иной степени презирают нас
У них какая-то даже безпочвенная ненависть к нам,судя по их поступкам
Лапка• 09 июня в 16:59
Ок
Бронетапці• 09 июня в 16:59
Я думаю, что это только вы у них выражаете такие эмоции.
Локшина на вухах• 09 июня в 17:01
Вам попадались не те мужчины
Майор Медуза• 09 июня в 17:02
Только в интернете наблюдаю мезогинию от недомужиков,благо в жизни такие не попадались
Куда ж без меня• 09 июня в 17:03
А разве не для женщины мужик без тысяч $ пустое место?!
автор Всіх підсаджую • 09 июня в 17:05
Ответ дляКуда ж без меня
Так женщины с бедными тоже встречаются и даже семью заводят с такими
Помилуйте мадам• 09 июня в 17:09
Я вообще считаю, что мужчина, это демо версия, пробник человека. Неполноценная женщина. Чисто создание, помощник женщины, для физической работы. Мозгов у них мало, живут инстинктами. И нам завидуют и ненавидят. Не все такие, но восновном. Если бы на машину, можно было насосать, то до женщин очередь бы не дошла, это точно.
ЖизньНеимеетСмысла• 09 июня в 17:12
Наташа_32• 09 июня в 17:15
А многие женщины - мужиков!
Весела пiсенька• 09 июня в 17:35
Не думаю, что это презрение. Это потребительство. Привыкли, что им мама до 25 трусики стирает и котлетки жарит, а затем передает другой женщине для решения его бытовых и впридачу половых вопросов. А эта женщина зачастую далеко на дайсон, максимум надежный толстожопый кархер,а то и просто одноразка.
Вот вы что испытываете к неудобной ненадежный технике, которую едва себе смогли позволить на свой доход, а она даже не сосет как следует??? Ярость - отрицание-смирение и так по кругу.
Все питаю зарання• 09 июня в 17:41
Ответ дляВесела пiсенька
У вас схоже прєзрєніє до людей, незалежно від статі.
Бойова• 09 июня в 17:45
Я считаю так:
Те мужчины, которые презирают женщин в большинстве своём нежеланные дети своих матерей, который сталкивались с негативом со стороны мамы или отсутствием любви с её стороны. И из-за этого они боятся и ненавидят женщин.
А вот те, кто рос в любви и получали эту любовь от мамы - чаще всего хорошо относятся к женщинам.
Весела пiсенька• 09 июня в 17:47
Ответ дляВсе питаю зарання
А если разбросать по тексту эмодзи, читается так же? Ну включите воображение, попросите GPT помочь. Я за вас переживаю, нельзя так серьезно воспринимать дичь
Все питаю зарання• 09 июня в 17:50
Ответ дляВесела пiсенька
Не хвилюйтесь, підстав для хвилювання немає. Ви праві, те що ви пишете відверта діч.
Весела пiсенька• 09 июня в 18:05
Ответ дляВсе питаю зарання
Так на вас прекрасно сработала. Я то сразу так и задумывала, а вы купились.
Кітті_• 09 июня в 19:15
Ответ дляПомилуйте мадам
От ви мужиків припечатали знатно 😆😄...
Втім про мізки не погоджусь, більшість вчених це мужики, більшість математиків і технарів, бізнесменів, і т.д. В загальному сучасну цивілізацію створили в основному чоловіки і саме вони її підтримують у належному стані. А от по сексуальним інстинктам чоловіки набагато більше підлеглі тваринним похотям, ніж жінки, це правда, лібідо мужиків в середньому вище, ніж у жінок.
Кітті_• 09 июня в 20:24
Автору: боюсь жінки просто були б знищені, якби не великий чоловічий сексуальний інстинкт і не залежність чоловіків від жіночого тіла і в плані розмноження. І без цього ви ж певно пам´ятаєте, як у старі часи чоловіки куди більше раділи новонародженому чоловічої статі, а дівчинок інколи навіть вбивали. В тому ж Китаї лише нещодавно була дуже поширена практика абортів плоду жіночої статі. Так що справді жінкам ніколи не було легко і за нас, жіночу стать, буває дуже образливо.
автор Всіх підсаджую • 09 июня в 20:48
Ответ дляКітті_
От ви мужиків припечатали знатно 😆😄...
Не сказала бы,что мужчины хорошо поддерживают цивилизацию, взять даже пример стран типа Афганистана, Йемена,там же цивилизации ноль
Помилуйте мадам• 09 июня в 20:55
Ответ дляКітті_
От ви мужиків припечатали знатно 😆😄...
А почему они смогли все это сделать, как думаете? Потому что все остальное, сделали женщины! Весь быт, дети, забота полностью о мужчине всегда лежала на женщине. Мужчина не отвлекайся на беременность. Всегда имел доступ к самому передовому образованию. Наследство получал всегда мужчина, женщина по рчиаточному принципу, и то, у неё был опеку обязательно. Женщины не имели права даже учиться в университете. Голосовать получили право в Европе в 70х годах. Как при таких условиях что то изобретать? Даже многие писательницы прятались за мужскими именами, иначе бы их не опубликовали. И то! Даже в таких условиях и без образования, были женщины, которые что то изобретали. Если вы покопаетесь в истории жизни Эйнштейна, например. То увидите, что очень очень многое, он позаимствовал у своей жёны. И у многих учёных, жены тоже были образованы, и делились своими идеями. И сейчас, чем больше женщин в правительстве, тем лучше живёт государство.
Кітті_• 09 июня в 21:35
Ответ дляВсіх підсаджую
Мені здається це вже більше питання не статі, а можливо рас чи релігійного світогляду. Східні народи в загальному цивілізаційно програють західним народам, хтось менше, хтось більше, але програють. І така тенденція була з давніх часів. Не знаю, чому так, це дуже об´ємне питання, не для формату цього форуму.
Кітті_• 09 июня в 21:55
Ответ дляПомилуйте мадам
Я погоджусь з тим, що жінки емансиповані відносно недавно, тому ще можливо не встигли як слід проявити себе ні в політиці, ні в науці, ні в бізнесі. Раніше, так, жінки були взагалі безправні, знову ж таки по волі чоловіків. І погоджусь також з тим, що цікавіше і інколи легше присвятити себе будівництву цивілізації, коли за тебе народжують тобі дітей і повністю беруть на себе нудний повсякденний побут, а в старі часи ще й доволі нелегкий фізично.
Реально лякають розмірковування мізогіністів, які дуже очікують на створення чоловіками штучної матки для виношування дітей. Вони навіть призивають повністю позбавитися від жінок, якщо штучні матки будуть створені і будуть поширені по всьому світу. Звучить звісно більше, як псевдонаукова фантастика від ображенок-недочоловічків 😆 Цікаво, вони і сексом будуть з штучними матками займатися, у тому ж числі оральним, цілуватися з ними будуть? 😆😆😆... Мрійники дурнуваті. Та ніяка штучна матка ніколи не створить повноцінну людину.
Помилуйте мадам• 09 июня в 22:14
Ответ дляКітті_
Погоджуюсь зі всіма пунктами👍
Мене ще трохи лякає те, що зараз жінки стать все впливовішими. І патріархальний уклад життя все меньше, народжувальність падає. І чоловіки щось таке витворять, знов суспільство впаде в кам´яний вік. І жінки все втратять. Бо усі права, і все що ми маємо, виборювалось жінками десятки років.
Кітті_• 09 июня в 22:45
Ответ дляПомилуйте мадам
Погоджуюсь зі всіма пунктами👍
Так, реально чоловіки можуть знову нав´язати нам патріархат і позбавити нас всіх прав. Чоловіки до речі можуть краще організовуватися, феміністичних організацій насправді дуже мало, вони погано організовані. У тому ж Китаї патріархали організувалися і таки протягнули нещодавно дуже невигідний для жінок новий шлюбний закон. Китайські феміністки просто не встигли нічого зробити.
А згадайте про амазонок. Мужики до них постійно дуже доривалися, їх злила і дратувала думка, що жінки можуть так довго існувати окремою від чоловіків цивілізацією, з своїм керівництвом без жодного чоловіка і своєю армією, з лесбійським коханням. Так, звісно амазонки вимушені були інколи сексуально сходитися з чоловіками для народження дітей, хлопчиків як відомо віддавали папам, а дівчат залишали у себе. Врешті-решт амазонки були завойовані мужиками, при участі своїх же синів до речі, котрим також не подобався образ життя їх матерів і матріархат.